Eladó ház 50 millióig (16949 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 16 949 db
Eladó Ballószögi családi ház hirdetés (36938799)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 1
Eladó Ballószögön a Petőfi utcában egy ikerház egyik fele. a lakrész 40 nm-s. 1 Szoba, konyha, fürdő és Wc található benne de t...
13 900 000 HUF
347 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (46399392)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 3018 m2
Szobaszám: 1
Alakítsa kedvére! Szálló? Lakások? Intézmény? Telephely? Mondja meg ön! Eladó ingatlan többféle hasznosítási lehetőséggel, Kecs...
50 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Cibakházai családi ház hirdetés (32436935)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 734 m2
Szobaszám: 5
Kiváló elhelyezkedésű Családiház Cibakházán! Eladásra kínálunk egy 110 m2-es porotherm téglából épült két szintes családi házat...
49 900 000 HUF
453 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bócsai családi ház hirdetés (44233747)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 6079 m2
Szobaszám: 6
Eladó befektetési lehetőség bács-kiskun vármegyében, kecskeméttől 40 KM-RE, BÓCSÁN! Az eladó 300 m2-es ingatlan egy közel 6000 ...
13 500 000 HUF
45 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (67593243)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: 1955 m2
Szobaszám: 2
Szolnoki hegy csendes zsákutcájában 19 nm-es házikó eladó! Az ingatlan egy 1955 nm-es, körbekerített telken található. a telken...
11 900 000 HUF
626 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmiklósi családi ház hirdetés (75942993)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó családi ház Kunszentmiklóson! Kunszentmiklós csendes, nyugodt részén eladó egy 110nm-es felújítandó családi ...
39 900 000 HUF
362 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (78738749)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 877 m2
Szobaszám: 2
Monoron a Strázsahegyen, eladó egy zártkerti, tégla építésű házikó, villannyal, fúrt kúttal, 877 nm-es telekkel! Beton alapra é...
25 000 000 HUF
568 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gombai házrész hirdetés (29344557)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 2
Gomba településen a központban, eladó egy felújítandó házrész, kb 150 nm-es telekrésszel! Az ingatlan osztatlan közös, ügyvédi ...
19 900 000 HUF
326 229 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonvilágosi családi ház hirdetés (44922483)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 170 m2
Szobaszám: 2
Balatonvilágoson a magas part közelében eladó egyszintes, 40 nm-es valódi balatoni nyaraló. Kis alapterülete ellenére rendkívü...
41 500 000 HUF
1 037 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi családi ház hirdetés (27353247)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 412 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 120 négyzetméteres felújított családi ház Mohácson, a Molnár utcában. Az ingatlan a Duna-parttól mindössze pár perec ...
47 000 000 HUF
391 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tófeji családi ház hirdetés (47276677)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó egy lakható családi ház Tófejen, ásott kúttal, felújított víz- és áramhálózattal! Irányár: 18. 500. 000. - Ft Zalaeger...
18 500 000 HUF
264 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zámolyi családi ház hirdetés (28455744)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2600 m2
Szobaszám: 2
Vh-004807. Zámolyon, a Petőfi Sándor utcában 70m2 hasznos alapterületű, felújítandó családi ház 2600m2-es telekterülettel eladó...
27 900 000 HUF
398 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mocsai családi ház hirdetés (79295345)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1978 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy felújítandó családi házat Mocsa csendes részén, a Kis utcában. A 3 szobás ház 100 négyzetméteres terüle...
35 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (34746567)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1142 m2
Szobaszám: 4
A  Martfűi  CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál Tiszaföldvár központjához közel lévő kertes családi házat! Az ingatlan ...
42 000 000 HUF
411 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (31938558)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 442 m2
Szobaszám: 3
CasaNetWork Ingatlanhálózat eladásra kínálja a 174602300 id számú családi házat Cegléden. Cegléd kedvelt, csendes részén eladó...
42 900 000 HUF
536 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (47265517)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 490 m2
Szobaszám: 3
Eladó igényes ikerház, garázzsal Salgótarjánban, a közkedvelt Forgách városrészben! Salgótarján nyugodt, csendes, családi ház...
35 900 000 HUF
398 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Litkei családi ház hirdetés (88429746)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1090 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó egy kiváló lehetőségekkel rendelkező családi ház Litkén, melynek irányára 12 900 000 Ft. Az ingatlan alapterülete 67 négy...
12 900 000 HUF
192 537 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri házrész hirdetés (84273437)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: n/a
Kertkapcsolatos társasházi lakás Mezőtúr központi helyén eladó – Remek lehetőség! Eladó egy 69 nm-es, egy és félszobás, kertka...
14 600 000 HUF
211 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (96174543)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 163 m2
Telekterület: 958 m2
Szobaszám: 3
Eladó Tiszaföldvár Homok részén egy igényes családi ház, mely ideális választás lehet a nyugalomra vágyó családok számára. Két ...
39 000 000 HUF
239 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi családi ház hirdetés (23235327)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 739 m2
Szobaszám: n/a
Törökszentmiklós központi részén kínálok eladásra egy  240 m²-es ingatlant, mely 1 üzlet és 2 lakás, 739 m²-es rendezett telken...
41 900 000 HUF
174 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal