Eladó ház 50 millióig (16935 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 16 935 db
Eladó Városföldi ikerház hirdetés (57779465)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 220 m2
Szobaszám: 2
Hihetetlen áron új építés! Utolsó új építésű házunk Városföldön! Igen, most csak ennyiért lehet új háza! ! ! ***Igazi kuriózu...
44 500 000 HUF
890 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Császártöltési családi ház hirdetés (33275496)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1818 m2
Szobaszám: 2
Császártöltés központi részén, 1818 m2-es telekterületen elhelyezkedő, 56 m2-es, 2 szobás, teljes mértékben felújított családi ...
24 750 000 HUF
450 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Császártöltési családi ház hirdetés (32139513)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1818 m2
Szobaszám: 2
24 750 000 HUF
450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkovácsházai családi ház hirdetés (37978429)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 2001 m2
Telekterület: 2001 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Mezőkovácsháza Refkovácsháza részén, csendes és barátságos környezetben kínálunk megvételre egy 90 m2 alapterületű, felújítandó...
6 300 000 HUF
3 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkovácsházai családi ház hirdetés (75474723)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 889 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kinálunk Mezőkovácsháza városának kertvárosi részén egy 2 szobás, 81 m2 alapterületű, tégla építésű kényelmes elrendez...
14 000 000 HUF
172 839 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti sorház hirdetés (82277396)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 214 m2
Szobaszám: 2
Kecskemét- Petőfiváros kedvelt részén eladó két szobás, részben felújított sorház, amely kényelmes és élhető megoldást kínál. A...
49 900 000 HUF
804 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyárlőrinci családi ház hirdetés (89293643)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 1418 m2
Szobaszám: 2
Nyárlőrincen jó állapotú családi ház eladó, melléképülettel, garázzsal és üzlethelyiséggel. Jellemzők:- 1970-es években épült- ...
39 900 000 HUF
623 437 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (98463994)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 249 m2
Szobaszám: 2
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! Eladó egy napfényes kis családi ház, amely tökéletes otthon lehet azok számára, akik egy kertre ...
34 900 000 HUF
793 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (34346369)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1538 m2
Szobaszám: 3
Lakás árán családi ház, full felújított állapotban ELADÓ! Eladó Kecskemét egyik legkedveltebb kertvárosi részén, Hetényegyházán...
45 500 000 HUF
568 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (43783687)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1163 m2
Szobaszám: 3
Izsákon a felsővárosban 74 nm felújított családi ház 1163 nm telken eladó! Ingatlan jellemzői:- 3 szoba, konyha+étkező, fürdő, ...
44 990 000 HUF
607 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (42541559)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 206 m2
Szobaszám: 3
Költözzön Nagykőrös szívéhez közel! Nagykőrös kedvelt, belváros közeli részén eladó egy 85 m²-es, jó állapotú családi ház. Az i...
41 000 000 HUF
455 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (43484747)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 459 m2
Szobaszám: 3
A piac közelében 2 utcáról is megközelíthető 2 lakrész kialakítására alkalmas nagyméretű sarokház nagyon jó m2 áron eladó! Az é...
38 800 000 HUF
215 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (54963574)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 230 m2
Szobaszám: 3
Kecskeméten, a belvárostól mindössze 10 percre csendes, rendezett utcában eladó egy 98 m²-es, nappali + 2 szobás, szép állapotú...
43 000 000 HUF
537 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (34846978)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1661 m2
Szobaszám: 3
Eladó Kecskemét-Úrihegyben 65m2 -es, tetőtér beépítéses, felújított, zártkerti ingatlan, 1660m2-es telken. Főbb jellemzők:- Hős...
45 000 000 HUF
692 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei családi ház hirdetés (16437942)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 3000 m2