Eladó ház 50 millióig (16928 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 16 928 db
Eladó Péceli családi ház hirdetés (55336397)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 734 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínált ingatlan főbb adatai: 87 m² alapterületű, vegyes falazatú családi ház 734 m²-es telek Belmagasság: kb. 2, 58 M ...
49 900 000 HUF
554 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Túrkevei családi ház hirdetés (84944486)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 626 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Túrkeve egyik csendes utcájában kínálunk egy olyan otthont, amely nemcsak ház - hanem lehetőség, biztonság és jövő egyben. Tú...
29 000 000 HUF
195 945 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (33763623)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1069 m2
Szobaszám: 2
Jászkisér egyik legkedveltebb, csendes utcájában, mégis központi elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy 82, 5 nm-es családi h...
7 500 000 HUF
91 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (28445546)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1361 m2
Szobaszám: 2
Jászkisér központjában, mégis egy csendes, nyugodt utcában kínálunk megvételre egy 96 nm-es családi házat, amely egy tágas, 136...
8 500 000 HUF
88 541 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (83934339)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 753 m2
Szobaszám: 2
Jászkisér szívében, mégis egy csendes, nyugodt zsákutcában várja új tulajdonosát ez a 74 nm-es családi ház, amely tökéletes leh...
8 500 000 HUF
114 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (28579438)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 533 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy igazi otthon melegét árasztó családi ház Jászkisér nyugodt, kertvárosi részén, mindössze 40 km-re Szolnok városától. ...
7 500 000 HUF
79 787 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (73296373)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1005 m2
Szobaszám: 2
Jászfényszarun, központ közelében családi ház eladó nagy telekkel! Jászfényszaru központjához közel, mégis nyugodt környezetb...
25 900 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kengyeli családi ház hirdetés (22575433)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 982 m2
Szobaszám: 2
Van minden településen egy pont, ahol az ember úgy érzi, hogy jó élni. Ahol a mindennapok egyszerűbbek, a közlekedés kiszámítha...
22 000 000 HUF
244 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisújszállási családi ház hirdetés (44295773)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 3
Eladó, Jász-Nagykun-Szolnok megyében, Kisújszállás városközpontjában, az M4-es autóút, valamint a Budapest-Szolnok-Debrecen-Nyí...
29 900 000 HUF
199 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisújszállási családi ház hirdetés (66533823)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 616 m2
Szobaszám: 3
Vannak házak, amelyek első pillantásra talán egyszerűnek tűnnek, mégis magukban hordozzák egy új történet kezdetét. Kisújszállá...
20 500 000 HUF
235 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (83726434)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 1171 m2
Szobaszám: 4
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Bács-Kiskun vármegyében, Tiszakécskén, Kerekdombon, a főút mellett, közvetlenül a t...
29 900 000 HUF
206 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (71522478)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 1
Csak készpénzes vevők jelentkezését VÁRJUK! Újpesten, csendes mellékutcában, 3 lakásos udvarban eladó egy 30 nm-es, 1 szobás,...
32 900 000 HUF
1 096 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újkígyósi családi ház hirdetés (45712677)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 657 m2
Szobaszám: 4
Tágas családi ház Újkígyós központjában, kiváló szerkezeti állapotban Újkígyós központi részén kínálunk megvételre egy stabil,...
29 900 000 HUF
206 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (48835444)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1076 m2
Szobaszám: 1
Eladó felújított kis ház Békéscsabán, Kenderföldeken! Békéscsaba csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy gondosan fel...
15 500 000 HUF
620 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőberényi családi ház hirdetés (49669342)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 3262 m2
Szobaszám: 1
Eladó Családi ház Mezőberény! Ezt az ingatlant olyan családok számára ajánlom, akik szeretik, előnyben részesítik a természet ...
14 900 000 HUF
156 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (84793693)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: 701 m2
Szobaszám: 2
Eladó hétvégi ház Zalaegerszegen, közel a belvároshoz. Megvételre kínálom ezt a zártkerti, 16 nm alapterületű kis házat a lőt...
8 900 000 HUF
556 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentpéterúri családi ház hirdetés (92823664)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 6351 m2
Szobaszám: 2
Eladó a hagyományos, állattartásra épülő falusi életmódhoz alakított ingatlan Szentpéterúron. A 6351 m2 telek teljesen bekerí...
19 500 000 HUF
205 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsózsolcai családi ház hirdetés (34472329)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1602 m2
Szobaszám: 2
Alsózsolca kedvelt részén eladó egy átlagos állapotú, összkomfortos, 95 nm-es, vert salak falazatú, 2 szoba + nappalival rendel...
44 900 000 HUF
472 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szerencsi családi ház hirdetés (72976568)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 2
Eladó teljeskörűen felújított családi ház Szerencsen, csendes zsákutcában, jó szomszédsággal. A 60 m2-es, 2 szobás ingatlan 20...
38 900 000 HUF
617 460 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (14844955)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 103 m2
Szobaszám: 1
Eladó Miskolc Bodó tető felé vezető úton lévő kis lakóház. a 28 nm alapterületű épülethez tartozik egy kis udvar és pince. a sz...
8 900 000 HUF
356 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal