Eladó ház 50 millióig (16951 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 16 951 db
Eladó Alsónemesapáti családi ház hirdetés (32336263)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 3528 m2
Szobaszám: 4
Alsónemesapátiban kínálom megvételre ezt a 95 m²-es, nappali + 4 szobás családi házat, amely már átesett egy komoly átalakításo...
39 990 000 HUF
420 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyszakácsi családi ház hirdetés (96447733)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 3729 m2
Szobaszám: 3
Csend, tér és lehetőség Nagyszakácsiban  Van az a pont, amikor az ember nem egy kész házat keres… hanem egy helyet, amiből val...
22 000 000 HUF
366 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (32134344)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 808 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun megye Mélykút, a város szélén felújítandó családi ház eladó. Az 51 nm-es, vegyes falazatú ingatlan egy 808 nm-es te...
3 500 000 HUF
67 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szemerei családi ház hirdetés (53933967)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó egy falysi ház egy park ban. Tehermentes, rézben felujítot. Ablakok ki vanak cserélve faablkra, uj, komplet gáz fűtés kon...
13 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (94324992)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 30 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Budapesten a 20. kerületben csendes környezetben eladó egy 1 szobás ház osztatlan közös tulajdonú telken. Az...
34 900 000 HUF
1 090 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi házrész hirdetés (74689474)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 501 m2
Szobaszám: 1
4Lakásos Sorház Jellegű Ingatlan 4(Utolsó) Lakása Felújítandó Állapotában Eladó! - Ív Utca - a Telek 501nm, Melyen 4 Lakás Ta...
35 000 000 HUF
875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi házrész hirdetés (38771445)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 284 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó a Kossuth Ferenc telepen található Szélső utcában egy kétlakásos házban található házrész. Az osztatlan közös tulajdonú...
49 990 000 HUF
961 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (52639733)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 81 m2
Szobaszám: 1
Különleges hangulatú lakás eladó kertkapcsolattal Budapest XXIII. kerületének központjában! Ez az egyedülálló, földszinti, 48...
44 500 000 HUF
927 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (93649729)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 179 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kertkapcsolatos, kedves kis otthon eladó Rákospalotán – csendes mellékutcában! Eladó Rákospalota nyugodt, családi házas részén...
34 900 000 HUF
997 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (22565943)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 5 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kispest Központjában, Csillogó Lakás Eladó! - 52 Nm lakótér + 26 nm Pince - Alsó szint: tágas előszoba, amerikai konyhás Nappa...
47 000 000 HUF
903 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (65345392)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2500 m2
Szobaszám: 2
Zalaegerszegen, a központtól 2 km-re a "Zöld Övezetben" eladó 2500m2 enyhén lejtős terület. Építésre, gazdálkodásra, üdülésre a...
25 000 000 HUF
416 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Koppányszántói családi ház hirdetés (97545516)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 3800 m2
Szobaszám: 3
A somogyi dombság festői környezetében, csendes kis településen, Koppányszántón, jogilag rendezett családi ház, nagy telekkel e...
18 900 000 HUF
236 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nekézsenyi családi ház hirdetés (99289668)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 3932 m2
Szobaszám: 3
A megvételre kínált ingatlan Nekézseny településen található, a Bükk hegység lábánál, gyönyörű, szinte szanatóriumi környezetbe...
22 000 000 HUF
229 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borotai családi ház hirdetés (35373741)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bács- Kiskun vármegye Borota településen 1044 nm-es telken 135 nm-es családi ház eladó. Kialakításra került benne 3 szoba, kony...
10 900 000 HUF
80 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsabai családi ház hirdetés (69638299)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 379 m2
Szobaszám: 3
Világos, déli fekvésű családi ház eladó Piliscsaba központjához közel! Piliscsabán, jó elhelyezkedésű, központhoz közeli utcá...
45 900 000 HUF
581 012 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (43572548)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 362 m2
Szobaszám: 3
Az ingatlan 362 nm-es telken helyezkedik el, és számos fejlesztésen esett át: A födém 5cm szigetelést kapott a tetőlécek cseré...
44 900 000 HUF
561 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszi családi ház hirdetés (43435775)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1442 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház veszprém megye Oroszi Eladó a Somló lábánál Orosziban egy 70 nm-es felújítás alatt álló ház. a ház tégla épít...
14 900 000 HUF
212 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Iszkázi családi ház hirdetés (88597417)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 2969 m2
Szobaszám: 4
Eladó Családi Ház Iszkáz! Természetközeli családi ház nagy telekkel - Iszkázon! Eladásra kínálunk Iszkáz településén egy 10...
29 500 000 HUF
270 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Perkátai családi ház hirdetés (27449377)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 2484 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Perkátán nagy telekkel rendelkező családi ház eladó, állattartásra, gazdálkodásra is kiváló! Perkátán, a Rákóczi Ferenc utcáb...
50 000 000 HUF
617 283 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szilsárkányi családi ház hirdetés (79753393)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 4435 m2
Szobaszám: 4
Igazi ritkaság a piacon egy hely, ahol a természet, a nyugalom és a lehetőség tökéletes harmóniában találkozik. Szilsárkány egy...
49 000 000 HUF
490 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal