Eladó ház 50 millióig (16950 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 16 950 db
Eladó Jászladányi családi ház hirdetés (27257575)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1750 m2
Szobaszám: 4
Ez az ingatlan tökéletes választás lehet az első lakásvásárlók számára! Jászladány csendes, környékén található, a Hóvirág utcá...
26 900 000 HUF
224 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (38455382)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 1764 m2
Telekterület: 1764 m2
Szobaszám: 3
Szandaszőlős nyugodt utcában – felújítandó családi ház nagy TELEKKEL! Eladó Szolnok-Szandaszőlősön, a közkedvelt Körte utcába...
28 500 000 HUF
16 156 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pusztavacsi családi ház hirdetés (22722737)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 8606 m2
Szobaszám: 2
Pusztavacson, az ország közepén a Pusztavacsi Parkerdő mélyén, az erdőt átszelő egyetlen utcácskában. . . Távol a város zajától...
20 900 000 HUF
418 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Örkényi családi ház hirdetés (33647342)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 635 m2
Szobaszám: 3
Örkény csendes, kulturált, az m5 autópályához közel eső részén kínálunk megvételre egy 92nm-es, tágas amerikai konyha- nappali-...
44 000 000 HUF
478 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hernádi családi ház hirdetés (43634337)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 752 m2
Szobaszám: 4
Hernádon – két lakrészes, bővíthető családi ház saroktelken – otthon és lehetőség EGYBEN Hernád nyugodt, élhető környezetében ...
49 900 000 HUF
356 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ölbői családi ház hirdetés (64633353)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1585 m2
Szobaszám: 2
Ölbő csendes, barátságos környezetében kínálunk eladásra egy kivételes lehetőséget családosok számára, akik egy olyan otthont k...
15 000 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskörei családi ház hirdetés (21754893)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 334 m2
Telekterület: 666 m2
Szobaszám: 6
Kiskörén a Hegedűs utca elején eladó 6 szobás, részben felújított családi ház. Nettó lakóterület 221 nm, ehhez jön a pince, és...
42 000 000 HUF
125 748 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (31223465)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1111 m2
Szobaszám: 2
Vegyes falazatú családi ház Abonyban eladó: - eredeti építés éve 1kb. 1960 - Bővítés 1980-as években - a konyha és az abból ny...
32 900 000 HUF
329 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csokvaományi családi ház hirdetés (79456367)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 590 m2
Szobaszám: 3
Egy különleges lehetőséget kínálunk Önnek, amely ideális választás családosok számára, akik szeretnék megtalálni álmaik otthoná...
13 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borsodnádasdi családi ház hirdetés (32835548)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 659 m2
Szobaszám: 3
Borsodnádasdon, a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye szívében kínálunk eladásra egy kiváló adottságú, használt családi házat, amely ...
17 000 000 HUF
154 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodorfai családi ház hirdetés (56378837)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 3159 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 96 nm-es, 3 szobás családi ház, amely nem csupán egy otthon, hanem egy lehetőség a szabadabb, függetlenebb életre. ...
17 490 000 HUF
174 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (11917797)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 276 m2
Telekterület: 1141 m2
Szobaszám: 3
Dömsödön jó állapotban lévő 146 nm-es családi ház 1141 nm kerttel eladó HÁZ: - 1985 körül épült, masszív betonból a szuterén s...
49 900 000 HUF
180 797 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (99637428)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 583 m2
Szobaszám: 1
A XV. kerület kedvelt részén, Rákospalotán eladó egy 32 m²-es, 10 m²-es terasszal rendelkező, kertkapcsolatos, teljesen felújít...
46 960 000 HUF
1 467 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vásárosnaményi családi ház hirdetés (74534535)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1717 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Vásárosnamény csendes utcájában Eladásra kínálunk Vásárosnamény egy nyugodt, csendes mellékutcájában egy 90 ...
16 500 000 HUF
183 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai családi ház hirdetés (62816583)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 832 m2
Szobaszám: 2
✨ Eladó felújított családi ház Kisvárda csendes utcájában! ✨ Eladásra kínálunk Kisvárda nyugodt, csendes utcájában egy kiváló ...
40 000 000 HUF
571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csapi családi ház hirdetés (39743332)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1928 m2
Szobaszám: 3
Ha egy megbízható épületet keres, amit csak modernizálni kell, ez a hirdetés Önnek szól. ✅ Helyiségek: 3 szoba, nappali, konyh...
21 500 000 HUF
215 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátaszéki családi ház hirdetés (46373344)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 499 m2
Szobaszám: 4
Alkalmi ár! 4 Szobás családi ház 11 MILLIÓÉRT! Ne maradj le! Eladó egy felújítandó 100 nm-es, napfényes családi ház kiváló he...
11 000 000 HUF
110 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Eszteregnyei családi ház hirdetés (45136352)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Ha egy műszakilag teljesen megújult, világos és még saját ízlés szerint befejezhető otthont keres, akkor ez az ingatlan kiváló ...
39 900 000 HUF
463 953 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (13835637)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1012 m2
Szobaszám: 1
Eladó családi ház Üllőn nagy telekkel! Üllőn kínálunk megvételre egy 1012 nm-es telken elhelyezkedő, jelenleg 35 nm lakóterű,...
39 900 000 HUF
1 140 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei ikerház hirdetés (68237363)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Tápióbicskén kínálunk megvételre egy teljeskörűen felújított ikerházi lakást, mely hamarosan birtokba vehető! Az eredeti ház ...
49 500 000 HUF
687 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal