Eladó ház 50 millióig (16926 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 16 926 db
Eladó Enyingi családi ház hirdetés (55392752)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5
Kitűnő befektetési lehetőség a magyar tengertől mindösszesen 15 km távolságra. Eladó Enying központjában egy többfunkciós csal...
49 990 000 HUF
423 644 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Enyingi családi ház hirdetés (34477749)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 679 m2
Szobaszám: 3
Új építésű családi ház Enyingen! Siófoktól mindösszesen 15 km távolságra eladó új építésű, 67 nm-es, egyszintes családi ház, 6...
46 000 000 HUF
686 567 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Simontornyai családi ház hirdetés (99734343)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 2317 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 115 m²-es, jó elrendezésű, vegyes falazatú családi ház, ami nem ígér csodát, viszont megvan benne minden, ami egy jó ...
28 000 000 HUF
243 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (38935174)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1414 m2
Szobaszám: 2
Nagy telek, félkész INGATLAN! Megvételre kínálok Tóalmás csendes részén, 1414 nm-es telken fekvő, nettó 88, 45 nm, bruttó 98,...
33 900 000 HUF
385 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (34233233)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 600 m2
Telekterület: 1713 m2
Szobaszám: 1
Felújítandó családi ház, nagy telekkel Ráckeve Újtelep részén! Ráckevén, csendes, nyugodt környezetben, az Újtelep városrésze...
42 500 000 HUF
70 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (42434247)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 568 m2
Szobaszám: 2
Szolnokon a Városmajor úton, összközműves telken vegyes építésű, felújítandó, 66 m2-es, 2 szobás családi ház eladó. Az épület m...
38 000 000 HUF
575 757 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szajoli családi ház hirdetés (58422798)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 525 m2
Szobaszám: 2
Horgászparadicsom és vidéki nyugalom – Felújítandó parasztház Szajolban! Szajol kedvelt részén, az Ó-faluban, a Holt Tisza kö...
25 000 000 HUF
357 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (79545658)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1628 m2
Szobaszám: 3
Valósítsa meg álmait Abony kedvelt részén! Szeretne egy tágas telket, ahol a gyerekek kedvükre játszhatnak, vagy saját konyhak...
32 000 000 HUF
385 542 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bujáki családi ház hirdetés (25334472)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 992 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok kizárólag a Sion Ingatlan kínálatából Buják szívében egy tágas családi ház, mely ideális lehetőséget kínál azo...
35 000 000 HUF
175 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki ikerház hirdetés (18959724)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 878 m2
Szobaszám: 2
Eladó Szolnokon, a Besenyszögi úton egy 2 szobás téglaépítésű ház, 878 nm-es telken. Az ingatlan 74 nm: nappali, háló, konyha, ...
19 900 000 HUF
268 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (24796956)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1129 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Megvételre kínálok Újszászon egy 3+1 szobás családi házat. Alapterülete 106 nm, a telek területe 1129 nm. Az ingatlan 2012-be...
20 000 000 HUF
188 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szorosadi családi ház hirdetés (85748375)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1020 m2
Szobaszám: n/a
Eladóvá vált egy igazi lehetőség Szorosadon, ahol egy 1950-ben épült, erősen felújítandó családi ház várja új tulajdonosát. Az ...
2 499 000 HUF
35 700 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (77353548)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1843 m2
Szobaszám: 3
Napkoron részben felújított 90 nm alapterületű, 3 szobás családi ház eladó.  Az ingatlant el kezdték felújítani, a szobákon lé...
20 000 000 HUF
222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai családi ház hirdetés (97549517)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabánya Felsőgalla egyik csendes, nyugodt, zsákutcás részén kínálunk megvételre egy 55 négyzetméteres, vegyes falazatú parasz...
29 999 000 HUF
545 436 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (34534446)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Jászberényben egy családi ház, amely tökéletes választás lehet azok számára, akik egy tágas, de mégis kedvező árú ingatla...
45 900 000 HUF
337 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karádi családi ház hirdetés (36912466)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1812 m2
Szobaszám: 3
Hangulatos otthon cserépkályhával, télikerttel és nagy telekkel Van egy ház Karádon, ami nem akar többnek látszani annál, ami ...
44 700 000 HUF
491 208 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (21454868)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 2
Bátonyterenyén vált eladóvá ez a belülről teljesen felújított családi ház 34, 9 millió Forintos irányárral!
34 900 000 HUF
498 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraverebélyi családi ház hirdetés (87474515)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség a nyugalom kedvelőinek – eladó egy felújírandó családi ház Mátraverebély településen!
14 100 000 HUF
176 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi sorház hirdetés (25644332)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 406 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Bácsbokod központjában 101 nm-es sorház eladó. a tégla szerkezetű ingatlan 1978-ban épült beton alapra. a föl...
20 990 000 HUF
207 821 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (83742543)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 3428 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, 91 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, konyha+étkező, e...
10 000 000 HUF
109 890 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal