Eladó ház 50 millióig (16950 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 16 950 db
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (52793141)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 174 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 6
Eladó ingatlan Szentes belvárosában. Szentes frekventált városközponti részén eladó egy 595 nm-es telken elhelyezkedő, 174 nm-e...
47 000 000 HUF
270 114 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kardosi családi ház hirdetés (42342136)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 5683 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Békés vármegyében Kardos község külterületén egy családi házat szántóval. Maga a nyugalom szigete, körben sz...
8 900 000 HUF
66 917 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (99634475)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 4
Nyugalom, tér és lehetőség: otthon a Szőlőben! Eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező családi ház Orosháza Szőlő városr...
36 900 000 HUF
369 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gádorosi családi ház hirdetés (98798335)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1473 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Gádoroson nagy telekkel, rengeteg lehetőséggel! Eladó egy 78, 9 nm-es Kádár-kocka családi ház a nyugodt, cs...
15 000 000 HUF
192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (37956493)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1074 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Jászkiséren! Falusi CSOK-ra alkalmas! Jászkisér város szélén eladó egy 1074 m2-es telken fekvő, 69, 5 m2 ala...
9 500 000 HUF
137 681 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkovácsházai családi ház hirdetés (76314275)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1764 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Mezőkovácsháza város csendes környékén egy 2 szobás remek állapotú családi házat. Az ingatlanban az elmúlt öt...
15 700 000 HUF
196 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (22643341)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 1435 m2
Szobaszám: 1
Kiskunfélegyházától 5 km-re, Selymesben, 36 m2-es, beton alapon, téglaépítésű, 1 szobás, lakható, téliesített, alápincézett ház...
14 900 000 HUF
413 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (37237245)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 5614 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét-Matkón, kétrendbeli családi ház, 5614 m2 telken, garázzsal eladó! Jellemzők: Főépület: 80 m2, -2 szoba + nappali...
48 000 000 HUF
457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkányi családi ház hirdetés (47678669)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 2926 m2
Szobaszám: 4
Családi ház Harkányban! Harkány családi házas, nem üdülőövezeti környezetében eladó egy néhány éve felújított, azonnal költözhe...
33 500 000 HUF
291 304 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkányi családi ház hirdetés (84375372)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 2926 m2
Szobaszám: 4
33 500 000 HUF
291 304 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (39526397)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1128 m2
Szobaszám: 3
Nagykálló kedvelt részén, a Debreceni úton, szilikát falazatú ( nem szigetelt ) 84 nm-es, 3 szobás felújításra szoruló szintes ...
34 990 000 HUF
416 547 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (63947979)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1069 m2
Szobaszám: 2
Újfehértón, központhoz közel, eladásra kínálunk egy földszintes, vegyes ( vályog+ tégla ) falazatú, kb. 60Nm-es, 2 szobás, hősz...
25 900 000 HUF
431 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszabadi családi ház hirdetés (54398719)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1911 m2
Szobaszám: 2
Balatonszabadi csendes, természetközeli részén kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező családi házat, 1911 m²-e...
49 900 000 HUF
499 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (63844349)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1415 m2
Szobaszám: 4
Hajdúsámson Sámsonkertben kínálunk eladásra egy felújítandó családi házat, amely azoknak jó választás, akik saját ízlésük szeri...
44 000 000 HUF
366 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárszentágotai családi ház hirdetés (39243846)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1440 m2
Szobaszám: 2
Sárszentágota csendes utcájában eladó a képeken látható "kádárkockás" családi ház. Sárszentágota átmenő forgalomtól mentes cs...
29 900 000 HUF
314 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi sorház hirdetés (23442764)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Biatorbágyon Szent László u. Eladásra kínálunk egy felújítandó 70 nm-es 2 szobás sorházi lakást hozzátartozó 200 m2-es összközm...
36 000 000 HUF
514 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Adonyi családi ház hirdetés (73539266)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 1
Adony városában családi házas környezetben, aszfaltos utcában nettó 50 nm-es családi ház 566nm-es területen eladó. A ház tégl...
36 900 000 HUF
738 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gombai családi ház hirdetés (36685112)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 140 m2
Szobaszám: 1
Gomba településen 140 m2 telken 1982-ben épült, 60 m2 tégla építésű ház eladó. A három szintes ház elosztása: - Szuterén: kony...
29 000 000 HUF
483 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (72922333)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen- Apafa, 25 m2 es, 1 szoba, konyha, fürdőszoba, előszoba elrendezésű zártkerti kis ház, 744 m2 telken eladó! Irányár:...
17 900 000 HUF
716 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentmártonkátai családi ház hirdetés (34674578)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1220 m2
Szobaszám: 1
Szentmártonkátán zártkerti ház eladó! Aszfaltos úttól 50 m-re eladó vált ez a 1990-es évek végén épült, 2002-ben használatba ...
25 000 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal