Eladó ház 50 millióig (16991 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 16 991 db
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (99949777)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 563 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Csepel beruházási részén egy 563m2-es építési telket. (Besorolása VI-1/Sz-3) Beépíthetősége 55%, max. Magassá...
45 900 000 HUF
655 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (45279724)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 563 m2
Szobaszám: 1
45 900 000 HUF
655 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Úri családi ház hirdetés (45489732)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 806 m2
Szobaszám: 3
Eladó - Új Élet Kezdete Úrin, Pest Megyében! Műszaki:Az épület vegyes falazatú szerkezete egy stabil beton alapra épült, ami ho...
49 000 000 HUF
569 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (92633973)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2260 m2
Szobaszám: 3
Nagyhalász központjában, 78 nm-es hasznos alapterületű, 3 külön bejáratú szobás, konyha + étkezős, közepes állapotú családi ház...
19 990 000 HUF
249 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ilki családi ház hirdetés (99333837)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 3943 m2
Szobaszám: 3
Ilk, Kossuth utcában, 160 nm-es, Nappali + 2 szobás, 2 konyhás családi ház, 3943 nm-es telken eladó! Jellemzők:- Vályog, vegyes...
24 990 000 HUF
156 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbogdányi családi ház hirdetés (38434853)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1055 m2
Szobaszám: 3
Nyírbogdány Fő utcából nyíló utcájában, teljeskörűen felújított, Nappali + amerikai konyhás, + 2 szobás családi ház, 1055 nm-es...
45 900 000 HUF
588 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi családi ház hirdetés (63246467)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 763 m2
Szobaszám: 3
Ibrány, Városi Óvodához közel, csendes utcában, 110 nm-es, 4 éve teljes körű felújításon átesett, Nappali, Konyha+étkezős, +2 s...
20 900 000 HUF
190 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balsai családi ház hirdetés (25447667)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 896 m2
Szobaszám: 2
Balsa kis utcájában, a Pozsonyi utcában, Tisza parthoz közel, 93 nm-es, 2 szobás, konyha, étkezős, teljes körű felújításon átes...
22 500 000 HUF
241 935 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (74781667)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1071 m2
Szobaszám: 3
Nagyhalász, Táncsics utcán, 90 nm-es 3 szobás, konyha+étkezős, teljeskörűen felújított családi ház, 1071 nm-es telken eladó! Je...
45 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai sorház hirdetés (33573783)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 5
185 M²-es, kétgenerációs sorház az Alvég legkedveltebb részén 2 garázs, kertkapcsolat. Baja egyik legkedveltebb részén, az Alvé...
49 999 000 HUF
270 264 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaszegi családi ház hirdetés (27972746)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1416 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok egy 105 m2-es családi házat egy hatalmas, 1416 m2-es telken, a természet és a vízpart szerelmeseinek. A Duna-...
47 580 000 HUF
453 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaszegi családi ház hirdetés (27972746)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1416 m2
Szobaszám: 3
47 580 000 HUF
453 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bőnyi sorház hirdetés (63315459)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1470 m2
Szobaszám: 2
Sorházi lakás eladó Bőnyön - Győr közvetlen közelében, nagy kerttel! Bőny településen, Győrtől mindössze 10 perc autóútra kíná...
28 900 000 HUF
361 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonybánki családi ház hirdetés (54467375)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 4255 m2
Szobaszám: 4
Természetközeli családi ház hatalmas telken eladó Bakonybánkon. Bakonybánk településen, a Bakony keleti lábánál, a Bakonyalja ...
22 900 000 HUF
254 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári családi ház hirdetés (55443747)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 3
Mosonmagyaróvár egyik legkeresettebb, biztonságos és rendezett környékén kínálunk eladásra egy összközműves, 480 nm-es telken e...
37 900 000 HUF
541 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abdai családi ház hirdetés (79334955)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1929 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Győrtől pár percre, mégis kertvárosias környezetben, Abdán eladó egy 68 m2-es, 2+1 félszobás, felújítandó családi ház 1929 m2-e...
50 000 000 HUF
735 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonypéterdi családi ház hirdetés (98895946)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 2769 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó Bakonypéterden, nagy telekkel, melléképületekkel. Győr-Moson-Sopron vármegyében, Bakonypéterd településen el...
39 800 000 HUF
432 608 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tényői családi ház hirdetés (49694966)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1074 m2
Szobaszám: 3
Felújítható családi ház eladó Tényőn - lakható állapottal! Tényő településen eladó egy 3 szobás, 105 m2-es családi ház 1074 m2...
34 800 000 HUF
331 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői családi ház hirdetés (64481765)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1043 m2
Szobaszám: 2
Cserkeszőlőn, eladó egy 92 nm családi ház. a vegyes falazattal jó állapotú, tetőtérrel rendelkező családi ház, nem messze a gyó...
46 500 000 HUF
505 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízgyörki családi ház hirdetés (11966638)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 648 m2
Szobaszám: 3
Eladó Hévízgyörk központjában a Maródi Cukrászdától sétatávolságra, utcai nézetű, 1950-es években épült vegyes falazatú családi...
36 000 000 HUF
473 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal