Eladó ház 60 millióig (20205 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 205 db
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (34764343)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kedvező lehetőség a zsolnay negyednél! Saját kert + Garázs! Eladó egy átlagos állapotú, szerkezetileg stabil, jó adottságokka...
58 700 000 HUF
838 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Himesházai családi ház hirdetés (53199366)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1161 m2
Szobaszám: 3
Eladó sváb parasztház Himesházán, Baranya vármegyében Eladó egy 92 m2-es, jó állapotú, vályogból épült sváb parasztház a Baran...
30 000 000 HUF
326 086 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (37679517)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Lehetőség a zsolnay negyednél! ? Saját kert + Garázs! Eladó egy átlagos állapotú, szerkezetileg stabil, jó adottságokkal rend...
58 700 000 HUF
838 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (23392357)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy kis zártkerti családi ház a Biczó István kert remek részén. Ha szereti a friss levegőt és a kertészkedést ez az ön i...
25 900 000 HUF
809 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíradonyi családi ház hirdetés (32549754)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1368 m2
Szobaszám: 3
Nyíradonyban a főúttól és központtól nem messze, csendes környezetben eladó egy belső 2 szintes családi otthon. Ez az otthon l...
45 000 000 HUF
468 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bocskaikerti családi ház hirdetés (75373988)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 1186 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy bővítés alatt álló kis családi ház Bocskaikertben. Az ingatlan város közeli, Debrecen autóval 10 perc alatt elérhető....
18 500 000 HUF
377 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hosszúpályi családi ház hirdetés (87749543)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy különleges lehetőséget rejtő, felújítandó családi ház Hosszúpályiban, Hajdú-Bihar megyében, mely nem csak egy, de két...
27 990 000 HUF
233 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (56992754)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1256 m2
Szobaszám: 2
Debrecen Monostorpályi út végén a Biczó kertben teljesen felújított 60 nm-es családi ház eladó, 1256 nm-es telken! Zártkerti ...
39 900 000 HUF
665 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Létavértesi családi ház hirdetés (12679897)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: 3
Létavértes központjában, 3 szobás, étkező-konyhás, 89nm-es családi ház, 770 nm-es telken, különálló garázzsal eladó! Jellemző...
25 000 000 HUF
280 898 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíradonyi családi ház hirdetés (33742733)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 218 m2
Telekterület: 4405 m2
Szobaszám: 1
Debrecen agglomerációjában Nyíradonyban eladó egy tökéletes családi háznak az alapja. Jelenleg egy 218 nm-es egység áll a telk...
17 500 000 HUF
80 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámospércsi családi ház hirdetés (93549879)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 5
Eladó Családi Ház Kereskedelmi Potenciállal Vámospércsen! Kiváló lehetőség Befektetőknek és Saját Vállalkozásban Gondolkodókn...
38 000 000 HUF
452 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (32975747)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 463 m2
Szobaszám: 2
Debrecenben a Császár Péter utcán 463 nm - es telek eladó. A telek főbb jellemzői: - a telken található egy 55 nm-es családi ...
31 900 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (33364644)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen Biczó István kertben található 37 nm-es ház, 854 nm zártkerti telekkel. a házban van víz, telken belül gáz. a há...
23 000 000 HUF
621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (43775755)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 697 m2
Szobaszám: 3
Debreceni vonzáskörzetében, Sámsonkertben eladó egy szép állapotú, két szobás, amerikai konyhás nappalis családi ház. A kínál...
36 990 000 HUF
697 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (48573854)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 4636 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben Mezőgazdasági Kerteszónában egy gazdálkodásra alkalmas lakóház 4600nm földterülettel eladó. Kiváló lehetőség befek...
26 000 000 HUF
722 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (98418728)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2154 m2
Szobaszám: 2
Hajdúsámsonban, a központ közelében kínálok eladásra egy 60nm-es, 2 szobás, átlagos állapotú, szerkezetileg kifogástalan állapo...
26 000 000 HUF
433 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíradonyi családi ház hirdetés (23376435)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 4057 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nyíradonyban Debrecen vonzáskörzetében! Csendes, kisvárosias környezetben, lakható, igény szerint felújítand...
27 000 000 HUF
391 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (24957651)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 342 m2
Szobaszám: 2
Felújított, azonnal költözhető családi ház eladó zalaegerszegen lakás ÁRÁÉRT! Zalaegerszeg nyugodt, belváros közeli részén kíná...
43 500 000 HUF
925 531 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szécsényi családi ház hirdetés (73374573)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 392 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Nógrád Vármegyében, Szécsényben telek árban egy nagyon jó helyen lévő, akár üzlethelyiségnek is kiváló ingatlant. a képeken látható állapotban van jelenleg. a tető új rajta. a központhoz nagyon közel található, de mégis nyugodt, csendes helyen.
11 000 000 HUF
183 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Becskei családi ház hirdetés (68919999)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1810 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok, a Nógrád Vármegyei Becske településen egy patinás régi kúria épületet. Becske a Cserhát pici gyöngyszeme. Bud...
16 000 000 HUF
145 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal