Eladó ház 60 millióig (20273 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 273 db
Eladó Konyári családi ház hirdetés (76386394)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 486 m2
Szobaszám: 4
Debrecentől mindössze 25 km-re, Konyár központi részén található ez a téglaépítésű, cseréptetős családi ház, amely ideális vála...
24 700 000 HUF
171 527 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaszentgróti családi ház hirdetés (74624551)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 903 m2
Szobaszám: 2
Eladóvá vált egy kiváló alapokkal rendelkező, tágas családi ház Zalaszentgróton. Ez az ingatlan tökéletes választás azoknak, ak...
38 900 000 HUF
324 166 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Görcsönydobokai családi ház hirdetés (63445343)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 4057 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Görcsönydobokán, jó infrastruktúrával rendelkező sváb településen! Görcsönydoboka rendezett, hangulatos tel...
5 900 000 HUF
65 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunapataji családi ház hirdetés (45492467)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget, amely egy rendkívül igényesen felújított, ház formájában várja új tulajdonosát Dunapat...
54 500 000 HUF
545 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pacsai családi ház hirdetés (63485246)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 808 m2
Szobaszám: 2
Festői szépségű Pacsa településen kínálunk megvételre egy 90 nm-es, tégla építésű, klasszikus KÁDÁR-kocka jellegű családi házat...
42 900 000 HUF
366 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (43446994)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 4121 m2
Szobaszám: 5
Kétgenerációs családi fészek hatalmas telekkel – Ózd-Uraj legjaván! ✅Eladásra kínálunk Ózd kedvelt, nyugodt városrészében, Ura...
36 900 000 HUF
160 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (23263497)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen és Apafa között az erdő szomszédságában összkomfortos 2008-as, tégla építésű, családi ház eladó! Az ingatlanok bemuta...
51 900 000 HUF
741 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali családi ház hirdetés (23578779)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: 638 m2
Szobaszám: 5
Somogy vármegye, Marcali városközpontban eladásra kínálom az alábbi ingatlant. Ingatlan típusa: családi ház Szintek száma: föl...
29 900 000 HUF
159 893 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bogádi családi ház hirdetés (24876368)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 694 m2
Szobaszám: 3
Pécstől 5km-re Bogádon, a Virág utcában, 92 nm-es, egyszintes, különálló családi ház eladó. A ház két részből áll (72 nm és 2...
44 900 000 HUF
488 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mázai családi ház hirdetés (45473973)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Tágas terek, dupla garázs, stabil érték – MÁZÁN! Energetikai besorolás:E Mázán eladó egy kiváló állapotú, belső kétszintes c...
52 900 000 HUF
203 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kacsótai egyéb ház hirdetés (53794576)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 812 m2
Szobaszám: 1
Gyönyörű környezetben Nagyvátyon a Horgásztó partján eladó egy teljesen felújított kisház, 810 nm-es telken, kocsibeállóval és ...
24 900 000 HUF
622 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Geresdlaki családi ház hirdetés (97336243)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 675 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Geresdlakon 150 nm-es 5 szobás, kiváló állapotban lévő családi ház ELADÓ. A ház alsó szintjén egy 23 nm-es garázs kapott hely...
44 900 000 HUF
299 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsváradi családi ház hirdetés (99437933)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1856 m2
Szobaszám: 4
Pécsváradon, a Dombay-tó közelében ház eladó! Pécsváradon, a Dombay-tó közelében, könnyen megközelíthető helyen, eladó egy 18...
16 900 000 HUF
281 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pellérdi családi ház hirdetés (27755777)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 863 m2
Szobaszám: 1
Pellérd-Szőlőhegyen, Ördögvölgyben 863 nm-s telek, 30 nm-s házzal és pincével eladó. A ház betonfödémes, jó állapotú, a telek...
7 900 000 HUF
263 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Villányi családi ház hirdetés (59763787)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 3
Villányban, városközpontban eladó egy 90 nm-es, 3 szobás, 4 fürdőszobás teljes felújítást igénylő tégla-terméskő és vályogból é...
20 500 000 HUF
227 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (97564328)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécsett a Magyarürögi út mellett, a Lajkó Közben, kétszintes, 87 nm-es, különálló családi ház eladó. Az alsó szinten préselő,...
33 900 000 HUF
389 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Töttösi családi ház hirdetés (76242979)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1929 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó paraszt ház Töttösön, gazdasági épületekkel, nagy telekkel. Nyugalomra vágyik, mégsem költözne messze a nagyobb városok...
18 500 000 HUF
176 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti házrész hirdetés (18164333)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk Fóton, a Liget utcában egy jó állapotú, azonnal birtokba vehető lakást, nappali + 2 hálós elosztással. Az i...
45 000 000 HUF
803 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugaci családi ház hirdetés (57453348)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1543 m2
Szobaszám: 3
Szeretne madárcsicsergésre ébredni, de nem akar lemondani a falu közelségéről? Eladó egy 88 m2-es, 3 szobás, kiváló állapotú cs...
44 900 000 HUF
510 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárospataki családi ház hirdetés (24432964)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 1893 m2
Telekterület: 1893 m2
Szobaszám: 4
Sárospatak kedvelt részén, Kispatakon kínálunk megvételre egy 110 m²-es, tágas terekkel rendelkező családi házat, amely egy 189...
32 000 000 HUF
16 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?