Eladó ház 60 millióig (20310 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 310 db
Eladó Egerbaktai családi ház hirdetés (69396441)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1644 m2
Szobaszám: 2
Heves vármegye, Egerbakta 80 m2-es családi ház, 33 m2-es különálló lakóházzal együtt eladó. Az ingatlan Egertől 9 km-re, a tel...
31 900 000 HUF
319 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egercsehi családi ház hirdetés (32244931)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2
Egercsehi központjában kínálom megvételre ezt a teljeskörűen felújított, igényes családi házat, amely 63 m2 lakóteret és 250 m2...
20 000 000 HUF
317 460 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Recski családi ház hirdetés (73544937)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Recsk központjában, a Mátrában eladó egy teljes körűen felújított, azonnal költözhető, rusztikus gerendás parasztház, tetőtér b...
40 000 000 HUF
363 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szomolyai családi ház hirdetés (41666634)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 906 m2
Szobaszám: 2
Eladó tufából épült családi ház Szomolyán, 906 m2-es telken! Szomolya szívében, csendes, barátságos környezetben kínáljuk ela...
19 900 000 HUF
265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (98637337)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 645 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Jászberényben egy 69, 1 nm-es hasznos alapterületű, felújítandó családi házat...
20 000 000 HUF
289 855 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hódmezővásárhelyi családi ház hirdetés (47699177)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 238 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Hódmezővásárhely településen, belváros közeli, 84 nm 4 szobás házrész eladó! Az épület vegyes falazatú, az közelmúltban tataroz...
18 500 000 HUF
220 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Óföldeáki családi ház hirdetés (46473363)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 1619 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Csongrád - Csanád vármegye, Óföldeák településen 1+3 szobás családi ház eladó! a ház a központhoz közel, jól megközelíthető hel...
18 500 000 HUF
169 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi ikerház hirdetés (23874293)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 2
Biatorbágy központjában, Budapesttől fél órás autóútra, kiváló közlekedéssel, de csendes, nyugodt mellékutcában elhelyezkedő, r...
51 990 000 HUF
881 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (33447738)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 748 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 1 órára és 80 km-re, Pest vármegyében, Tápiógyörgyén 85 nm-es, részben felújított családi ház eladó. A vályog fal...
16 000 000 HUF
188 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (44197955)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 2811 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó Tápiószentmártonban - Budapesttől kb. 1 Órára! Pest vármegyében, Tápiószentmárton településen kínálok megvé...
24 900 000 HUF
327 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (55521983)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 14 m2
Telekterület: 1113 m2
Szobaszám: 1
Nyugalomra, jó levegőre vágyik, de fontos a jó megközelíthetőség? Körbejárható, önálló ház telekkel, pincével és tárolóval. Pes...
15 000 000 HUF
1 071 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (24288392)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 621 m2
Szobaszám: 3
Tolna vármegye Dombóvár dél-nyugati városrészen 122 nm komfort nélküli, vegyes falazatú (az alja tégla, felette vályog), bontan...
7 900 000 HUF
64 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (34457679)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 3
Tolna vármegye Dombóvár dél-nyugati városrészen 90, 7 nm összközműves családi ház eladó. Az ingatlan tégla falazatú, keleti táj...
27 750 000 HUF
308 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szirmabesenyői családi ház hirdetés (72483495)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: 3
Azonnal birtokba vehető családi ház! 2 Szoba+ nappali kialakítással hatalmas szuterénnel. Hatalmas lehetőség, jó alapokkal rend...
31 000 000 HUF
303 921 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (89777979)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok egy 2 szobás, téglából épült 68 nm-es családi házat Selyemréten, a belvárostól mindössze 5 perc távolságra. Az...
24 900 000 HUF
366 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Putnoki családi ház hirdetés (64987368)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 2
Putnokon, frekventált helyen, a Péczeli Általános Iskola, Óvoda és Uszoda közelében eladó egy 2 szobás, 80 nm lakóterű családi ...
27 000 000 HUF
337 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci sorház hirdetés (63237535)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 110 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Diósgyőr kertes házas övezetében, csendes utcáben egy 41 nm-es, egyszobás, jó állapotú, gázkonvektor fűtésű n...
22 000 000 HUF
536 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hejőpapi családi ház hirdetés (31153288)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 1550 m2
Szobaszám: 5
Hejőpapi Község csendes részén kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, 1976-ban épült családi házat. Az ingatlan egy 1550 nm-e...
24 990 000 HUF
195 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (57555243)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
24 900 000 HUF
366 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsózsolcai családi ház hirdetés (47524829)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1602 m2
Szobaszám: 2
Alsózsolca kedvelt részén eladó egy átlagos állapotú, összkomfortos, 95 nm-es, vert salak falazatú, 2 szoba + nappalival rendel...
44 900 000 HUF
472 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal