Eladó ház 50 millióig (17078 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 17 078 db
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (47377443)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 80 m2
Szobaszám: 3
Zalaegerszeg belvárosában eladó egy 104 m2-es, 3 szobás, polgári családi ház! Amennyiben élvezni akarja az ingatlan adta nyug...
44 900 000 HUF
431 730 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zirci családi ház hirdetés (72868984)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 847 m2
Szobaszám: 3
Eladó Családi Ház Zirc Belvárosában! Eladásra kínáljuk ezt a történelmi múltú családi házat Zirc belvárosában, frekventált he...
39 900 000 HUF
411 340 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szentpéterúri családi ház hirdetés (45341899)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2790 m2
Szobaszám: 2
Zala vármegyében jó állapotú, szigetelt, tégla építésű, családi ház garázzsal, melléképületekkel, műhellyel eladó! Azonnal kö...
23 900 000 HUF
318 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentpéterúri családi ház hirdetés (84524744)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1619 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szomszéd mentes családi ház várja új lakóját! Zala megyében tégla építésű családi ház garázzsal, melléképületekkel, átlagosná...
14 900 000 HUF
165 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érsekcsanádi családi ház hirdetés (23193844)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 579 m2
Szobaszám: 2
Bajától 10km-re Érsekcsanádon a Hunyadi János utcában eladó egy 579nm-es telek rajta egy bontandó ingatlannal. Telken belül ví...
6 500 000 HUF
108 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádasdladányi családi ház hirdetés (76934437)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: 2480 m2
Szobaszám: 4
Vh-001993. Nádasdladányban, Székesfehérvártól 13 km távolságra többszintes, önálló, 192 m2-es hasznos alapterületű szerkezetkés...
41 900 000 HUF
218 229 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúdorogi családi ház hirdetés (46652363)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 869 m2
Szobaszám: 2
Eladó Hajdúdorog Agyag utcán egy részben felújított 2 szobás Kádár kocka jellegű kertes ház. Ára: 24. 990. 000Ft Nézze meg v...
24 990 000 HUF
462 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetbecsei családi ház hirdetés (17327345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1401 m2
Szobaszám: 2
Szigetbecsen felújítandó családi ház irányáron ELADÓ! Szigetbecsen csendes zöldövezeti részen egy 1400 nm-es telken 76 nm-es ...
22 900 000 HUF
301 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Katymári családi ház hirdetés (69584563)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1474 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok Bács-Kiskun vármegye Katymár településen egy 2 generációs családi házat 34. 000. 000. Ft irányáron. Az 1980-...
34 000 000 HUF
170 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámosmikolai családi ház hirdetés (39397669)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2984 m2
Szobaszám: 4
Budapesttől egy órára, a Börzsönyben, Vámosmikolán kínálunk eladásra egy 110 nm-es, 4 szobás, jó elosztású, csendes, hangulatos...
32 500 000 HUF
295 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunafalvai családi ház hirdetés (99131473)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 930 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Dunafalván a falu központjában egy 88 nm-es családi házat. Az ingatlanban helyet kapott 3 szoba, zuhanykabino...
12 000 000 HUF
136 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunafalvai családi ház hirdetés (93978483)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 6067 m2
Szobaszám: 2
Eladó Dunafalván csendes utcában 80nm-es vegyes falazatú családi ház. Az ingatlanban helyet kapott két különálló szoba, fürdősz...
10 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácegresi családi ház hirdetés (95859529)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Erdőkertes határán, de közigazgatásilag Vácegreshez tartozó ház eladó tóparton, 1101 nm-es telken! Az épület az arter's rt-4 m...
28 000 000 HUF
636 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácegresi családi ház hirdetés (38726879)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 1064 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
ÁRCSÖKKENÉS! ! ! ! Erdőkertes határán, de közigazgatásilag Vácegreshez tartozó részen található nettó 36 nm lakóterülettel ela...
24 990 000 HUF
694 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (92777793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 872 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegye Bácsalmás településen egy 75 m2-es családi házat 13. 500. 000 Ft irányáron. Az 1980-as ...
13 500 000 HUF
180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi ikerház hirdetés (97476743)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Bomba négyzetméterár! ‼️Nagyméretű udvarral, szuterénszinttel és garázzsal rendelkező, nem konvektoros, 129 m2 - es ikerházfé...
29 900 000 HUF
231 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesrempehollósi családi ház hirdetés (21682349)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 3300 m2
Szobaszám: 2
Egyet fizetsz, kettőt kapsz! Eladó családi gazdaság Nemesrempehollóson. Itt a lehetőség, hogy egy olyan családi gazdaság birt...
27 000 000 HUF
284 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgári családi ház hirdetés (49757452)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 1033 m2
Szobaszám: 4
Akció! 5 Millió ÁRENGEDMÉNY! Eladó Polgáron a Mikes Kelemen utcán egy felújított 4 szobás emeletes kertes családi ház két utc...
44 500 000 HUF
322 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (36443428)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2