Eladó ház 50 millióig (16951 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 16 951 db
Eladó Szigetmonostori családi ház hirdetés (32421939)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 504 m2
Szobaszám: 1
Eladó egy kiváló lehetőségeket rejtő lakóövezeti telek, kis nyaralóval, Szigetmonostor-Horányban, csupán 10 perces sétára a Dun...
27 500 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (38857768)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 474 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Dömsöd központi részén a Dunához közel egy nettó 56 nm-es 1szoba, konyha, nappali, fürdőszoba +wc elosztású ö...
33 400 000 HUF
596 428 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (37494733)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 753 m2
Szobaszám: 3
Eladó részben felújított családi ház Nagykőrös kedvelt utcájában! Nagykőrös egyik keresett, nyugodt részén kínálunk megvételre ...
34 000 000 HUF
386 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (19934595)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 785 m2
Szobaszám: 3
Hangulatos 2 szoba + félszobás ház óriási telekkel azonnal költözhető! Ha egy szerethető, stabil, jól alakítható otthont kerese...
33 500 000 HUF
389 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sándorfalvai családi ház hirdetés (37362942)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 942 m2
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető családi ház sándorfalván – nyugalom, tér, LEHETŐSÉG! Sándorfalva csendes, mégis központhoz közeli részén el...
45 000 000 HUF
562 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mindszenti családi ház hirdetés (37948356)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 463 m2
Szobaszám: 2
Eladó parasztház Mindszenten, a Tisza közelében! Mindszent csendes, nyugodt utcájában kínálunk megvételre egy vegyes falazatú, ...
11 800 000 HUF
168 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (87843857)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 718 m2
Szobaszám: 2
Ha egy csendes, barátságos környezetben képzeli el a mindennapokat, ahol minden nap az otthon melegsége fogadja, akkor ezt az i...
46 000 000 HUF
1 022 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (93233388)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 475 m2
Szobaszám: 2
Eladó 50 m²-es családi ház Szeged- Kiskundorozsmán Szeged Kiskundorozsma városrészében, jó elhelyezkedéssel eladó egy 50 m²-es...
29 990 000 HUF
599 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi ikerház hirdetés (92874464)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy vegyes falazatú családi házat, amely külsőleg javításra szorul, de belülről lakható állapotban van. Az ...
43 000 000 HUF
1 228 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mányi ikerház hirdetés (35797397)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 837 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó / újjáépítendő ikerház csodálatos panorámával! Megvételre kínálunk egy kb. 50 Nm alapterületű, külterületen...
16 000 000 HUF
320 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (39235327)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1070 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Bicskén nagy telekkel, rengeteg lehetőséggel! Bicske nyugodt részén eladó egy 90 nm-es, két tág...
35 000 000 HUF
388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Uraiújfalui családi ház hirdetés (73213389)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1798 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Sárvártól 15 km-re, Uraiújfaluban csendes, nyugodt környezetben. a ház 1963-ban épült, tégla építésű, jó szer...
28 900 000 HUF
385 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szarvaskői családi ház hirdetés (71372428)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 399 m2
Szobaszám: 5
Akit egyszer megíérintett a természet közelsége és megízlelte a hely varázsát az később mindig visszavágyik ide! Most itt az a...
49 500 000 HUF
309 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (15676536)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 543 m2
Szobaszám: 2
Eladó Pilisen, az állomás közelében egy kiváló adottságokkal rendelkező, 55 nm-es családi ház 500 nm-es telken, rendezett, 1/1 ...
45 000 000 HUF
803 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli házrész hirdetés (37248457)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 195 m2
Szobaszám: 2
Eladó ingatlan Pécel kedvelt központi részén Eladásra kínálunk egy 63 nm-es, 2 szobás, kertkapcsolatos házat Pécel városközpon...
45 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (99999241)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 818 m2
Szobaszám: 3
Eladó ingatlan Gyömrőn – madárcsicsergős, nyugodt környezetben Elhelyezkedés Gyömrő Természetközeli, csendes környezet Város ...
39 990 000 HUF
370 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli házrész hirdetés (53535762)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Gyál szélén, a Nagykőrösi út közelében, Csendes, nyugodt mellékutcában eladó házrész Ingatlan jellemzői ️ Lakható állapotú, té...
49 900 000 HUF
792 063 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (24979332)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
Két ház egy telken – Gyál szélén Eladó Gyál szélén egy kétgenerációs, téglaépítésű ház az 1960-as évekből. Az ingatlan két külö...
44 900 000 HUF
498 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (35597689)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 797 m2
Szobaszám: 3
Eladó Sarkad csendes, nyugodt részén egy téglából épült, 3 szobás, 102 nm-es alapterületű kockaház! Elosztását tekintve kifejez...
18 500 000 HUF
181 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kétegyházai családi ház hirdetés (43744255)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1428 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kihagyhatattlan lehetőség---- eladó egy igényesen és szépen felújított családi HÁZ! ! ! Békés vármegyében kétegyházán egy nyug...
37 500 000 HUF
382 653 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal