Eladó ház 50 millióig (16989 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 16 989 db
Eladó Bodai családi ház hirdetés (46472413)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 2993 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Bodán Szeretnél csendes, természetközeli környezetben élni, mégis közel a városhoz? Akkor ez a ház Neked szól...
36 900 000 HUF
424 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószentpéteri családi ház hirdetés (56995823)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó Sajószentpéteren 100 nm-es, 4 szobás, családi ház, 1000 nm-es telken. Az ingatlan felújítandó, de jó statikai állapotban ...
28 500 000 HUF
285 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagyigmándi családi ház hirdetés (94374343)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 737 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy felújított, 57 négyzetméteres lakóingatlant, a vételár pedig 23 900 000 Ft. Az otthon melegét konvektoro...
23 900 000 HUF
419 298 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baji ikerház hirdetés (79493895)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1322 m2
Szobaszám: 2
Bajon, tehermentes, azonnal birtokba vehető lakóház! Tata- Kertvárosi részétől egy kellemes sétára, jól megközelíthető, földsz...
42 000 000 HUF
608 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (29535377)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1460 m2
Szobaszám: 1
Győrszentiván csendes mellékutcájában található, egyszobás családi ház. a szoba műpadlós, a többi helyiség hagyományos műkő bur...
39 000 000 HUF
650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai ikerház hirdetés (32646975)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 2
Eladó házrész Gyulán, a Németváros városrészben Gyulán, a Németváros városrészben eladó egy 1950-ben épült, tégla szerkezetű, ...
16 900 000 HUF
338 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somoskőújfalui családi ház hirdetés (73936923)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 465 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok kizárólag a Sion Ingatlan kínálatából Nógrád Vármegyében azon belül Somoskőújfalu üdülőövezetében egy 465 nm t...
33 990 000 HUF
283 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (54469355)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1058 m2
Szobaszám: n/a
Mezőtúron kiváló helyen, eladó 94 nm - es 3 szobás családi ház, 1058 nm -es telken! Előkertes, parasztház típusú vályog falaz...
14 200 000 HUF
151 063 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tari családi ház hirdetés (54879321)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Tar – 2 ház 1 áráért a Mátra lábánál!
20 000 000 HUF
153 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somoskőújfalui családi ház hirdetés (45743657)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy különleges lehetőség Somoskőújfaluban, ahol a kreatív kezeknek és a felújításra vágyóknak kedvező ajánlat várja új la...
14 900 000 HUF
169 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csávolyi családi ház hirdetés (54232284)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 274 m2
Telekterület: 2911 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Csávoly, központjában elhelyezkedő, teljesen felújítandó, 274 nm-es nagypolgári családi ház eladó. a vegyes f...
8 499 000 HUF
31 018 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (45697367)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 433 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, központi részén jó állapotú, azonnal költözhető, 85 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan a '60-as...
25 000 000 HUF
294 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dávodi családi ház hirdetés (72496337)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 1007 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Dávod településen 104 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan az 1980-as években épült tégla falazattal, beton a...
32 000 000 HUF
307 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (95265633)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1755 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecentől mindössze 10 km-re, Hajdúsámson-Martinka csendes utcájában egy hangulatos családi ház, mely ideális választás...
33 990 000 HUF
566 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászladányi családi ház hirdetés (47874271)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: 908 m2
Szobaszám: 4
1960-As években épült családi ház - forgalmas, központi környék - 4 szoba - nappali - mellékhelység - 32 a villamoshálózat - fa...
8 000 000 HUF
46 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (43263776)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 6
Óriási Potenciál! 200m2 es, 6 Szobás Családi Ház 2000m2 es Sík Telken – Ózd, Kistó városrészben! Ingatlan Alapadatok: Helyszín...
24 900 000 HUF
124 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (88539464)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: n/a
Ózd kedvelt helyén, a Petőfi útról nyíló csendes utcában eladásra kínálunk egy 101 m²-es, jó állapotú családi házat, mely egy 8...
44 900 000 HUF
444 554 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (73442757)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1068 m2
Szobaszám: 3
Orosháza városközponthoz közeli, mégis nyugodt, csendes utcájában kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező ingat...
9 900 000 HUF
86 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (55335342)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 67 m2
Szobaszám: 1
🔥 Újpest-központ – kertkapcsolatos házrész, metró 1 perc! CSAK készpénzes vevők jelentkezését várjuk! Eladó egy 42 ...
36 900 000 HUF
878 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (32489229)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó 90 nm-es családi ház Baján – Homokváros, Róka utca Baja közkedvelt, nyugodt homokvárosi részén, a Róka utcában kínálunk ...
29 000 000 HUF
322 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal