Eladó ház 60 millióig (20200 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 200 db
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (33437366)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 5447 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Gyula külterületén, ipari ingatlanok mellett eladó egy 5447 m2-es tanya! Szuper lehetőség akár vállalkozások számára, akár föld...
36 000 000 HUF
375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (52735779)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 70 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Sarkadon, kiváló és csendes környéken egy jó elrendezésű kisebb családi ház! Maga az ingatlan 50 m2, melyhez egy 70 m2-e...
12 000 000 HUF
240 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (94682939)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 389 m2
Szobaszám: 3
Eladó Gyula Románváros részén, egy felújítandó/bontandó ház! Elhelyezkedését tekintve a Gyulai Vár és a Várfürdő is 1 km távols...
21 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tószegi családi ház hirdetés (68542827)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 1565 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Tószegen egy 107 nm-es hasznos alapterületű, felújítandó családi házat amely ...
25 000 000 HUF
233 644 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (73658312)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 643 m2
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP Ingatlanpont portfóliójában! Szolnokon, az Alcsi városrészen kínálunk megvásárlásra egy 1968-ban épült családi...
49 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Himesházai családi ház hirdetés (57419884)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1161 m2
Szobaszám: 3
Eladó sváb parasztház Himesházán Baranya vármegye Eladó egy 92 m2-es, jó állapotú, vályogból épült sváb parasztház a Baranya v...
30 000 000 HUF
326 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (44947913)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 401 m2
Szobaszám: 3
Eladó panorámás családi ház Sülysáp központjában! Sülysáp frekventált, mégis csendes részén kínáljuk eladásra ezt a felújítandó...
38 990 000 HUF
519 866 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli házrész hirdetés (67376997)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Gyál szélén, Nagykőrösi út közelében, de mégis csendes mellékutcában saját kerttel! Lakható, tégla építésű 2 szobás házrész vár...
49 900 000 HUF
792 063 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (94262766)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2
Hangulatos, különálló ház eladó Gyálon ideális első otthon, nyugodt élettér pároknak vagy idősebbeknek. Gyál csendes részén, a ...
49 900 000 HUF
1 467 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (44395393)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 2
Tehermentes, hitelezhető és azonnal költözhető kertes házat keres egy panellakás áráért? Ne keressen tovább, megtalálta! Jogila...
49 500 000 HUF
738 805 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (43938635)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1012 m2
Szobaszám: 1
Üllőn eladó 1o12 nm telekkel rendelkező 55 nm alapterületű családi ház. Az épület jelenlegi lakótere 35 nm, mely a meglévő hely...
39 900 000 HUF
1 140 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (34684324)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 489 m2
Szobaszám: 3
Kedves HázikóBudapesttől egy karnyújtásnyira 30perc Sülysáp telerülésen ~40m2 ingatlan Eladó. a település szélen nyugott terüle...
36 000 000 HUF
923 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (26846739)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1225 m2
Szobaszám: 3
Sülysápon, központi, mégis nyugodt utcában eladó egy gondosan karbantartott, jó állapotú, hangulatos családi ház, hatalmas 1225...
52 500 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (12737942)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 896 m2
Szobaszám: 5
Valósítsa meg álomotthonát! Egy különleges lehetőség, egy téglaépítésű ingatlan, amely jelenleg felújításra és befejezésre szor...
24 900 000 HUF
185 820 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (46238462)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
Sülysáp szőlősnyaralói részén az állomáshoz közel, eladó egy tégla építésű, 2 szobás családi ház! Az ingatlan 1990-ben, tégla é...
52 900 000 HUF
789 552 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (31332956)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 783 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház Sülysápon csendes, zöldövezeti környezetben! Sülysápon, csendes utcában, a városközpont közelében eladó egy 1...
44 900 000 HUF
449 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajnai családi ház hirdetés (43578933)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1276 m2
Szobaszám: 3
Bajnán, rövid kis zsákutca végén! Eladó 100 nm hasznos lakrésszel rendelkező panorámás, felújítandó, jogilag rendezett, teher...
29 900 000 HUF
299 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bőcsi családi ház hirdetés (37443795)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 1219 m2
Szobaszám: 6
Eladó Bőcs egyik legjobb, forgalomtól mentes utcájában egy kívül-belül felújított, 182 nm-es, 2 szintes családi ház 1219 nm-es ...
54 900 000 HUF
301 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószentpéteri családi ház hirdetés (72794323)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó Sajószentpéteren 100 nm-es, 4 szobás, családi ház, 1000 nm-es telken. Az ingatlan felújítandó, de jó statikai állapotban ...
28 500 000 HUF
285 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (85643437)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 2220 m2
Szobaszám: 1
Családi ház jó áron eladó! Eladó a Bertalan utca végén egy 2022-ben épült 55, 2 nm nettó alapterületű családi ház 2220 nm-es te...
29 900 000 HUF
543 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal