Eladó ház 50 millióig (16957 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 16 957 db
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (44847693)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 918 m2
Szobaszám: 3
Tiszaföldvár jól megközelíthető részén kínálok eladásra egy 3 szobás, 84 m²-es családi házat 918 m²-es rendezett telken. Az in...
29 500 000 HUF
351 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (94276797)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 4238 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Alsópázsit városrészében kínálunk megvételre egy 4238 m²-es telken elhelyezkedő, két különálló lakóingatlant, amely...
40 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Eleki családi ház hirdetés (26935493)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 857 m2
Szobaszám: 2
Békés vármegye szívében, Elek újtelepén egy varázslatos, 857 négyzetméteres telken álló, 76 négyzetméteres, tégla falazatú, bet...
37 490 000 HUF
493 289 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátételkei családi ház hirdetés (89353132)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 1845 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mátételke, felújítandó, 89 nm-es lakóház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, előszoba...
4 290 000 HUF
48 202 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarnaleleszi családi ház hirdetés (93883432)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 2
Bükki panoráma, dupla telek, végtelen lehetőség – Eladó családi ház Tarnalelesen! Keresi a vidéki nyugalmat, de nem akar lemon...
19 900 000 HUF
248 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somlóvásárhelyi családi ház hirdetés (23634392)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 607 m2
Szobaszám: 3
Otthon a Somló lábánál – bájos családi ház eladó! A festői szépségű Somlóvásárhely csendes utcájában kínálunk megvételre egy ...
31 900 000 HUF
425 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (37399624)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csongrád Csanád Vármegyében, Csongrádon, 25. 000. 000. Forintért eladó egy felújítandó családi ház. A házban 3 szoba, konyha é...
25 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (67454273)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Csongrád Csanád Vármegyében, Csongrádon, 15. 000. 000. Forintért eladó egy felújítandó családi ház. A házban 4 szoba, konyha é...
15 000 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kónyi családi ház hirdetés (96343491)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1243 m2
Szobaszám: 2
Tágas családi ház nagy telekkel Kónyban – alakítsa saját ízlésére! Ha olyan otthont keres, amit teljes mértékben a saját elkép...
39 900 000 HUF
498 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Meggyeskovácsi családi ház hirdetés (64945422)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 3
Családi ház a Rábaparti Meggyeskovácsiban! Eladásra kínálok egy 85 m2 lakóterű összkomfortos családi házat, nagyméretű (1800m2)...
17 900 000 HUF
210 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (45827758)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A teleken /350 m2/ egy főépület találahtó. A főépület falazata tégla. A ingtlan fűtése gázkonnvektorral történik. Az épület...
43 500 000 HUF
430 693 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kónyi családi ház hirdetés (73359639)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Győr – Moson –Sopron –Vármegye, Győrtől 20 perc távolságra, szépen kialakult lakóövezetben, csendes utcában, tégla falazatú lak...
39 900 000 HUF
498 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csarodai családi ház hirdetés (53262753)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2136 m2
Szobaszám: 3
Eladó Csaroda békés, csendes utcájában egy szilikát falazatú, kis erkélyes családi ház. Ideális a nyugodt környezetre vágyók sz...
18 500 000 HUF
205 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaladányi családi ház hirdetés (33977897)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tiszaladányban kínál irodánk megvásárlásra egy felújítandó, 96 m²-es családi házat, csendes, vidéki környezetben. Az ingatlan k...
19 990 000 HUF
208 229 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (35525798)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 721 m2
Szobaszám: 4
Sátoraljaújhely 100 nm-es felújított családi ház eladó. Az összközműves, kő falazatú (85cm-es falazat) ingatlan a település cse...
37 900 000 HUF
379 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemeshanyi családi ház hirdetés (28647232)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1082 m2
Szobaszám: 2
Eladó Veszprém Vármegye Nemeshany Ház Eladó Nemeshany központjában egy 102 nm-es családi ház. Az ingatlan szerkezete kő és té...
6 900 000 HUF
67 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csátaljai családi ház hirdetés (55173743)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1283 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Csátalján, csendes és nyugodt környezetben egy 120 nm-es családi házat, 1283 nm-es telken. Az ingatlan háro...
10 000 000 HUF
83 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízi családi ház hirdetés (38232323)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 320 m2
Szobaszám: 2
A lido home Keszthely eladásra kínál egy hévízi családi HÁZAT. A lido home Keszthely által kínált hévízi családi ház jellemzői...
49 900 000 HUF
767 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonyszentlászlói családi ház hirdetés (64937243)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 601 m2
Szobaszám: 2
Alakítsa ki álmai otthonát a Bakony szívében! Eladó egy 55 négyzetméteres, felújítandó családi ház Bakonyszentlászlón egy 601 ...
12 000 000 HUF
218 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cibakházai családi ház hirdetés (45537875)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1179 m2
Szobaszám: 2
A Kunszentmártoni CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Cibakházán egy 2 szobás, felújítandó családi házat, korábban virág...
17 500 000 HUF
343 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal