Eladó ház 50 millióig (16950 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 16 950 db
Eladó Lakiteleki családi ház hirdetés (74731137)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 838 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Lakiteleken egy 5 szobás, 150 nm-es kertes családi házat! 838 Nm-es nagy telken a 80-as években épült tégla h...
48 500 000 HUF
323 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői családi ház hirdetés (23389353)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: 2
Cserkeszőlő csendes, rendezett utcájában eladó egy tágas, világos, 140 m²-es, 3 szintes családi ház, 770 m²-es telken. Az 1987-...
38 900 000 HUF
277 857 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (98724119)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 3018 m2
Szobaszám: 1
Alakítsa kedvére! Szálló? Lakások? Intézmény? Telephely? Mondja meg ön! Eladó ingatlan többféle hasznosítási lehetőséggel, Kecs...
50 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bükkszentkereszti családi ház hirdetés (59887784)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 578 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Bükkszentkereszt központ közeli részén, panorámás környezetben egy 106 nm-es, nappali + 3 szobás, felújítandó...
29 900 000 HUF
282 075 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pörbölyi családi ház hirdetés (53524439)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Pörbölyön – nyugodt környezetben! Pörböly csendes, rendezett utcájában kínálunk eladásra egy 1947-ben épült...
9 900 000 HUF
112 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miháldi családi ház hirdetés (48439373)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 2344 m2
Szobaszám: 2
A lido home Nagykanizsa eladásra kínál egy miháldi családi HÁZAT. A lido home nagykainizsa által eladásra kínált miháldi csalá...
5 800 000 HUF
78 378 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrsövényházi családi ház hirdetés (12748672)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 2
Lido Home győri irodája eladásra kínál Győrsövényházán egy vályog családi házat, amihez tartozik egy 2000 m²-es telek. A ház b...
11 000 000 HUF
122 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (87382946)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 2
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán csendes utcában ezt a 3000 nm. -Es összközműves részben elkerített t...
39 500 000 HUF
481 707 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (43747932)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 501 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
1 Napon belül
21 900 000 HUF
254 651 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámosmikolai családi ház hirdetés (15197692)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1925 m2
Szobaszám: 2
A Börzsöny lankái közt, a csendes kis Vámosmikola szívében bújik meg ez a régi idők hangulatát őrző parasztház, amely új gazdáj...
16 900 000 HUF
225 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (79798399)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 415 m2
Szobaszám: 2
Referenciaszám: #NH1962 Infó: Fejes Ferenc Kiskunhalas Alsóváros, felújított családi ház saroktelken! Kiskunhalas alsóvárosi ...
39 000 000 HUF
541 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Besenyődi családi ház hirdetés (36677864)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1625 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Bessenyőd, központ közeli részén kínálunk eladásra egy 94 nm-es, praktikus elrendezésű 1991 ben épült családi házat, amely egy ...
27 500 000 HUF
292 553 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (33933549)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: 2
Kaposváron, a Zselickertvárosban, a Mogyoró utcában kínáljuk megvételre ezt a családiházat. Zártkerti területen áll, de lakóház...
19 250 000 HUF
256 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (83789635)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 2
Kicsit régi? Igen! Fel kell újítani? Igen! De akkor miért jó? Mert lehet egy saját vagány kis kertes házikód Erzsébeten. ...
24 000 000 HUF
727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pitvarosi családi ház hirdetés (92997346)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 3
Tisztelt Érdeklődő! Engedje meg, hogy bemutassam ezt a felújítandó családi házat mely Pitvaroson, a Széchenyi utcában találha...
2 300 000 HUF
22 330 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pitvarosi családi ház hirdetés (49168944)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 2129 m2
Szobaszám: 3
Tisztelt Érdeklődő! Engedje meg, hogy bemutassam ezt a felújítandó családi házat mely Pitvaroson, a Rákóczi utcában található...
2 300 000 HUF
23 958 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerekegyházai családi ház hirdetés (47144747)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1253 m2
Szobaszám: 2
Kerekegyházán frekventált helyen központhoz közel egy felújítandó kádár kocka várja új ingatlan tulajdonosát! Az utcafronton e...
43 000 000 HUF
358 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pákozdi családi ház hirdetés (43993777)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1730 m2
Szobaszám: 2
Magánszemélyek, befektetők FIGYELEM! ! ! Pákozdon a fő út mellett kínálunk eladásra egy 1930-as évek végén épült, belül felúj...
42 500 000 HUF
625 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tapolcai családi ház hirdetés (17534861)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 6 m2