Eladó ház 50 millióig (16991 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 16 991 db
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (64453372)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 401 m2
Szobaszám: 3
Eladó panorámás családi ház Sülysáp központjában! Sülysáp frekventált, mégis csendes részén kínáljuk eladásra ezt a felújítan...
38 990 000 HUF
519 866 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori házrész hirdetés (36371473)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 633 m2
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás házrész saját kertrésszel Monoron – remek befektetés, központ közelében! Monor központjától néhány perc sétára...
28 500 000 HUF
537 735 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Zsámboki családi ház hirdetés (79315753)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1019 m2
Szobaszám: 1
Zsámbokon egy 1019 m2-es telken álló csendes 60 m2-es önálló, tehermentes, összközműves családi ház eladó. A ház központhoz kö...
30 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (18144531)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 909 m2
Szobaszám: 4
Kóka - felújított családi HÁZ NAGY TELEKKEL GYORSAN birtokba vehető RÉSZBEN BÚTOROZOTT Kókán, Fő út mellett ajánlom figyelmedb...
44 900 000 HUF
606 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (84744315)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 2108 m2
Szobaszám: 3
Sülysáp-Tápiósáp legjobb részén 2 szoba+nappalis 65nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült vegyes(tégla+vályog) falazat...
36 900 000 HUF
567 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (14743884)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 755 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicskén kínálok megvételre 2 szobás, 70m2-es családi házat, frekventált, központhoz közeli környéken. Az 1960-ban vályog...
37 500 000 HUF
535 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (77961639)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 479 m2
Szobaszám: 4
Budapesttől 24 km-re fekvő családi ház, hangulatos településen. Kóka központjában, csökkentett forgalmú, csendes utcában kíná...
29 800 000 HUF
295 049 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (17984773)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1196 m2
Szobaszám: 3
Pest vármegyében, a fővárostól kényelmes autóútra található, rendezett kisvárosi környezetben, Tápiószelén kínálunk megvételre ...
34 900 000 HUF
536 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (49392735)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 3189 m2
Szobaszám: 3
Tápiószentmárton központjában 2 szobás 55 nm-es ház különálló 40nm-es 1 szobás nyári konyhával 3189nm-es telken eladó! A ház ...
26 900 000 HUF
489 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsámboki családi ház hirdetés (28774384)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 938 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk Zsámbok lakóövezeti részén egy családi házat! Eladó egy kb. 64, 5 M² alapterületű, összközműves ingatlan ...
28 900 000 HUF
451 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Farmosi családi ház hirdetés (68974779)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1252 m2
Szobaszám: 3
Eladó Pest vármegyében, Farmos településen egy felújítandó 77 nm -es családi ház 1252 nm es telekkel, mely teljesen körbekeríte...
32 000 000 HUF
410 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (73295294)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 665 m2
Szobaszám: 2
Nagykáta Vasútállomástól 10 percre 2 szobás 69nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült bauxit-beton falazattal fa tetősz...
28 900 000 HUF
418 840 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (57348376)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 912 m2
Szobaszám: 4
Kedves Érdeklődő Nagykátán a Havaskert részén kínálok eladásra egy ingatlant! A tartó szerkezet készen van. Önnek már csak a...
39 900 000 HUF
221 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (74343779)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 2
Lehetőség csendes, természetközeli környezetben Kókán, közel 1000 nm-es telken Kóka nyugodt, rendezett részén kínálok megvétel...
21 900 000 HUF
486 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (89467378)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 941 m2
Szobaszám: 2
Nagykátán családi ház Eladó! Penny gyalogszerrel is 5 perc. Az ingatlan saroktelken található. Mérete optimális 941m2 viszo...
29 000 000 HUF
439 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (87545479)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1543 m2
Szobaszám: 3
Tápiószelén eladó egy Kádár-kocka, nagy 1543 nm-es telekkel, garázzsal. 1/1 - Es tulajdon és tehermentes! Az ingatlan összk...
19 900 000 HUF
265 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (34539495)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 489 m2
Szobaszám: 3
Kedves Házikó Budapesttől egy karnyújtásnyira 30perc Sülysáp telerülésen ~40m2 ingatlan Eladó. A település szélen nyugott ter...
36 000 000 HUF
923 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (47241388)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 1532 m2
Szobaszám: 2
Kedves Érdeklődő Tápiószebtmárton központjában járunk ahonnan séta távolsága van minden, busz 50-100m mind két irényba. Tégla...
40 000 000 HUF
317 460 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (75374768)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 1183 m2
Szobaszám: 2
Kókán eladó egy jó állapotú családi ház nagy telekkel! Eladásra kínálunk egy 52 nm-es szigetelt könnyűszerkezetes faházat. A...
37 700 000 HUF
725 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (55987549)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 759 m2
Szobaszám: 3
Tápiószentmárton központjában Általános Iskola közelében 2 szoba +nappali amerikai konyhás ház 759nm-es telken eladó! Az épül...
38 000 000 HUF
345 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal