Eladó ház 60 millióig (20199 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 199 db
Eladó Keszthelyi sorház hirdetés (29744446)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Hévíz és Keszthely között Keszthely kertvárosban, csendes, barátságos környezetben kétszintes, 2022-ben felújított 70 nm ( 2x 3...
47 900 000 HUF
684 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaszentgróti családi ház hirdetés (98371315)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1868 m2
Szobaszám: n/a
Zalaszengróton csendes zsákutcában felújítandó családi ház eladó dupla méretű sík telekkel. Alapterület: 80 nm ház, telek 1868...
12 900 000 HUF
161 250 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kőröshegyi családi ház hirdetés (34789637)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 3
Az Update Vip Ingatlan kínálatából: Eladó Köröshegyen egy nyaraló, mely ideális választás lehet mindenki számára, aki a termés...
44 000 000 HUF
698 412 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (87725776)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 306 m2
Szobaszám: 2
Eladó Győr csendes részén, Sáráson  egy 64 nm - es  tégla építésű családi ház, amely 30% -ig bővíthető. A ház egy 304 négyzetmé...
55 990 000 HUF
874 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Eleki családi ház hirdetés (74249542)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 5
Elek városközpontjától délre, csendes, kis forgalmú utcában vegyes falazatú családi ház eladó. ______________________________...
21 500 000 HUF
188 596 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési családi ház hirdetés (44938834)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 1237 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk békésen egy átlagos állapotú, vegyes falazatú 2 szobás családi házat 1256 m²-es telken. A telek mérete lehe...
13 900 000 HUF
119 827 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagycsécsi családi ház hirdetés (19554849)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1090 m2
Szobaszám: 3
Tiszaújvárostól 8 km-re, Nagycsécsen eladó egy 3 szobás, szinteltolásos szép állapotú, részben felújított, szilikát szerkezetű,...
26 000 000 HUF
232 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (85236376)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 2
Hajdúböszörmény csendes utcájában eladó egy 70 m2-es, 2 szobás, jó állapotú, önálló családi ház, 460 nm telekkel. A ház 1996-b...
37 000 000 HUF
528 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (34512955)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 115 m2
Szobaszám: 1
Eladó Debrecen Óvárosában egy kiváló állapotú, felújított, kerítéssel elválasztott utcafronti házrész, amely ideális választás ...
42 900 000 HUF
1 225 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni sorház hirdetés (32395971)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 3
Hajdúsámson–Sámsonkertben eladó, egy 56nm-es, 2szobás, nappalis sorházi lakás, garázzsal. Az ingatlan jellemzői: -2007 építés ...
48 990 000 HUF
830 338 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lengyeltóti családi ház hirdetés (23361291)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1158 m2
Szobaszám: 3
Balatontól 12 km-re Lengyeltótiban megvételre kínáljuk irodánk által ezt a három szobás családi házat. Az ingatlanban találhat...
31 500 000 HUF
315 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi ikerház hirdetés (16295459)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 334 m2
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Maglód szívében, ahol egy 75 négyzetméteres, használt ház várja új tulajdonosát. Ez a...
55 000 000 HUF
647 058 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (97215795)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 734 m2
Szobaszám: 2
Kivételes lehetőség Pécelen – 734 m²-es telek erősen felújítandó házzal, a központhoz közel. Az ingatlan elsősorban a telek a...
49 900 000 HUF
415 833 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (93153276)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
XX. kerületben, Pesterzsébeten, Erzsébetfalva városrészen, 77nm-es, jelenleg 2 szobás, házrész ELADÓ! Az ingatlan teljes körűe...
48 500 000 HUF
629 870 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (93126478)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1823 m2
Szobaszám: 2
Ez a hirdetés kifejezetten azok számára készült, akik csendes, nyugodt környezetben szeretnének élni, vagy befektetési céllal k...
18 000 000 HUF
285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentlőrinci családi ház hirdetés (14415139)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
A ház energetikai tanúsítványa: I besorolású Pécstől mindössze 20 km-re, Szentlőrinc közkedvelt, csendes zöldövezeti részén ela...
52 000 000 HUF
278 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi ikerház hirdetés (52336423)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Kecskés István telep elején eladóvá vált ez a 60nm-es, előkertes, tégla építésű ház (ikerház egyik fele), 400nm-es telk...
58 000 000 HUF
966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Putnoki családi ház hirdetés (33477825)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Otthon, ahol jó megérkezni – tágas családi ház Putnok nyugodt részén Ha olyan otthont keres, ahol a nyugalom, a tágas élettér ...
30 900 000 HUF
206 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgári családi ház hirdetés (59722764)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1190 m2
Szobaszám: 3
Családi ház Polgáron Polgáron kínáljuk ezt a 67 m²-es, 3 szobás családi házat, 1190 m²-es telekkel. a vegyes falazatú ingatlan...
16 900 000 HUF
252 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci ikerház hirdetés (48133374)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 466 m2
Szobaszám: 2
Miskolc-Vasgyár kertvárosias, csendes részén eladó egy jó állapotú, részben felújított ikerház, 66 m²-es lakótérrel, 12 m²-es h...
24 900 000 HUF
377 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal