Eladó ház 50 millióig (16960 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 16 960 db
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (48143372)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 706 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok kizárólag a Sion Ingatlan kínálatából Bátonyterenye Nagybátony (Ifjúság-telep) részén egy igazán különleges, f...
48 000 000 HUF
380 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bőnyi családi ház hirdetés (37544373)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 7328 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
5 Lakás egy telken, amely már most is bevételt termel bőnyön! Piaci ár alatt ELADÓ Szeretnél egy sokoldalúan hasznosítható ing...
29 000 000 HUF
126 086 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
youtube videó Eladó Szeghalomi családi ház hirdetés (44299774)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 647 m2
Szobaszám: 4
Szeghalom (Békés megye) rendezett részén eladó egy tégla építésű, 98 m²-es családi ház 647 m²-es telken. A telken egy hangula...
32 900 000 HUF
335 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (39792443)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1689 m2
Szobaszám: 2
Nagykállóban 100 nm alapterületű, 2 szobás családi ház eladó Az ingatlan azonnal költözhető.  A ház pala fedésű, a falazata v...
31 000 000 HUF
310 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúnánási családi ház hirdetés (87355432)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 1126 m2
Szobaszám: 4
Időtálló elegancia Hajdúnánás szívében Vannak házak, amelyeket felépítenek. És vannak, amelyeknek történetük van. Ez a 151 ...
45 900 000 HUF
303 973 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (34333355)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 725 m2
Szobaszám: 4
A Lévai Ingatlan és Hiteliroda megvételre kínál egy 145 m²-es családi házat Békéscsaba Jamina városrészében, amely kiváló válas...
42 000 000 HUF
289 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somoskőújfalui családi ház hirdetés (34883234)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 884 m2
Szobaszám: 2
Eladó panorámás családi ház Somoskőújfaluban! A Gyémánt Ingatlaniroda kínálatában eladásra kínálunk egy 67 nm-es családi háza...
28 000 000 HUF
417 910 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (49341434)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Salgótarjánban – tágas otthon, kiváló lehetőségekkel! A Gyémánt Ingatlaniroda kínálatában eladásra kínálunk...
42 000 000 HUF
420 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alattyáni családi ház hirdetés (65177487)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Felújított családi ház eladó Alattyánon – azonnal költözhető állapot Eladásra kínálok Alattyánon egy 88 m²-es, belsőleg felújí...
13 990 000 HUF
158 977 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (49245474)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 490 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Mélykút, város szélén, egy portán elhelyezkedő, két darab családi ház eladó. a régebbi épület 44 nm-es, vegye...
4 990 000 HUF
49 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi családi ház hirdetés (33647692)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 882 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Törökszentmiklóson 2, 5 szobás családi ház eladó! -Vályogból épült -Felújított víz és villanyvezeték -2 szoba és egy félszo...
9 990 000 HUF
181 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi családi ház hirdetés (73865638)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 677 m2
Szobaszám: 1
Törökszentmiklóson  1 szobás Családi ház eladó! Jó hely jó környék! 1 Szoba konyha fürdőszoba 37 nm-en! Felújított vályog...
11 990 000 HUF
324 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári családi ház hirdetés (43437795)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 2700 m2
Szobaszám: 4
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL real estate AGENCY bemutatja: A kellemes hangulatú, Duna-parti városka központjától, a vár...
36 000 000 HUF
283 464 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csibráki kastély hirdetés (77499534)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 800 m2
Telekterület: 18000 m2
Szobaszám: 9
Lehetőség! Csibrákon 1, 8 hektáron lévő Jeszenszky-kastély eladó. A kastély felújításra szorul.
35 000 000 HUF
43 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kertai családi ház hirdetés (54796822)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1112 m2
Szobaszám: 3
Jó állapotú, részben felújított, 3 szobás tégla családi házat kínálok eladásra Kertán! FONTOS! Az ingatlanról bemutató videó...
43 000 000 HUF
430 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (23876449)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 5
Keresi azt az ingatlant, amely nem csak otthonként, hanem vállalkozása bázisaként is megállja a helyét? Ózd egyik csendes, átme...
25 000 000 HUF
108 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (44374585)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában eladó egy felújítandó 38 nm-es, utcafronti házrész, praktikus elosztással, 40 nm-es tárolóval és saját ke...
36 900 000 HUF
971 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (93944566)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 890 m2
Szobaszám: 2
A home Property kínálatában (#1336791): Békéscsaba, Gerla, 890 m2 telek, 85 m2 családi ház, 2 szoba, csendes, közkedvelt terüle...
12 600 000 HUF
148 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Körösladányi családi ház hirdetés (87758744)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1086 m2
Szobaszám: 2
Körösladány peremén, mégis közel a városhoz (2 km-en belül), nyugodt, barátságos környezetben kínálunk megvételre egy karbantar...
14 400 000 HUF
180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckeresztúri családi ház hirdetés (74942289)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 989 m2
Szobaszám: 1
Budapest vonzáskörzetében, Ráckeresztúron eladó egy 30m2-es, 1 szobás családi ház 989m2-es, összközműves, rendezett telken. A...
25 900 000 HUF
863 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal