Eladó ház 60 millióig (20274 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 274 db
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (46798245)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 698 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálok Csongrád-Csanád vármegyében, Szentesen, a Berek városrészben egy 53 m2-...
31 000 000 HUF
584 905 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi házrész hirdetés (37575549)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 4
*** Csak az Otp Ingatlanpont kínálatában *** Eladó családi ház Csongrád-Csanád vármegyében, Szentes városközpontjában! Szentes...
39 900 000 HUF
359 459 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (14484477)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 701 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
*** Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában eladó Szentesen, közel a városközponthoz egy 701 nm-es telken elfekvő 150 nm-es, ameri...
30 900 000 HUF
251 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi házrész hirdetés (74487563)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 610 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó házrész Csongrád frekventált részén akár otthonnak, akár üzletnek! Csongrád központ...
7 000 000 HUF
93 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (48714338)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Szentes egyik legnyugodtabb környékén egy kedves, 25 nm-es zártkerti ingatl...
4 999 999 HUF
199 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (43447385)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az Otp Ingatlanpont kínálatában *** eladó Csongrád-Csanád vármegyében Szentesen egy felújított 2 szobás családi ház! !...
31 900 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (73473271)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 416 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Szentes kedvelt, csendes Kísér városrészében eladásra kínálunk egy 89 m2-es, teljesen ös...
33 000 000 HUF
370 786 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (43382476)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 349 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád szívében egy 101 nm-es, teljes körűen felújított ingatlan, amely m...
43 500 000 HUF
430 693 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (47345544)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 174 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 6
Eladó ingatlan Szentes belvárosában. Szentes frekventált városközponti részén eladó egy 595 nm-es telken elhelyezkedő, 174 nm-e...
47 000 000 HUF
270 114 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei családi ház hirdetés (76232231)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 2160 m2
Szobaszám: 3
Balatonlelle tabán Igazi balatoni vidéki hangulat, hatalmas telekkelBalatonlelle csendes, kertvárosi részén, a közkedvelt Tabán...
52 900 000 HUF
513 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (52997475)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 2
Tass csendes, nyugodt belterületi részén eladó egy 75 nm-es családi ház, amely egy tágas, 1100 nm-es telken helyezkedik el. Az ...
37 000 000 HUF
493 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (93959727)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 734 m2
Szobaszám: 3
Pécelen eladó két lakrészre osztott családi ház! Pécelen kínálunk megvételre egy 87 m² alapterületű és 2, 58 m belmagasságú, ...
49 900 000 HUF
554 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (32874357)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2854 m2
Szobaszám: 3
Sülysápon eladó, hangulatos, verandás, 2 szoba + nappalis családi ház, nagy 2854 nm-es telekkel! Az ingtlan az első része 196...
59 900 000 HUF
748 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (34763494)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 858 m2
Szobaszám: 1
Sülysáp központjában kis ház, nagy lehetőség a piac tér KÖZELÉBEN! Sülysáp szívében, a Piac tértől pár perc sétára, eladó egy...
35 000 000 HUF
945 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztavacsi családi ház hirdetés (42722244)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 3
Eladom 86 nm-es hasznos alapterületű abszolút száraz, világos, belső adottságait tekintve nagyon élhető elrendezésű helyiségekb...
56 900 000 HUF
661 627 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraterenyei családi ház hirdetés (92427454)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 2029 m2
Szobaszám: 7
Mátraterenye Nádujfalu településrészének központjában kínálunk megvételre egy 2029 m²-es telken elhelyezkedő, két külön funkcio...
37 900 000 HUF
200 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszováti családi ház hirdetés (17373397)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1056 m2
Szobaszám: 2
Otthonos, 69 nm-es, jól kihasználható családi ház eladó Hajdúszovát központi részén, mindössze negyedórás autóútra Debrecen vár...
36 000 000 HUF
529 411 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Törteli családi ház hirdetés (22274634)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
Törtel – értékálló családi ház, ami hosszú távra TERVEZ. Törtel központi részén kínálom megvételre ezt az 1980-as években, s...
35 000 000 HUF
269 230 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Törteli családi ház hirdetés (53644493)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 2
Felújított, azonnal költözhető otthon eladó Törtel központjában – nagy kerttel és termő gyümölcsfákkal. Ha egy olyan házat ke...
40 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bonyhádi családi ház hirdetés (34586323)
60 napja a megveszLAK-on