Eladó ház 50 millióig (16940 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 16 940 db
Eladó Kunfehértói családi ház hirdetés (46366713)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ár: 32. 900. 000. - Ft. Bács-Kiskun vármegyében Kunfehértón, 1595 nm-es telken, 2 generációs, összesen 115 nm+ 28 nm terasz al...
32 900 000 HUF
286 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapesti házrész hirdetés (85364233)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó Budapest 22. kerület Budafok Baross Gábor telepen házrész. a lakás előnye: világos, fiatalosan és teljeskörűen felújított...
124 HUF
1 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (51182828)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség Gyula szívében – a magyarvároson! Olyan otthont keresel, amit teljesen a saját stílusodra formálhatsz? Most...
44 900 000 HUF
561 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszigeti családi ház hirdetés (62646549)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 3
Kunszigeten, Győrtől mindössze 15 km-re, nyugodt és rendezett környezetben eladó egy kb. 950 M²-es telken található, 92 m² lakó...
46 900 000 HUF
360 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Palotabozsoki családi ház hirdetés (59331453)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: 3
Palotabozsók frekventált részén eladó egy 130 nm-es családi ház, amely egy 4000 mn-es telken helyezkedik el – a terület egy rés...
49 900 000 HUF
383 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (74457274)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 814 m2
Szobaszám: 3
Az ingatlan praktikus elrendezésű: -2 hálószoba -Amerikai konyhás nappali -Fürdőszoba A ház világos, kellemes belső terekkel ...
20 000 000 HUF
303 030 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentpéterszegi családi ház hirdetés (72176464)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 3
Eladó teljes körűen felújított családi ház Szentpéterszegen, Berettyóújfalu közelében! Szentpéterszeg csendes, nyugodt utcájá...
32 900 000 HUF
329 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tapsonyi családi ház hirdetés (33777337)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 2806 m2
Szobaszám: 3
1. -Magyar leírás 2. -Deutsche Beschreibung 3. -English Description Tapsony csendes, nyugodt részén kínálok megvételre egy sta...
31 900 000 HUF
375 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászalsószentgyörgyi családi ház hirdetés (85323452)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jászalsószentgyörgy egyik legszebb utcájában kínálok megvételre egy hangulatos módos-gazda házat. Műértők és az autentikus épít...
11 900 000 HUF
136 781 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombrádi családi ház hirdetés (19245452)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1311 m2
Szobaszám: 3
Saját ízlésére formálható tágas otthon Dombrádon - hozza ki belőle a maximumot! Ha olyan otthont keresel, amit teljes mértékb...
12 900 000 HUF
115 178 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (49577788)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1231 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-nyírszőlő, izabella utcában teljesen felújítandó, bővíthető családi ház eladó! Megvételre kínálok Nyíregyháza-Nyír...
19 990 000 HUF
399 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apagyi családi ház hirdetés (44394737)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 4257 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Apagyon, nyugodt környezetben! Apagy csendes, természetközeli utcájában eladó egy 66, 7 nm-es, földszintes ...
22 500 000 HUF
340 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírmadai családi ház hirdetés (41253461)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1569 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy bevezetett, működő büfé és kifőzde üzletet, amely egy lakóingatlannal egybeépítve található. Ideális válas...
31 000 000 HUF
258 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (94488737)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 5442 m2
Szobaszám: 4
Eladó Győr-Ménfőcsanakon egy 1927-ben épült, felújítandó családi ház. Az ingatlan 110 m2-s, tégla építésű, 5442 m2 telek tartoz...
46 900 000 HUF
426 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (25723231)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 1
Felújított lakás kerttel és tárolóval! Eladásra kínálok Kispest kedvelt részén a Jáhn Ferenc utcában egy igényesen felújított 2...
33 900 000 HUF
1 356 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (64679934)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 1
33 900 000 HUF
1 356 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagybaracskai családi ház hirdetés (24144455)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 1335 m2
Szobaszám: 3
Nagybaracska csendes, nyugodt részén eladó egy 1335 nm-es telken elhelyezkedő, 107 nm-es, tégla falazatú családi ház, amely kiv...
17 000 000 HUF
158 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rémi családi ház hirdetés (23435274)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 1461 m2
Szobaszám: 4
Nagy telek, masszív ház Rémen-rengeteg lehetőség, csak rajtad múlik, mit hozol ki belőle! Eladó Bács-Kiskun megye településén, ...
19 900 000 HUF
168 644 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagybaracskai családi ház hirdetés (29982523)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 1335 m2
Szobaszám: 3
17 000 000 HUF
158 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (84365821)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 2096 m2
Szobaszám: 4
Felújított otthon Bácsbokodon hatalmas telekkel! Ha egy felújított, tágas családi házat keresel nyugodt környezetben, ahol már ...
25 500 000 HUF
271 276 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal