Eladó ház 50 millióig (16992 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 16 992 db
Eladó Csákvári családi ház hirdetés (44478737)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: 3
Ha egy nyugodt, barátságos utcában lévő parasztházat keres, ahol a kert, a melléképületek és a hagyományos vidéki hangulat egys...
37 000 000 HUF
420 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (65648793)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1091 m2
Szobaszám: 2
3. kerület zöldövezeti részén, Csúcshegyen található, a telek mérete 1091 m2. A rajta lévő hőszigetelt, de felújítandó állapot...
39 900 000 HUF
700 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Csátaljai családi ház hirdetés (34252273)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 933 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Bács-Kiskun megye, Csátalja kedvelt utcájában tégla építésű családi ház eladó. Az 1988-ban épült, szigetelt, 80 m2 lakóterű ing...
38 500 000 HUF
481 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érsekcsanádi családi ház hirdetés (78374728)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1644 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye, Érsekcsanád kedvelt részén 105 m² alapterületű, tégla építésű családi ház 1644 m²-es telken eladó. Az ingatl...
41 500 000 HUF
395 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vállusi családi ház hirdetés (69734769)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 2258 m2
Szobaszám: 3
A Balaton-felvidék egyik csendes, meghitt szegletében, Vállusmajorban kínálom eladásra ezt a különleges hangulatú, 2258 m²-es b...
24 900 000 HUF
138 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Beleznai családi ház hirdetés (96183746)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 3137 m2
Szobaszám: 3
Fiatal felnőttek figyelem! Kivételes lehetőség vár Önökre Zala vármegyében, Belezna településen, ahol egy használt, de jó álla...
39 900 000 HUF
269 594 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (96352729)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a különleges lehetőséget Székesfehérváron a Palotaváros szélén, egy vidékies kis utcában, ahol egy felújítandó ...
29 900 000 HUF
230 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Verőcei családi ház hirdetés (99957246)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 1124 m2
Szobaszám: 1
Verőce egy egyedi kilátást nyújtó részén eladó egy 40nm-es - 6nm-es terasszal - nyaraló - a tulajdoni lap szerint lakóépület. A...
46 900 000 HUF
1 019 565 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Borzavári családi ház hirdetés (98473825)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2741 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház a Bakony szívében – Borzaváron, ahol a természet és a nyugalom otthonra talál. Ha egy olyan helyet keresel,...
26 990 000 HUF
269 900 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (79327941)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bács- Kiskun vármegye Jánoshalma városában 546 nm-es telken 83 nm-es családi ház eladó. Kialakításra került benne 2 szoba, napp...
16 500 000 HUF
198 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (32612754)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ár: 16. 700. 000. - Csongrád - Csanád Vármegyében, Szentesen felújított parasztház 542 m2-es telken, a felső párton eladó! Az i...
16 700 000 HUF
228 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csépai családi ház hirdetés (39333374)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A ingatlan csépa központjában találahtó közel, bolt, pósta, iskola, élelmiszer bolt. A telken egy főépület, pince. A padlás k...
7 500 000 HUF
90 361 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci ikerház hirdetés (36138148)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 584 m2
Szobaszám: 3
Eladóvá vált Miskolc-Diósgyőr egyik legkedveltebb, csendes mellékutcájában egy kiváló adottságokkal rendelkező, tégla építésű, ...
49 900 000 HUF
499 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csengeri családi ház hirdetés (78572335)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Árcsökkenés! ! Csenger belvárosában, kiváló helyen kínáljuk eladásra ezt a csodálatos, felújított téglalakást, amelynek irány...
23 800 000 HUF
286 746 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (47785839)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy hangulatos, tájház jellegű parasztház Békéscsaba Jaminai városrészében! 130 M²-es vegyes falazatú, jó állapotú otth...
31 900 000 HUF
245 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (87174493)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 1901 m2
Szobaszám: 1
Eladó Csácsi-hegyen egy kis ház 1901 nm-es telekkel, melynek területi besorolása művelés alól kivont zártkert. a pinceszint (ké...
9 999 000 HUF
208 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (83594464)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1982 m2
Szobaszám: 2
Az 1982 négyzetméteres, összközműves telken (külön 1088 nm és 894 nm) található ház kisméretű tégla falazatú, valamint fa nyílá...
31 500 000 HUF
437 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kalocsai családi ház hirdetés (13546942)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 766 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Otthon, ahol a nyugalom és a kényelem találkozik? Kalocsán! ? Kalocsa egyik kedvelt, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 8...
39 990 000 HUF
459 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (45234194)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Duna parttól 20 lépésnyire, Tasson, a Pákásztanyán, üdülőszövetkezetben eladó egy 35 m2-es faház. Horgászparadicsom: Tassi 5, 6...
7 900 000 HUF
225 714 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőlajosi családi ház hirdetés (82879642)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 782 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy jó állapotú családi ház Felsőlajos csendes környékén. Ez a hangulatos ingatlan 72 nm, 2 szobás, amelyhez egy 55 nm m...
39 000 000 HUF
541 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal