Eladó ház 50 millióig (17078 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 17 078 db
Eladó Faddi családi ház hirdetés (26346854)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: 1368 m2
Szobaszám: 6
Faddon csendes, rendezett, igényes utcában kínálunk megvételre egy különleges adottságú ingatlant, amely jogilag családi ház, k...
35 900 000 HUF
233 116 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (37748691)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 963 m2
Szobaszám: 3
Kunszentmártonban, eladó egy 90 nm családi ház. a város szélén elhelyezkedő, vályogból épült, felújítást igénylő ház, egy 963 n...
9 500 000 HUF
105 555 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Balatonboglári házrész hirdetés (61479773)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 90 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 4 apartmanos apartmanház 90 m2 alagsora. Az épületrészt korábban borkóstoláshoz alakították ki és üzemeltették. Az ép...
30 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Boldogi családi ház hirdetés (29897363)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 2595 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Boldog központi, mégis csendes részén, 2595 nm telken, nagy részben tégla, kis részben vályog falazatú dél-n...
37 000 000 HUF
280 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (33749979)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Salgótarján kertvárosában eladó egy remek adottságokkal rendelkező családi ház – alakítsd ki a saját stílusod szerint! Csende...
35 000 000 HUF
364 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alibánfai családi ház hirdetés (41446443)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 4140 m2
Szobaszám: 2
Eladó Családi Ház Alibánfán – Ideális Befektetés és Álmai Otthona! MEGTEKINTÉSRE ajánljuk ezt az azonnal birtokba vehető, ám ...
12 500 000 HUF
158 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalabaksai családi ház hirdetés (41773339)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 9311 m2
Szobaszám: 1
Tekintse meg és tegyen ajánlatot! ZALABAKSÁN eladósorba került egy majdnem 1 ha területű birtok, téglaépítésű, családi házzal...
42 000 000 HUF
840 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (96757733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 14 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 1
Otthonok és megoldások! MODERN és teljesen EGYEDI! A Gaia Mobilház egy nagyszerű megoldás lehet mindazoknak, akik egy kedvező...
8 300 000 HUF
592 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Döbörhegyi családi ház hirdetés (29372873)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 3344 m2
Szobaszám: 2
Fedezze fel a nyugalom szigetét Döbörhegyen, ahol egy elbűvölő, 50 m2-es vegyes falazatú kis házikó vár Önre! Ez az ingatlan ne...
15 000 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói házrész hirdetés (69447585)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 389 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok egy 76 nm-es, tégla falazatú ingatlant, Szikszó bevárosában. Csendes, jól megközelíthető utca, kiváló lakó...
10 900 000 HUF
143 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (14986344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
‼️ Új építésű, kulcsrakész könnyűszerkezetes családi házak rendelhetők, garanciával, energiatakarékos modern, hőszivattyús fűté...
41 400 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalakomári családi ház hirdetés (71367538)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Teljes mértékben felújított, azonnal birtokba vehető klasszikus vonásokkal bíró családi ház Zalakaros méltán híres fürdőjétől m...
35 900 000 HUF
478 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (92899334)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 1
Kicsi ház a Gébárti-tó közelében – kiváló lehetőség, megfizethető áron! Zalaegerszegen, csendes, átmenő forgalomtól mentes ut...
15 490 000 HUF
258 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisgyőri családi ház hirdetés (43294554)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Kisgyőrben rendezett, csendes környezetben, a Keresztfalápa utcában egy felújítandó, 83 m2 -es, 2+1 fél szobás családi há...
7 900 000 HUF
95 180 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hosszúpályi családi ház hirdetés (12357497)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Hosszúpályi szívében, kiváló elhelyezkedéssel, egy szigetelt, cirkófűtéses családi házat, amelyben két kandal...
28 000 000 HUF
437 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaszentgróti családi ház hirdetés (97217626)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 971 m2
Szobaszám: 4
Zala-vármegyében Csendes, Nyugodt környezetben eladó egy tágas nappali + 3 szobás családi HÁZ! Zalaszentgróton vált eladóvá e...
37 900 000 HUF
315 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (81524547)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 130 m2
Szobaszám: 2
Otthonok és megoldások! Kecskemét, Erzsébetvárosban, 130 nm telken, 65 nm, 2 szobás, téglaépítésű, szigetelt családi ház eladó...
27 000 000 HUF
415 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (33638715)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 1
Szinte bármilyen CÉLRA! ! ! ! Megvételre kínálok Tura központi részén, 356 nm-es telken, délnyugati tájolású, bruttó 98 nm-es...
13 499 000 HUF
519 192 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érsekcsanádi családi ház hirdetés (32878936)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 170 m2
Szobaszám: 4
Irányár: 14. 900. 000 Ft 83 nm felújítandó családi ház Érsekcsanád főutcáján. Könnyen megközelíthető ingatlan, amelyhez közel...
14 900 000 HUF
179 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírmihálydi családi ház hirdetés (36152947)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1331 m2
Szobaszám: 2
Nyírmihálydi főutcáján, családi ház, kert, garázs eladó! Nyírmihálydi település, a "falusi CSOK programban résztvevő települé...
11 750 000 HUF
195 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal