Eladó ház 50 millióig (16929 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 16 929 db
Eladó Kisvárdai családi ház hirdetés (38358438)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1009 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Kisvárda kedvelt részén! Kisvárda csendes, lakó-pihenő övezetében kínálunk megvételre egy jól karbantartott...
48 900 000 HUF
509 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (67363275)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1994 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Balkányban - 85 nm-es, gondosan karbantartott otthon hatalmas telekkel! Balkány csendes, rendezett részén el...
38 000 000 HUF
447 058 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (74683324)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 357 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy 1963-ban épült, vályog falazatú, összkomfortos ingatlant, amely ideális választás lehet mindazok számára,...
28 000 000 HUF
417 910 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kölcsei családi ház hirdetés (16363575)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 2247 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Alacsony rezsi, teljes nyugalom? Eladó 56 nm-es családi ház Kölcsén! Leírás: Eladásra kínálunk egy kiváló adottságokkal rendel...
11 900 000 HUF
212 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (53345497)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 4386 m2
Szobaszám: 2
Családi házat venne Kótajban? Eladó egy családi ház Kótaj szívében, nagy telekkel és lehetőséggel. Kótaj csendes és barátság...
17 000 000 HUF
309 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leveleki családi ház hirdetés (37895378)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 1
Eladó egész évben lakható nyaraló Leveleken? Csendes környezetben, a tó közelében Levelek kedvelt üdülőövezetében, nyugodt, cse...
47 500 000 HUF
989 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúnánási családi ház hirdetés (75317161)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 548 m2
Szobaszám: 4
Felújításra Méltó, Nagypolgári Ház eladó, csendes, de aszfaltozott, összközműves utcában, Hajdúnánás központjának közvetlen ...
35 000 000 HUF
324 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kálmánházai családi ház hirdetés (34788522)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 3020 m2
Szobaszám: 3
Eladó tágas családi ház Kálmánházán nagy telekkel és barátságos környéken! Kálmánháza csendes, rendezett utcájában eladó egy 1...
29 999 990 HUF
263 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leveleki családi ház hirdetés (76465159)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1301 m2
Szobaszám: 4
Leveleken eladó egy 92 nm-es, földszintes családi ház, amely 1995-ben épült, szilikát falazattal. Az ingatlan a település egyi...
39 000 000 HUF
423 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (76933953)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1042 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó Tiszavasvári központi részén egy 180 négyzetméteres, kétszintes családi ház tágas, 1042 négyzetméteres telken. Az ingatla...
35 900 000 HUF
199 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (33942728)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1061 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Balkány központjához közel! Balkány szívéhez közel, mindössze néhány perc sétára található ez a 100 nm alapt...
35 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabolcsbákai családi ház hirdetés (84963323)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1895 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szabolcsbáka központjában eladó egy 3 szobás, 95 m2-es családi ház. Az ingatlan 1978-ban épült, falazata B30-as tégla, a tető...
19 900 000 HUF
199 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbogdányi családi ház hirdetés (65327487)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 3886 m2
Szobaszám: 2
Nyírbogdány csendes, rendezett környékén eladó teljesen felújított családi ház! Nyírbogdány nagyon nyugodt, jó lakóközösségge...
44 900 000 HUF
561 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói házrész hirdetés (84397542)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 1
Eladó kedvező árú lakóingatlan garázzsal Nagykálló központjában! Otthon start programra alkalmas! Nagykálló városközpontjában...
18 500 000 HUF
430 232 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói ikerház hirdetés (45358333)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 2469 m2
Szobaszám: 3
Az ingatlan 1988-ban épült, szilikát falazattal. Felújítandó állapotban van. a házhoz pince és garázs is tartozik. Fűtés gáz-ko...
19 500 000 HUF
134 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (47137377)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1062 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Otthon start hitelprogram Tiszavasváriban jó állapotú családi ház eladó! Belvárosi csendes, környezetben kínálunk megvételre eg...
23 900 000 HUF
199 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (76592924)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 2260 m2
Szobaszám: 2
Napkor csendes, rendezett utcájában eladó egy 79 négyzetméter hasznos alapterületű családi ház, amely két külön nyíló szobával,...
26 400 000 HUF
334 177 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (33337957)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 9403 m2
Szobaszám: 3
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye, Balkány, 100 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan központban található, 9403 nm gazdálkodásra ...
23 900 000 HUF
239 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (73362989)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 3572 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó gazdálkodásra alkalmas családi ház Nyíregyháza közelében, hatalmas telekkel és melléképületekkel! Nyíregyháza belvárosá...
47 500 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (78469135)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 952 m2
Szobaszám: 1
Eladó ingatlan Tiszavasváriban nagy telek, sok lehetőség! Tiszavasváriban eladó egy 70 nm-es épület 952 nm-es telken, amely jel...
12 500 000 HUF
178 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal