Eladó ház 50 millióig (16953 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 16 953 db
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (85372397)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 582 m2
Szobaszám: 2
Eladó Gyula Románváros részén egy 50 nm-es, kétszobás, vegyes falazatú ház, mely egy 582 nm-es sarki telken található! Az ingat...
34 900 000 HUF
698 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadkígyósi családi ház hirdetés (82491423)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2069 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Szabadkígyós, Kastély körüli részen egy 2069 négyzetméter telken elhelyezkedő, 90 négyzetméter alapterületű, t...
30 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Békési családi ház hirdetés (71745896)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1326 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Békésen egy csendes környéken található 75 nm-es, 1+1 szobás, vegyes falazatú családi ház. Az ingatlan nyílászárói műanya...
24 900 000 HUF
332 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési családi ház hirdetés (45323734)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 3
ÁRCSÖKKENÉS! ! Földszinti Társasházi Lakás Eladó Békésen, a Belváros és Kertváros Határán, Hatalmas Udvarral! Keres egy felú...
28 500 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíradonyi családi ház hirdetés (43348439)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1893 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy napfényes, nappali + 3 szobás családi ház Nyíradony csendes, zöldövezeti részén. Ez a felújításra szoruló ingatlan k...
36 900 000 HUF
419 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őcsényi családi ház hirdetés (33946578)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1051 m2
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Őcsény központjától nem messze eladó 1051 nm területen 77 nm nagyságú, vegyes falazatú, családi ház. Belsőleges...
14 500 000 HUF
188 311 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (35833299)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 651 m2
Szobaszám: 3
Eladó Miskolc Komlóstető egyik kedvelt, csendes és rendezett részén egy 100 négyzetméter alapterületű, vegyes falazatból (szili...
37 900 000 HUF
379 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (32577556)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 547 m2
Szobaszám: 3
Eladó Mezőkövesden egy 75 m2-es, 3 szobás családi ház, 547 m2-es telken. Az ingatlan szerkezetileg jó állapotú, stabil alapot...
42 500 000 HUF
566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvenyimi családi ház hirdetés (47544473)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 2100 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Nagyvenyim - Mélykútpusztán egy vegyes falazatú, lemezcseréptetős, felújított családi házat, 2100 nm-es telke...
37 900 000 HUF
485 897 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (29343439)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: 1451 m2
Szobaszám: 1
Kecskeméten az Úrihegyben eladó egy könnyen megközelíthető, felújítandó kis házikó melléképületekkel az aszfaltozott úttól mind...
14 990 000 HUF
681 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csépai családi ház hirdetés (49723991)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1028 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Csépa településen eladó egy 96 m2 alapterületű, földszintes családi ház, amely egy 1028 m2-es...
9 000 000 HUF
93 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (27553852)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 2
Tass csendes, nyugodt belterületi részén eladó egy 75 nm-es családi ház, amely egy tágas, 1100 nm-es telken helyezkedik el. Az ...
37 000 000 HUF
493 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunapataji családi ház hirdetés (33337944)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 186 m2
Telekterület: 1183 m2
Szobaszám: 4
Nagy családi ház eladó Dunapatajon ritka lehetőség ezen az áron! Ha tágas otthont keres megfizethető áron, érdemes megnéznie ...
21 000 000 HUF
112 903 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunapataji családi ház hirdetés (44973338)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 1715 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok Bács-Kiskun vármegye Dunapataj település központjában egy 181, 4 négyzetméter alapterületű, 5 szobás családi h...
13 900 000 HUF
76 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (54453883)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 2
37 000 000 HUF
493 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentlőrinci családi ház hirdetés (16347329)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 766 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy izgalmas lehetőséggel bíró, 3 szobás családi ház. a házban egy klíma is rendelkezésre áll, így a nyári hónapokban is ...
33 000 000 HUF
412 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Putnoki családi ház hirdetés (32545385)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 3
Putnok belvárosában eladó egy vállalkozásra is alkalmas családi ház 2 üzlethelyiséggel, nagy udvarral, gépkocsi beállási lehető...
6 500 000 HUF
54 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (33431643)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 721 m2
Szobaszám: 4
Sátoraljaújhely 100 nm-es felújított családi ház eladó. Az összközműves, kő falazatú (85cm-es falazat) ingatlan a település cse...
37 900 000 HUF
379 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (32943335)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 654 m2
Szobaszám: 3
70 m2 hasznos alapterületű 3 szobás ingatlant ajánlok figyelmedbe MELLÉKÉPÜLETEKKEL! MŰSZAKILAG felújított (új villany, víz V...
39 000 000 HUF
433 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárándi családi ház hirdetés (73357432)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 2136 m2
Szobaszám: 3
Sáránd központhoz közeli részéről érkezett ez az ingatlan, mely a felújítás végső szakaszában tart! Készpénzes vevőknek ajánl...
35 000 000 HUF
448 717 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal