Eladó ház 50 millióig (16926 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 16 926 db
Eladó Kisújszállási családi ház hirdetés (51763175)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 616 m2
Szobaszám: 3
Vannak házak, amelyek első pillantásra talán egyszerűnek tűnnek, mégis magukban hordozzák egy új történet kezdetét. Kisújszállá...
20 500 000 HUF
235 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunmadarasi családi ház hirdetés (94533956)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Új tulajdonosát keresi, Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Kunmadarason egy 94 nm-es családi ház, mindössze 10 perc sétára a tel...
13 700 000 HUF
145 744 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (53368477)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1624 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk a Pest vármegyei Abony városában egy 75 nm-es per- és tehermentes családi házat, 1624 nm-es telken! A ház n...
35 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (14476423)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1095 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Jászfényszaru frekventált részén! Eladásra kínálunk Jász-Nagykun -Szolnok vármegyében, Jászfényszaru városá...
29 000 000 HUF
432 835 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tetétleni családi ház hirdetés (83784333)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 3516 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Hajdú-Bihar vármegye, Tetétlen településen, eladásra kínálok egy 76 nm alapterületű két szobás családi házat. Az ingatlan aszfa...
8 900 000 HUF
117 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csökmői családi ház hirdetés (35274518)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1818 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Hajdú-Bihar vármegye, Csökmő településen, Falusi Csokra alkalmas 95 nm, alapterületű családi ház eladó. Falazata vályog, alapja...
7 500 000 HUF
78 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcalgergelyi ikerház hirdetés (99545761)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 3469 m2
Szobaszám: 3
**Marcalgergelyi központjában, felújítandó ikerház, nagy telekkel ELADÓ! ** KIVÁLÓ lehetőség mindazok számára, akik saját igén...
14 990 000 HUF
140 093 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (53266335)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 672 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó Pécs kedvelt részén, a Budai városrészben! Pécs egyik népszerű, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 78 m...
45 200 000 HUF
579 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (43545678)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 472 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Zalaegerszegen, a Mező utcában 40 millió Ft Zalaegerszeg kedvelt, csendes részén, a Mező utcában kínálunk ela...
40 000 000 HUF
363 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi családi ház hirdetés (75269238)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 370 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Keszthely Kertvárosi részén eladó egy kétszintes dupla teraszos ház zsák, utcában. Hévízre panorámás. Telek mérete 369 nm. Szin...
47 900 000 HUF
748 437 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vaskúti családi ház hirdetés (43472442)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegyében Vaskúton eladóvá vált egy 71 m2-es családi ház. Az ingatlan 1 hálószobából, 1 nappaliból, 1 konyhából, ...
24 000 000 HUF
338 028 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőcsáti családi ház hirdetés (98485769)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 867 m2
Szobaszám: 2
Mezőcsát csendes, jól megközelíthető részén kínálunk megvételre egy 61 m2 alapterületű, két szobás családi házat, amely egy 867...
11 000 000 HUF
180 327 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Aszalói családi ház hirdetés (37344799)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1991 m2
Szobaszám: 4
Eladó Aszaló csendes, nyugodt részén egy 140 nm-es, szerkezetkész családi ház, amely ideális választás mindazok számára, akik s...
15 990 000 HUF
114 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyékládházai családi ház hirdetés (25234433)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 262 m2
Szobaszám: 1
Nyékládházán kínálunk megvásárlásra egy 262 négyzetméteres telket, amely kiváló lehetőséget rejt magában mindazok számára, akik...
10 900 000 HUF
389 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szuhogyi családi ház hirdetés (93987446)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 3599 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szuhogyon, a főutcán, jó környezetben eladó egy 94 nm lakóterű, 2 + fél szobás családi ház nagy, gazdálkodásra is alkalmas, 359...
16 900 000 HUF
179 787 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bonyhádi családi ház hirdetés (53244452)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1360 m2
Szobaszám: 5
Hangulatos fa borítású egyszintes családi ház extra nagy telken Bonyhád belvárosában eladó! Bonyhád központjához közel, mégis...
44 900 000 HUF
299 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (63624545)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 940 m2
Szobaszám: 5
Nagycsaládosok figyelem! 4 Szobás, hatalmas tágas otthon! 5 Éve épült, szinte új ház Jászfényszarun! Az ingatlan Jászfényszaru ...
50 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tállyai családi ház hirdetés (96956255)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 474 m2
Szobaszám: 3
Eladó különleges ingatlan Tállya szívében, a Tokaji borvidék egyik legszebb részén! Tállya faluközpontjában, az Európa mértani ...
38 499 000 HUF
343 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gombai családi ház hirdetés (16271533)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2464 m2
Szobaszám: 2
Gomba- eredeti vályogház! Eladásra kínálunk egy remek lehetőségeket rejtő családi házat Gomba csendes, nyugodt részén. Az ingat...
36 990 000 HUF
528 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátramindszenti családi ház hirdetés (42374435)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2