Eladó ház 50 millióig (17082 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 17 082 db
Eladó Andocsi családi ház hirdetés (53958474)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 3216 m2
Szobaszám: 5
Eladó Andocs központjában, rendkívül kedvező áron, egy 2+3 fél szobás, részben felújítandó, 110 m-es családi ház, mely gyönyörű...
25 000 000 HUF
227 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőszentmártoni családi ház hirdetés (53533494)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1201 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Felsőszentmártonban falusi CSOK elérhető! Felsőszentmárton csendes utcájában eladó egy szerkezetileg kiváló...
20 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (69447343)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 817 m2
Szobaszám: 2
A Bella Ingatlaniroda eladásra kínál Kaposvár-Toponáron, a festői Deseda-tó közelében egy 63 m2-es, tégla építésű, teljesen fel...
34 900 000 HUF
553 968 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárisápi családi ház hirdetés (73473244)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 609 m2
Szobaszám: 3
Két külön lakrészes családi ház Sárisápon, jól kihasználható telekkel Sárisáp Dózsa György utcájában, nyugodt, rendezett körny...
49 900 000 HUF
441 592 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánosházai családi ház hirdetés (77197366)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1185 m2
Szobaszám: 3
Jánosházán, kétszintes 110 nm családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Jánosházán található 110 nm, kétszin...
35 990 000 HUF
327 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemenespálfai családi ház hirdetés (49255374)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1958 m2
Szobaszám: 3
Kemenespálfán három szobás, felújítandó családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Kemenespálfán található, 7...
8 990 000 HUF
124 861 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalalövői ikerház hirdetés (34271392)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 398 m2
Szobaszám: 2
Zalalövőn, 55 nm ikerház központi helyen eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Zalalövő központi helyen elhelyezkedő...
13 900 000 HUF
252 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemenesmagasi családi ház hirdetés (29394168)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 2169 m2
Szobaszám: 3
Kemenesmagasiban, költözhető 65 nm háromszobás családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Kemenesmagasiban cs...
21 990 000 HUF
338 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyargencsi családi ház hirdetés (34974367)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1763 m2
Szobaszám: 2
Magyargencsen található, 62 nm költözhető családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra Magyargencsen található, ...
21 990 000 HUF
354 677 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Celldömölki családi ház hirdetés (99939954)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 487 m2
Szobaszám: 3
Celldömölk belvárosában, tetőtér beépítéses családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra Celldömölk központjában...
25 000 000 HUF
324 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Celldömölki családi ház hirdetés (33256748)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 453 m2
Szobaszám: 3
Celldömölk – Alsóságon központi helyen, 80 nm családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Celldömölk Alsóságon...
25 000 000 HUF
312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szergényi családi ház hirdetés (97618527)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1799 m2
Szobaszám: 3
Szergényben, 93 nm háromszobássá bővített családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Szergényben található há...
15 000 000 HUF
161 290 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csömendi családi ház hirdetés (81361143)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 5238 m2
Szobaszám: 2
Somogy megye, Csömenden eladásra kínálom az alábbi ingatlant. Ingatlan típusa: családi ház Telek méret: 5238 m² Szintek száma:...
29 800 000 HUF
310 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Forrói családi ház hirdetés (53994454)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 3261 m2
Szobaszám: 2
Eladó Forró településén családi ház! a ház 93 nm telekméret 3261 nm! Bővebb infó telefonon! Az ár irányár alkuképes!
25 000 000 HUF
268 817 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Karancsaljai családi ház hirdetés (98196919)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 593 m2
Szobaszám: 2
Karancsalján a falu központtól nem messze, egy csendes zsákutcában, eladásra kínálok egy 45 nm-es, felújítandó és felújítás ala...
5 999 000 HUF
133 311 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (46944583)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 304 m2
Szobaszám: 3
Egyszobás lakás árán amerikai konyhás nappali plusz két szobás ikerház eladó a Rendőrfaluban! Az ingatlan jellemzői:- 70 nm lak...
28 700 000 HUF
410 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszajenői családi ház hirdetés (73735836)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1278 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Tiszajenőn a vasútállomás közelében egy 120 m2-es családi ház 1278 m2-es udvarral. Ne hagyja ki ezt az egyedülálló lehető...
25 000 000 HUF
208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Telekgerendási családi ház hirdetés (95577472)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 974 m2
Szobaszám: 2+ 4 fél
Csak Nálunk! ! ! ! ! Új tulajdonosát várja Békés Vármegye szívében, Telekgerendáson egy 137, 2 nm -es 2+4 szobás Családi ház, 9...
49 000 000 HUF
357 664 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (99717129)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 505 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pest vármegye, Cegléd városban eladó egy 75 m2 es családi ház. Az ingatlan vályog falazattal épült és egy 505 m2 es telken hely...
29 500 000 HUF
393 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tari családi ház hirdetés (39455983)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 924 m2
Szobaszám: 4
Nógrád megye, Tar településen eladásra kínálok egy masszív, 94m2-es, összkomfortos családi házat. Az ingatlan jó statikai állap...
18 000 000 HUF
191 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?