Eladó ház 50 millióig (16955 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 16 955 db
Eladó Bogádi családi ház hirdetés (24876368)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 694 m2
Szobaszám: 3
Pécstől 5km-re Bogádon, a Virág utcában, 92 nm-es, egyszintes, különálló családi ház eladó. A ház két részből áll (72 nm és 2...
44 900 000 HUF
488 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kacsótai egyéb ház hirdetés (53794576)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 812 m2
Szobaszám: 1
Gyönyörű környezetben Nagyvátyon a Horgásztó partján eladó egy teljesen felújított kisház, 810 nm-es telken, kocsibeállóval és ...
24 900 000 HUF
622 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Geresdlaki családi ház hirdetés (97336243)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 675 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Geresdlakon 150 nm-es 5 szobás, kiváló állapotban lévő családi ház ELADÓ. A ház alsó szintjén egy 23 nm-es garázs kapott hely...
44 900 000 HUF
299 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pellérdi családi ház hirdetés (27755777)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 863 m2
Szobaszám: 1
Pellérd-Szőlőhegyen, Ördögvölgyben 863 nm-s telek, 30 nm-s házzal és pincével eladó. A ház betonfödémes, jó állapotú, a telek...
7 900 000 HUF
263 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Villányi családi ház hirdetés (59763787)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 3
Villányban, városközpontban eladó egy 90 nm-es, 3 szobás, 4 fürdőszobás teljes felújítást igénylő tégla-terméskő és vályogból é...
20 500 000 HUF
227 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (97564328)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécsett a Magyarürögi út mellett, a Lajkó Közben, kétszintes, 87 nm-es, különálló családi ház eladó. Az alsó szinten préselő,...
33 900 000 HUF
389 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti házrész hirdetés (18164333)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk Fóton, a Liget utcában egy jó állapotú, azonnal birtokba vehető lakást, nappali + 2 hálós elosztással. Az i...
45 000 000 HUF
803 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugaci családi ház hirdetés (57453348)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1543 m2
Szobaszám: 3
Szeretne madárcsicsergésre ébredni, de nem akar lemondani a falu közelségéről? Eladó egy 88 m2-es, 3 szobás, kiváló állapotú cs...
44 900 000 HUF
510 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárospataki családi ház hirdetés (24432964)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 1893 m2
Telekterület: 1893 m2
Szobaszám: 4
Sárospatak kedvelt részén, Kispatakon kínálunk megvételre egy 110 m²-es, tágas terekkel rendelkező családi házat, amely egy 189...
32 000 000 HUF
16 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátaszéki családi ház hirdetés (42437736)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 227 m2
Szobaszám: 3
Bátaszéken 3 szobás, jól karbantartott, földszintes családi ház garázzsal eladó. ELHELYEZKEDÉS - családi házas övezet, Szent ...
34 000 000 HUF
435 897 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (84663375)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 1890 m2