Eladó ház 50 millióig (16990 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 16 990 db
Eladó Zalatárnoki családi ház hirdetés (94845745)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 5354 m2
Szobaszám: 2
Ha nyugalomra, térre és egy igazán szerethető otthonra vágyna, ezt a zalatárnoki családi házat érdemes megnézni! Jellemzők: ✨...
27 900 000 HUF
387 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (84433134)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: 30 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Pesterzsébet csendes mellékutcájában egy kis garzon lakást. Ajánlom egyedülálló időseknek, vagy fiatal párnak...
24 500 000 HUF
1 441 176 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (68548255)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 6
A megvételre kínált ingatlan Borsod második legnagyobb városában, Ózdon, a városközponthoz közel, a Katona József úton találhat...
15 900 000 HUF
212 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (57647853)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 180 m2
Szobaszám: 3
Tiszakécske Abszolut városközpontjában, csendes, belsőportás, megosztott telken, de külön kerttel, külön bejárattal, elkülönült...
32 500 000 HUF
451 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (38425335)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Pesterzsébeten egy 28 nm-es társasházi lakást. A lakás 1 szoba, konyha, fürdőszobából áll. Rendezett 7 laká...
27 000 000 HUF
964 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesvámosi sorház hirdetés (69974964)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújítandó családi ház NEMESVÁMOSON! FIGYELEM! - Nemesvámos egy forgalomtól távoli, nyugodt, központi részén találhat...
49 500 000 HUF
825 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajmáskéri családi ház hirdetés (73753314)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 706 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó családi ház Hajmáskér csendes UTCÁJÁBAN! FIGYELEM! - a ház teljes felújítást igényel, azonban a felújítási...
39 900 000 HUF
443 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (24574742)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 491 m2
Szobaszám: 3
Zala megye, Zalaegerszeg 95m2-es családi ház eladó. a zalai megyeszékhely ságodi városrészén található ingatlanban 3 szoba, elő...
44 900 000 HUF
472 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Úrkúti családi ház hirdetés (87347273)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 2474 m2
Szobaszám: 6
Egyszintes családi ház eladó nagy telekkel ÚRKÚTON! Ajánlom mindazoknak az ingatlant, akik nyugalomra, friss levegőre, madárc...
30 000 000 HUF
202 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (43444949)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2100 m2
Szobaszám: 3
Eladó Kótaj csendes utcájában  egy 80 nm-es, 3 szobás, tégla építésű családi ház, 2100 nm-es, akár megosztható telekkel. Az ing...
32 900 000 HUF
411 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (53528974)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2100 m2
Szobaszám: 3
Kótaj nyugodt, kedvelt részén, főút közelében eladó egy 80 nm-es, 3 szobás, tégla építésű családi ház, 2100 nm-es, akár megoszt...
32 900 000 HUF
411 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunfehértói családi ház hirdetés (46366713)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ár: 32. 900. 000. - Ft. Bács-Kiskun vármegyében Kunfehértón, 1595 nm-es telken, 2 generációs, összesen 115 nm+ 28 nm terasz al...
32 900 000 HUF
286 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapesti házrész hirdetés (85364233)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó Budapest 22. kerület Budafok Baross Gábor telepen házrész. a lakás előnye: világos, fiatalosan és teljeskörűen felújított...
124 HUF
1 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (51182828)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség Gyula szívében – a magyarvároson! Olyan otthont keresel, amit teljesen a saját stílusodra formálhatsz? Most...
44 900 000 HUF
561 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszigeti családi ház hirdetés (62646549)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 3
Kunszigeten, Győrtől mindössze 15 km-re, nyugodt és rendezett környezetben eladó egy kb. 950 M²-es telken található, 92 m² lakó...
46 900 000 HUF
360 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Palotabozsoki családi ház hirdetés (59331453)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: 3
Palotabozsók frekventált részén eladó egy 130 nm-es családi ház, amely egy 4000 mn-es telken helyezkedik el – a terület egy rés...
49 900 000 HUF
383 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (74457274)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 814 m2
Szobaszám: 3
Az ingatlan praktikus elrendezésű: -2 hálószoba -Amerikai konyhás nappali -Fürdőszoba A ház világos, kellemes belső terekkel ...
20 000 000 HUF
303 030 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentpéterszegi családi ház hirdetés (72176464)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 3
Eladó teljes körűen felújított családi ház Szentpéterszegen, Berettyóújfalu közelében! Szentpéterszeg csendes, nyugodt utcájá...
32 900 000 HUF
329 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tapsonyi családi ház hirdetés (33777337)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 2806 m2
Szobaszám: 3
1. -Magyar leírás 2. -Deutsche Beschreibung 3. -English Description Tapsony csendes, nyugodt részén kínálok megvételre egy sta...
31 900 000 HUF
375 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászalsószentgyörgyi családi ház hirdetés (85323452)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jászalsószentgyörgy egyik legszebb utcájában kínálok megvételre egy hangulatos módos-gazda házat. Műértők és az autentikus épít...
11 900 000 HUF
136 781 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?