Eladó ház 50 millióig (16950 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 16 950 db
Eladó Bodrogkisfaludi családi ház hirdetés (47322839)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 876 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Fedezze fel Bodrogkisfalud báját egy csodálatos családi házban, amely most eladó! Az ingatlan 112 nm fűtött alapterülettel rend...
44 900 000 HUF
400 892 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi családi ház hirdetés (44263499)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1077 m2
Szobaszám: n/a
Törökszentmiklós központi részén kínálok eladásra egy  152 m²-es családi házat 1077 m²-es rendezett telken. Az ingatlan 100 év...
44 000 000 HUF
314 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
youtube videó Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (51473735)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 618 m2
Szobaszám: 4
Békéscsabán, Jaminai városrész kedvelt részén eladó egy azonnali bevételi lehetőséget kínáló családi HÁZ. ___________________...
42 900 000 HUF
369 827 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (33944464)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1440 m2
Szobaszám: 2
Bátonyterenye szívében kínáljuk eladásra ezt a hangulatos családi házat, mely ideális választás lehet fiatal párok, családok va...
8 650 000 HUF
346 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bujáki családi ház hirdetés (56593571)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 896 m2
Szobaszám: 3
Keresed az ideális otthont a családod számára? Akkor ne hagyd ki ezt a remek lehetőséget! Eladó egy modern, frissen felújítot...
29 990 000 HUF
319 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Adácsi családi ház hirdetés (74695533)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1287 m2
Szobaszám: 3
Gyöngyöshöz közel, Adács településén eladásra kínálok egy 112 nm-es, komfortos, tehermentes, vályogból épült, 3 szobás családi ...
26 900 000 HUF
240 178 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dányi családi ház hirdetés (35337948)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1147 m2
Szobaszám: 2
Pest vármegye, Dány településén eladásra kínálok egy 95 nm-es, komfortos, tehermentes, 2 szobás családi házat! Az ingatlan nagy...
39 500 000 HUF
415 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bujáki családi ház hirdetés (46831513)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1696 m2
Szobaszám: 5
ÁRCSÖKKENÉS! ! ! Ha családosként egy igazán különleges otthont keresel, ami nemcsak kényelmet, hanem nyugalmat is nyújt a min...
44 000 000 HUF
258 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztamonostori családi ház hirdetés (44267371)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 5952 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Fiatal felnőttek figyelem! Ha egy igazán különleges otthont keresel, ami nemcsak kényelmes, hanem a gazdálkodásra alkalmas mére...
34 990 000 HUF
349 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bujáki családi ház hirdetés (34436471)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 1088 m2
Szobaszám: 2
Buják csendes, barátságos utcájában kínálunk eladásra egy vegyes falazatból épült családi házat, amely ideális lehet középkorúa...
16 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (55512449)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 3472 m2
Szobaszám: 3
Bármely korosztály számára ajánlott! Heves vármegye, Apc településén eladó egy 79 nm-es, komfortos, tehermentes, vegyes építésű...
14 000 000 HUF
177 215 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Karácsondi családi ház hirdetés (75973269)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Heves vármegye, Karácsond egyik legjobb részén eladásra kínálok egy 64 nm-es, vegyes építésű családi házat! a keleti fekvésű in...
12 500 000 HUF
195 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani családi ház hirdetés (84575124)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1503 m2
Szobaszám: 1
Szeretne egy csendes helyen lakni, mégis a városban? Akkor ez az ingatlan Önre vár! Hatvan külterületi részén eladásra kínálok ...
11 200 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (17573822)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 3
Befektetőknek, nagycsaládosoknak, külön generációknak is ajánlott! a Zsóry fürdőhöz közel, Mezőkövesd központjában eladásra kín...
19 900 000 HUF
242 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Horti családi ház hirdetés (34238284)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 3073 m2
Szobaszám: 4
Heves vármegye Hort településén eladásra kínálok egy 144 nm-es, összkomfortos, salakból épült, 4 szobás családi házat! a déli f...
42 990 000 HUF
298 541 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (33463277)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 322 m2
Szobaszám: 3
Egy igazán különleges lehetőség vár rád Mátraderecske szívében, ideális fiatal felnőttek számára, akik saját otthont keresnek, ...
8 900 000 HUF
82 407 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőteleki családi ház hirdetés (13784723)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Heves vármegye, Erdőtelek településén eladó egy 66 Nm-es, vegyes építésű, 1+1 szobás, tehermentes ingatlan. a ház fűtése egy fa...
11 990 000 HUF
181 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lőrinci családi ház hirdetés (29764832)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 973 m2
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy megtaláltad álmaid első otthonát! Ez a használt lakóingatlan Lőrinci szívében, a Bajcsy-Zsilinszky utcában vár...
29 000 000 HUF
446 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egyházasdengelegi családi ház hirdetés (75724734)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1483 m2
Szobaszám: 3
Egyházasdengeleg csendes, barátságos utcájában kínálunk eladásra egy vegyes falazatból (vályog+téglából) épült családi házat, a...
25 000 000 HUF
208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (43344226)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 620 m2
Szobaszám: 2
Bármely korosztály számára ajánlott! Heves vármegye, Apc településén eladásra kínálok egy 71 nm-es, összkomfortos, tehermentes,...
32 900 000 HUF
463 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal