Eladó ház 50 millióig (16992 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 16 992 db
Eladó Csanyteleki családi ház hirdetés (47647572)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 444 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó családi ház Csanytelek egyik legcsendesebb részén! Csanytelek nyugodt, csen...
6 000 000 HUF
82 191 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (33224294)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 3098 m2
Szobaszám: 3
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Baks egyik legcsendesebb részén kínálunk megvételre egy 128 nm-es, kiváló állapot...
42 000 000 HUF
328 125 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szentlőrinci családi ház hirdetés (12489739)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1769 m2
Szobaszám: 2
Otthon, ahol a nyugalom és a zöld környezet találkozik Szentlőrincen eladó családi házSzentlőrinc kedvelt, családi házas övezet...
39 999 900 HUF
499 998 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Göllei családi ház hirdetés (45773823)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 3488 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó ez a gyönyörű hangulatú, 146 m2-es, polgári ház, mely felújtás után igazi családi kúria lehet. a házhoz egy téglából épül...
21 000 000 HUF
143 835 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somoskőújfalui családi ház hirdetés (14999142)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 666 m2
Szobaszám: 5
Kedves Érdeklődő! Eladó az alábbi paraméterekkel rendelkező ingatlan melyben 5 szoba található, a lakás teljes mérete 145 négyz...
25 000 000 HUF
172 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (49468653)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 1
Az Aquacity, Gébárti-tó és a Termálfürdő közelében nyugodt, természet közeli környezetben kínálom megvételre, ezt a 450 m2-es t...
15 490 000 HUF
258 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszováti családi ház hirdetés (48682777)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 1068 m2
Szobaszám: 3
Olyan lakatlan házat keresel, ahol valóban a saját elképzeléseid valósulhatnak meg? Ez az ingatlan ideális alap egy teljes átal...
24 900 000 HUF
211 016 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Majosházai családi ház hirdetés (25153947)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 961 m2
Szobaszám: 4
Ez a központi, mégis békés utcában fekvő ingatlan kiváló alap befektetőknek és építkezőknek: a bontandó ház helyére egy modern ...
37 900 000 HUF
526 388 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (67343889)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 803 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy 103 nm-es, modern kialakítású ikerházat, amely kényelmes és energiatakarékos otthont biztosít új tulajdon...
28 900 000 HUF
262 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (29467223)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1215 m2
Szobaszám: 3
Ha családos vagy, és egy igazán különleges, felújításra váró otthont keresel, akkor ezt az ingatlant mindenképp érdemes megnézn...
21 000 000 HUF
233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (95842413)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1544 m2
Szobaszám: 2
Nádudvaron kertvárosi övezetben felújítandó családi ház eladó! Jellemzői : - telek 1544 nm ( saroktelek, két utcára nyitható...
17 990 000 HUF
239 866 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pankaszi családi ház hirdetés (44672775)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 599 m2
Szobaszám: 3
Kivételes lehetőséget kínálok Vas vármegye szívében, Pankaszon, ahol egy felújítandó ház várja új tulajdonosát! a település az ...
11 900 000 HUF
163 013 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szeremlei családi ház hirdetés (77894299)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ár: 31. 500. 000. Ft. Eladó Bács-Kiskun megye Szeremle községében egy 1200 m2-es telken téglából épült 128 m2 hasznos alapter...
31 500 000 HUF
246 093 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalakomári családi ház hirdetés (74377776)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 2850 m2
Szobaszám: 4
Az ajánlatunkban lévő ingatlan főbb jellemzői: •Alapterület: 124 nm (4 szoba). •Elosztás: * Földszint: tágas nappali, konyha-é...
38 900 000 HUF
313 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőlaki családi ház hirdetés (53714524)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1723 m2
Szobaszám: 3
Mezőlakon eladó egy 120 m2-es, 3 szoba + nappalis, felújítandó családi ház nagy telekkel és jó alapokkal. Az ingatlan 1968-ban ...
37 500 000 HUF
312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kislippói családi ház hirdetés (72376548)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1323 m2
Szobaszám: 2
Felújított családi ház eladó Kislippón Eladó Kislippón egy 80 nm-es, vegyes falazatú családi ház, amely 2023-ban teljes körű f...
30 000 000 HUF
375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Devecseri családi ház hirdetés (44549364)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 459 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Veszprém Vármegye Devecser Ház Devecser központjában eladó egy 59 nm-es családi ház. Az ingatlan szerkezete vegyes, kő ...
18 500 000 HUF
313 559 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraszelei családi ház hirdetés (53339222)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 172 m2
Telekterület: 671 m2
Szobaszám: 4
Mátraszele csendes, barátságos településén kínálunk megvételre egy 172 nm-es, kőből és téglából épült, folyamatosan felújított ...
39 900 000 HUF
231 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai házrész hirdetés (77473784)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Bács-Kiskun megye, Baja belvárosában eladó egy gyönyörűen felújított lakás, mely egy csendes kis belső udvarban található. Az i...
39 900 000 HUF
886 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Várpalotai ikerház hirdetés (56597933)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 845 m2
Szobaszám: 5
Befektetők, figyelem! A lido home székesfehérvári irodája eladásra kínálja Várpalota közelében, Inota városrészen, csendes ny...
25 000 000 HUF
181 159 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal