Eladó ház 60 millióig (20223 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 223 db
Eladó Tibolddaróci családi ház hirdetés (35625359)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 827 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A település fő utcáján, mégis nyugodt környezetben található ez a 2+1 szobás, 93 nm-es családi ház, 827 nm-es telken. Két napfé...
19 990 000 HUF
214 946 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (44233764)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 322 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Mezőkövesden kínálok megvételre egy 76 négyzetméteres családi házat, amely a méretéhez képest kifejezetten tágas belső terekkel...
27 000 000 HUF
355 263 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Egeri ikerház hirdetés (97789489)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 155 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy kiváló elrendezésű, 3 szobás ikerházi lakás, amerikai konyhás nappalival, saját kis kert résszel, garázzsal és teljes...
54 900 000 HUF
661 445 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harsányi családi ház hirdetés (85335599)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 1128 m2
Szobaszám: 2
Ladó házrész Harsányban! Eladóvá vált egy 1141 m2-es telken lévő két ház 1/2 tulajdonjoga Harsányban. A telken két ház talál...
9 500 000 HUF
215 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bonyhádi családi ház hirdetés (29792352)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1610 m2
Szobaszám: 5
Szeretne madárcsicsergésre ébredni? Akkor ez az ingatlan Önre vár! Bonyhád frekventált, mégis csendes részén, eladásra kínálo...
59 990 000 HUF
461 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berceli családi ház hirdetés (82393417)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1026 m2
Szobaszám: 3
Bercel legkedveltebb részén, új építésű házak között eladó ez az ingatlan! Az új tulajdonosai befejezhetik saját igényeik szer...
52 000 000 HUF
611 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (49695537)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 569 m2
Szobaszám: 5
Tágas családi ház eladó Kisterenyén 130 nm + garázs és szuterén helyiségekkel Kisterenye családi házas övezetében kínálunk meg...
33 000 000 HUF
253 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai sorház hirdetés (68934883)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 516 m2
Telekterület: 2499 m2
Szobaszám: 8
Kiemelt ajánlat befektetőknek ⭐ Különleges befektetési lehetőség Tatabánya-Felsőn ⭐ Eladó Tatabánya-Felsőn, csendes, zöldövezet...
35 000 000 HUF
67 829 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Becskei családi ház hirdetés (36477743)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1594 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy telken két darab házikó, osp hitelre alkalmas! Becske, Nógrád Vármegye dinamikusan fejlődő kis települése. (A falus...
22 000 000 HUF
275 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (62738753)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 940 m2
Szobaszám: 5
Nagycsaládosok figyelem! 4 Szobás, hatalmas tágas otthon! 5 Éve épült, szinte új ház Jászfényszarun! Az ingatlan Jászfénys...
50 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Herencsényi családi ház hirdetés (74778442)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1114 m2
Szobaszám: 5
Herencsény szívében tágas, 6 szobás családi ház ELADÓ! A 115 m²-es ingatlan egy 1114 m²-es, hatalmas telken fekszik, a Cserhá...
8 900 000 HUF
77 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Becskei családi ház hirdetés (77934745)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1810 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok, a Nógrád Vármegyei Becske településen egy patinás régi kúria épületet. Becske a Cserhát pici gyöngyszeme. ...
16 000 000 HUF
145 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lőrinci családi ház hirdetés (94344997)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 1188 m2
Szobaszám: 3
Teljeskörűen felújított családi ház eladó Lőrinciben! Eladó Lőrinciben egy 113 nm-es, tégla építésű, részben szigetelt család...
49 000 000 HUF
433 628 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sződi házrész hirdetés (37699834)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Sződ központjában, frekventált helyen eladó egy, közös udvaros ingatlanrész nagyon jó áron! ! Az udvar hátsó, csendesebb rész...
26 430 000 HUF
480 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szári családi ház hirdetés (73224973)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1095 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy 1095 négyzetméteres, gondosan karbantartott telken elhelyezkedő, közel 70 négyzetméteres, két szobás csal...
41 000 000 HUF
602 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szécsényi családi ház hirdetés (21676555)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 392 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Nógrád Vármegyében, Szécsényben telek árban egy nagyon jó helyen lévő, akár üzlethelyiségnek is kiváló ingatlant. A képeken látható állapotban van jelenleg. A tető új rajta. A központhoz nagyon közel található, de mégis nyugodt, csendes helyen.
11 000 000 HUF
183 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nógrádkövesdi családi ház hirdetés (65324719)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1122 m2
Szobaszám: 3
Vállalkozók Figyelem! Eladásra kínálok Nógrád vármegyében Nógrádkövesden, -egy 70 nm-es felújított lakóházat - hozzá tartozó...
50 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei ikerház hirdetés (34555991)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 513 m2
Szobaszám: 2
Felújításra előkészített téglaépítésű kis ház eladó Kisterenyén! ! ! ! a látványtervek mesterséges intelligencia által készül...
5 500 000 HUF
122 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei sorház hirdetés (62232573)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 1
Felújítandó téglaépítésű ház Kisterenyén! a látványtervek mesterséges intelligencia által készültek, tájékoztató jellegűek. Ela...
4 500 000 HUF
109 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hevesaranyosi családi ház hirdetés (44987934)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1299 m2
Szobaszám: 2
Csoda kis településen házikó, a hegyek között! Eladásra kínálunk Hevesaranyoson egy takaros kis kertes házat, nagy telekkel. ...
21 500 000 HUF
204 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal