Eladó ház 50 millióig (16949 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 16 949 db
Eladó Gávavencsellői családi ház hirdetés (39764296)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2087 m2
Szobaszám: 1
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében, Gávavencsellőn  eladó egy 60 m²-es,  családi ház, csendes, nyugodt környezetben. Az ingatlan ...
7 500 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztacsaládi családi ház hirdetés (89857719)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pusztacsaládon, az m85 és m86 autóút közötti településen eladó egy 1543 m2 telken lévő egyszintes, tégla építésű családi ház me...
19 500 000 HUF
152 343 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dédestapolcsányi családi ház hirdetés (93979327)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Természetközeli lehetőség a Bükk kapujában – felújítandó családi ház Dédestapolcsányon Ha egy nyugodt, zöld környezetben képze...
12 500 000 HUF
152 439 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (27327722)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Zártkerti ingatlan, egyszintes, kétszobás, felújítandó téglaépülettel eladó! Megvételre kínálok a XVII. kerület csendes mellé...
39 900 000 HUF
798 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyhátszentmártoni családi ház hirdetés (28473983)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 3621 m2
Szobaszám: 6
Ez az ingatlan nem mindenkinek való. Ha fontos a bolt közelsége, az iskola, a szomszédok – lépjen tovább. Ha viszont tudatosa...
49 900 000 HUF
319 871 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (34989374)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 1469 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmártonhoz közel, Kungyalu csendes, rendezett utcájában egy 71 m2-es, 2...
7 600 000 HUF
107 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Várvölgyi családi ház hirdetés (87793577)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 467 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó családi ház Várvölgyön Várvölgy csendes részén kínálunk megvételre egy 52 m2-es, 1+1 szobás családi házat, amely az 1960...
28 000 000 HUF
538 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai családi ház hirdetés (92582357)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 274 m2
Telekterület: 1783 m2
Szobaszám: 4
274 Négyzetméteres felújítandó lakóingatlan Felsőcsinger. Ajka egyik legmagasabb részén helyezkedik el ez a nagyméretű ingatl...
26 800 000 HUF
97 810 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (63365383)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1579 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye. Eladásra kínálok Tiszaföldváron, központhoz közeli helyen egy 3 szobás, 98nm-es kertes családi h...
8 999 990 HUF
91 836 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszafüredi családi ház hirdetés (63332242)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1648 m2
Szobaszám: 2
Tiszafüreden a 33-as főúthoz közel eladó egy 2 szobás, 57, 45 m2 alapterületű, komfortos, összközműves családi ház, 1648 m2-es ...
17 000 000 HUF
298 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátmonostori családi ház hirdetés (34246413)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1224 m2
Szobaszám: 4
Bátmonostoron eladó 100 m2-es, családi ház 45 m2-es üzlethelyiséggel, nyári konyhával, pincével, 1224 m2 telekkel. Vegyes szere...
16 500 000 HUF
165 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Örkényi családi ház hirdetés (44774934)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1677 m2
Szobaszám: 2
Eladó Örkényen 73 nm-es felújított családi ház. a telek 1677nm-es. a főépülethez 45 nm-es épület tartozik, amely lakássá alakít...
35 000 000 HUF
479 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (36337132)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! Eladó a 18. kerület közkedvelt részén, a Gilice tér közvetlen közelében, 70nm-es családi ház 709 nm-es t...
49 900 000 HUF
712 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (78997232)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 603 m2
Szobaszám: 3
Halásztelek csendes, kertvárosi részén, rendezett utcában eladó családi ház. Az ingatlan összközműves, minden közmű az ingatlan...
48 900 000 HUF
669 863 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi házrész hirdetés (79237136)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: 24 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Nagykőrös központjához közel, a Tázerdei utcában egy 24 m²-es, 1 szobás házrészt, amely ideális választás leh...
9 900 000 HUF
412 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (57398924)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 475 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház szeged–kiskundorozsma csendes RÉSZÉN! Szeged Kiskundorozsma városrészében kínálunk megvételre egy 50 m²-es ...
28 590 000 HUF
571 800 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Salköveskúti családi ház hirdetés (99597447)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 2528 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Salköveskúton, nagy telekkel! Salköveskút csendes, nyugodt utcájában kínálunk megvételre egy 88 m²-es, 2 szob...
38 900 000 HUF
442 045 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (55932953)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1163 m2
Szobaszám: 3
Izsákon a felsővárosban 74 nm felújított családi ház 1163 nm telken eladó! Ingatlan jellemzői: - 3 szoba, konyha+étkező, fürdő...
44 990 000 HUF
607 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi családi ház hirdetés (57354832)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 777 m2
Szobaszám: 3
Kiskőrösön 115 nm családi ház eladó, 777 nm telken. Ingatlan jellemzői: - 3 szoba, konyha, előszoba, fürdő, WC+mosókonyha, kam...
49 000 000 HUF
426 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (44867777)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 3
Izsákon a központhoz közel 85 nm családi ház 730 nm telken eladó! Ingatlan jellemzői:- 3 szoba, konyha, fürdő+WC, kamra, közle...
35 500 000 HUF
417 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal