Eladó ház 60 millióig (20271 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 271 db
Eladó Ceglédberceli házrész hirdetés (54293747)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Felújított házrész eladó Ceglédbercel szívében az iskola közvetlen közelében! Szeretnél egy otthont, ahová tényleg csak költözn...
55 000 000 HUF
679 012 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédberceli családi ház hirdetés (47233568)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
Ceglédbercelen az iskola közvetlen közelében kínálok megvételre egy külön bejáratú, 2 szobás házrészt, amely teljes körű felújí...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (96789743)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1843 m2
Szobaszám: 4
Pilis csendes részén 4 szobás családi ház nagy telekkel eladó! Eladó Pilisen, nyugodt és csendes környezetben egy 73 nm-es, 4 s...
19 900 000 HUF
272 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (77843557)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 546 m2
Szobaszám: 4
Monorierdőn vasútállomástól 10 percre, csendes utcában 3 szoba+ nappalis 85nm-es ház saját garázzsal eladó! Az épület beton ala...
32 000 000 HUF
376 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácszentlászlói családi ház hirdetés (51952377)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1660 m2
Szobaszám: 4
Napfényes, tégla családi ház eladó Vácszentlászló szívében nagy telekkel! Vácszentlászló varázslatos, nyugodt környezetében kín...
45 000 000 HUF
450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (74751183)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2248 m2
Szobaszám: 3
Eladó Turán, a turai kastélytól nem messze egy mindennel együtt 110 nm-es családi ház, összesen 3 szobával, külön melléképülett...
45 000 000 HUF
409 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (83225734)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 2
Újpesten, a Károlyi István utcában eladó lett egy 31 m2-es lakás (+ terasz) 1/1 tulajdonos! a lakás/ház földszintes, 2 szoba, k...
38 000 000 HUF
1 225 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Isaszegi családi ház hirdetés (74993443)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 628 m2
Szobaszám: 3
Engedje meg, hogy bemutassam Isaszeg zöldövezeti erdei környezetben található, felújított családi házat, amelyet 2021-2022 közö...
48 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagi családi ház hirdetés (97365697)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 887 m2
Szobaszám: 3
Eladó Bagon, csendes, átmenő forgalomtól mentes utcában egy takaros családi házAlapterület: 80 m² + 5, 3 m² teraszSzobák száma:...
43 000 000 HUF
537 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (93838459)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 4
Pilisen eladó egy 88 nm-es belső kétszintes három hálószobás családi ház. Az otthon 1992-ben épült egy 780 nm-es összközműves k...
57 900 000 HUF
657 954 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsámboki családi ház hirdetés (43415381)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1019 m2
Szobaszám: 1
Zsámbokon egy 1019 m2-es telken álló csendes 60 m2-es önálló, tehermentes, összközműves családi ház eladó. a ház központhoz köz...
30 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (15274331)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Köki terminál KÖZELÉBENEladó Kispest kertvárosi részén egy három lakásos ház 38 nm -es tégla építésű lakása. Az ingatlan teherm...
34 900 000 HUF
918 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (49724587)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1485 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított alapok, hatalmas telek tápiószelén! Az Europartner Cegléd Ingatlan megvételre kínál egy részben felújított, költözh...
37 900 000 HUF
505 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hevesi családi ház hirdetés (17487639)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 1085 m2
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség Heves egyik csendes utcájában! Eladó egy tágas, jó állapotú, eltolt szintes családi ház, amely ideális választ...
38 900 000 HUF
281 884 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti házrész hirdetés (59941377)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 110 m2
Szobaszám: 2
Eladó sokoldalú, önellátó kis lakás saját garázzsal és udvarral akár üzletnek, irodának vagy otthonnak is tökéletes Kecskeméten...
59 900 000 HUF
1 032 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (59783526)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1401 m2
Szobaszám: 2
Eladó kecskeméten a máriahegyben 2 szobás családi ház, melléképülettel 1401 nm-es telken. Az ingatlan aszfaltos útról megközelí...
52 799 999 HUF
879 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Inárcsi családi ház hirdetés (34935673)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 886 m2
Szobaszám: 3
ÁRCSÖKKENTÉS! Inárcson, Budapesttől csak 20 percre eladó egy 90 nm-es, kétszintes családi ház, mely 84 nm-el lett bővítve, íg...
54 500 000 HUF
605 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Babarci családi ház hirdetés (47863716)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1221 m2
Szobaszám: 3
Babarcon felújítandó családi ház eladó – jó adottságokkal, kedvező elhelyezkedéssel Babarcon, Baranya vármegye keleti részén k...
9 700 000 HUF
125 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (31639299)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2854 m2
Szobaszám: 3
Sülysápon eladó, hangulatos, verandás, 2 szoba + nappalis családi ház, nagy 2854 nm-es telekkel! Az ingtlan az első része 196...
59 900 000 HUF
748 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (36577995)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 982 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Jászfényszarun tágas telekkel, külön garázzsal! Jászfényszarun eladó egy 110 nm-es, jó elrendezésű családi ...
27 900 000 HUF
253 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal