Eladó ház 50 millióig (17082 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 17 082 db
Eladó Berettyóújfalui családi ház hirdetés (93938497)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 2
Vállalkozásra is alkalmas családi ház frekventált helyen! Eladásra kínálok egy 85 m²-es, 2 szobás felújítandó, téglaépítésű c...
38 000 000 HUF
447 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (55733757)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 697 m2
Szobaszám: 3
Debreceni vonzáskörzetében, Sámsonkertben eladó egy szép állapotú, két szobás, amerikai konyhás nappalis családi ház. A kínál...
36 990 000 HUF
697 924 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szentpéterszegi családi ház hirdetés (45342359)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1446 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Szentpéterszegen – Ártándi határ mellett! Szentpéterszegen eladásra kínálok egy 1995-ben épült, stabil szer...
33 500 000 HUF
429 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (46879243)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 2
Debrecen-Nagymacs egyik legbarátságosabb részén, egy nyugodt, aszfaltozott utcában kínáljuk eladásra ezt a folyamatosan karbant...
45 000 000 HUF
937 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (27598953)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 832 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben, a belváros közelében a Mesterfalva városrészen kínálok eladásra egy 1 szobás, 40 nm-es, házrészt 3 lakásos rendeze...
36 900 000 HUF
922 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (26739547)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 2040 m2
Szobaszám: 1
Nádudvaron, kisvárosi övezetben eladó új építésű, 35 nm-es, kis családi ház és 36 nm-es garázs, tároló. A felépült ingatlanok ...
12 500 000 HUF
357 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Létavértesi családi ház hirdetés (43593574)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: 3
Létavértes központjában, 3 szobás, étkező-konyhás, 89nm-es családi ház, 770 nm-es telken, különálló garázzsal eladó! Jellemző...
25 000 000 HUF
280 898 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentpéterszegi családi ház hirdetés (44727445)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 2877 m2
Szobaszám: 3
Eladó Szentpéterszegen egy korszerűen felszerelt családi ház. A ház 2, 5 szobát, fürdőszobát, konyhát, kazánházat, teraszt tar...
47 000 000 HUF
510 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (53297363)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen Biczó István kertben található 37 nm-es ház, telek árban, 854 nm zártkerti telekkel. a házban van víz, fördőszob...
23 000 000 HUF
621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui családi ház hirdetés (95419496)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1646 m2
Szobaszám: 2
Kezdő otthon? Nyaraló? Befektetés? Ez a ház bármire nyitott! Ha szeretnél elszakadni a város zajától, és egy saját kis kuckór...
18 000 000 HUF
209 302 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újlétai családi ház hirdetés (47599367)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1446 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Újléta csendes, rendezett utcájában egy 63 nm-es két szoba-étkezős, felújításra, modernizálsára váró családi ...
20 000 000 HUF
317 460 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (53848442)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy kis zártkerti családi ház a Biczó István kert remek részén. Ha szereti a friss levegőt és a kertészkedést ez az ön in...
25 900 000 HUF
809 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszováti családi ház hirdetés (77693364)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1152 m2
Szobaszám: 6
Debrecentől 20 km-re, kiváló minőségű úton közlekedve, Hajdúszovát csendes részén eladó egy jó adottságokkal rendelkező sarokte...
29 000 000 HUF
432 835 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (75934572)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 2146 m2
Szobaszám: 3
Debrecen-Szikigyakorban, közel a nemrég felújított négysávos úthoz eladó egy tágas családi ház, amely akár egyszerre 2 generáci...
39 000 000 HUF
357 798 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámospércsi családi ház hirdetés (49942567)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 5
Eladó Családi Ház Kereskedelmi Potenciállal Vámospércsen! Kiváló lehetőség Befektetőknek és Saját Vállalkozásban Gondolkodókna...
38 000 000 HUF
452 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bocskaikerti családi ház hirdetés (85924758)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 1186 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy bővítés alatt álló kis családi ház Bocskaikertben. Az ingatlan város közeli, Debrecen autóval 10 perc alatt elérhető....
18 500 000 HUF
377 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagysápi családi ház hirdetés (23444764)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2788 m2
Szobaszám: 3
Nagysáp, takaros HÁZ! ! ! Eladásra kívánok Nagysáp központi részén, tégla építésű, 3 szobás, 110 m2 hasznos lakótérrel rendel...
39 500 000 HUF
359 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonysárkányi családi ház hirdetés (98439598)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 2028 m2
Szobaszám: 3
Karbantartott ház Bakonysárkányon! a 81-es fút mentén elhelyezkedő Bakonysárkányon, csendes utcában kínálom megvásárlásra ezt a...
49 000 000 HUF
306 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai ikerház hirdetés (51994954)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 576 m2
Szobaszám: 3
Tatán Eladó! Tatáról röviden: Tata a tóparti város, mely kiváló kikapcsolódást biztosít a természet szerelmeseinek. a közeli ...
49 900 000 HUF
525 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (39346341)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 2
Debrecen Gerebytelepen felújítandó családi ház eladó! A családi ház 516 nm telken, 50 nm-es vegyes falazatú, cserép tetős. A ...
47 000 000 HUF
940 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal