Eladó ház 60 millióig (20305 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 305 db
Eladó Kiskőrösi családi ház hirdetés (79342847)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 758 m2
Szobaszám: 3
Kétszintes családi ház eladó Kiskőrös kedvelt utcájában, sok lehetőséggel! Bács-Kiskun vármegyében, Kiskőrös egyik közkedvelt,...
48 000 000 HUF
355 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (54923617)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmártonban, csendes, rendezett környezetben egy 81 m2-es, 2+1 félszobás...
15 500 000 HUF
191 358 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (62487461)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 901 m2
Szobaszám: 2
Kaposvár pihenőövezetében, a Deseda-tó közvetlen közelében, 67 m2-es, állandó lakhatásra alkalmas, - jelenleg hétvégi házként f...
39 400 000 HUF
554 929 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei egyéb ház hirdetés (37141493)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Lajosmizsei erdőben vált eladóvá 2. 8Hektárnyi rész, melyből 1 hektár legelő, 3000nm kivett tanya 1, 5 hektár erdő. Három hrsz...
22 000 000 HUF
244 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Köröstarcsai családi ház hirdetés (44328945)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1442 m2
Szobaszám: 2
Eladóvá vált Köröstarcsán egy felújítandó kis családi ház, melynek irányára 6 999 999 Ft. Az ingatlan 60 négyzetméteres alapter...
6 999 999 HUF
116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (33199668)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szolnok közkedvelt városrészén eladó családi ház szuper lehetőségekkel! Szolnok egyik kedvelt, jól megközelíthető részén kíná...
33 000 000 HUF
452 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőcsáti családi ház hirdetés (34249493)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Mezőcsát csendes utcájában egy  bruttó 200 m2  alapterületű, tégla építésű családi ház. a statikailag kiváló állapotban l...
42 900 000 HUF
214 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sükösdi családi ház hirdetés (58744923)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 1380 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Sükösd, azonnal birtokba vehető, 111 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő s...
12 990 000 HUF
117 027 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (86933898)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 747 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, 145 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, konyha+étkező, n...
4 990 000 HUF
34 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (52178835)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 962 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, központhoz közeli részen eladó egy 962 m²-es, teljes közművel rendelkező telek, amely ideális vál...
2 500 000 HUF
41 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (57749129)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1849 m2
Szobaszám: 5
Tágas, több mint 200 m²-es családi ház eladó Madaras központi részén – kiváló lehetőség nagycsaládosoknak! Bács-Kiskun vármeg...
33 000 000 HUF
157 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonkeresztúri ikerház hirdetés (52386984)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Új lehetőség balatonkeresztúron! Elindult az építkezés! Megkezdődtek egy modern ikerház alapozási munkálatai Balatonkeresztú...
59 500 000 HUF
1 416 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (67738575)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 2592 m2
Szobaszám: 2
**Álomszerű otthonra lelt! Eladó családi ház Baján** Egy eladó vályogból épült családi ház várja új tulajdonosait, mely 1970-be...
27 000 000 HUF
435 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sükösdi családi ház hirdetés (53365334)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1380 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó családi ház 1384 négyzetméteres telken Sükösdön! Sükösd nyugodt, csendes részén eladó egy 1384 négyzetméteres telke...
14 000 000 HUF
121 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szeremlei családi ház hirdetés (56674355)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1468 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy téglaépítésű ingatlant, mely 1 468 m²-es telekterülettel rendelkezik. Az ingatlan sajátossága, a jó elren...
25 500 000 HUF
188 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (75974327)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 449 m2
Szobaszám: 4
Szeretne a városközponttól percekre lakni, de mégsem szereti a zsúfoltságot? Akkor ez lesz az Ön háza! Környék: Az ingatlan R...
42 900 000 HUF
498 837 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (37446929)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 205 m2
Szobaszám: 4
Eladó valódi családi otthon vagy nyaraló Ráckevén, a Kerekzátony-szigeten! FIGYELEM: a Kerekzátony-sziget kizárólag vízi úton...
41 999 999 HUF
599 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónémedi családi ház hirdetés (47444773)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 365 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó önálló családi ház Alsónémedi központjában, 365 m2-es telekkel kiváló befektetési lehetőség! A telek beépít...
42 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (32633571)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2
Budapest XXIII. kerület mindenhez közel. Eladó egy lakható állapotú házrész a 23. kerület kertvárosi részén. A családi otth...
54 900 000 HUF
686 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (93844594)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 13 m2
Telekterület: 511 m2
Szobaszám: 1
Ráckeve, vízparti lokáció! ! ! Eladásra kínálunk egy 2023-ban felújított 13 nm-es faházat Ráckevén az Angyali-szigeten, 8 cm-...
17 000 000 HUF
1 307 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal