Eladó ház 60 millióig (20230 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 230 db
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (43792757)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 755 m2
Szobaszám: 3
Hangulatos kis ház természetközeli nyugalomban – panellakás áráért! Ez a bájos, tehermentes otthon ideális választás lehet egye...
48 000 000 HUF
685 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Úri családi ház hirdetés (49337541)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1196 m2
Szobaszám: 3
Úriban, csendes utcában műszakilag felújított, bővíthető otthon nagy telekkel! Eladó Úriban egy 70 m²-es, jó elosztású, beton a...
54 900 000 HUF
784 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ecseri családi ház hirdetés (58349431)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 871 m2
Szobaszám: 1
Eladó egy zártkerti ingatlanon található alápincézett házegy kis melléképülettel és panorámás kilátással! Ecser zártkerti ingat...
35 900 000 HUF
1 196 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (23924346)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 5
Tápiószecsőn központ közelében eladó jó állapotú, részben felújított ingatlan! Jó összetételű, aszfaltos utcában várja új gaz...
59 900 000 HUF
599 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszentkirályi családi ház hirdetés (65162636)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 666 m2
Szobaszám: 3
Eladó Szabadszentkirályon ez a téglaépítésű családi ház, amely 1971-ben épült, stabil szerkezettel rendelkezik. Az ingatlan 3 s...
36 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pellérdi családi ház hirdetés (24743769)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 841 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Pellérd Szőlőhegyen egy - 2024-ben épült, - 35nm-es, - könnyűszerkezetes és tégla falazatú, - szigetelt, ...
29 990 000 HUF
856 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodai családi ház hirdetés (46472413)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 2993 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Bodán Szeretnél csendes, természetközeli környezetben élni, mégis közel a városhoz? Akkor ez a ház Neked szól...
36 900 000 HUF
424 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószentpéteri családi ház hirdetés (56995823)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó Sajószentpéteren 100 nm-es, 4 szobás, családi ház, 1000 nm-es telken. Az ingatlan felújítandó, de jó statikai állapotban ...
28 500 000 HUF
285 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyigmándi családi ház hirdetés (94374343)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 737 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy felújított, 57 négyzetméteres lakóingatlant, a vételár pedig 23 900 000 Ft. Az otthon melegét konvektoro...
23 900 000 HUF
419 298 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baji ikerház hirdetés (79493895)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1322 m2
Szobaszám: 2
Bajon, tehermentes, azonnal birtokba vehető lakóház! Tata- Kertvárosi részétől egy kellemes sétára, jól megközelíthető, földsz...
42 000 000 HUF
608 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (29535377)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1460 m2
Szobaszám: 1
Győrszentiván csendes mellékutcájában található, egyszobás családi ház. a szoba műpadlós, a többi helyiség hagyományos műkő bur...
39 000 000 HUF
650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (44647123)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 679 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó kétgenerációs családi ház Gyulán, az Epreskert utcában! Gyula városközpontjától mindössze 1 km-re, csendes aszfaltos ut...
59 900 000 HUF
402 013 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai ikerház hirdetés (32646975)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 2
Eladó házrész Gyulán, a Németváros városrészben Gyulán, a Németváros városrészben eladó egy 1950-ben épült, tégla szerkezetű, ...
16 900 000 HUF
338 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somoskőújfalui családi ház hirdetés (73936923)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 465 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok kizárólag a Sion Ingatlan kínálatából Nógrád Vármegyében azon belül Somoskőújfalu üdülőövezetében egy 465 nm t...
33 990 000 HUF
283 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (54469355)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1058 m2
Szobaszám: n/a
Mezőtúron kiváló helyen, eladó 94 nm - es 3 szobás családi ház, 1058 nm -es telken! Előkertes, parasztház típusú vályog falaz...
14 200 000 HUF
151 063 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (22136474)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 726 m2
Szobaszám: 2
Erdőkertesen, Gézahegy csendes részén eladó egy 40nm-es, tégla építésű, azonnal költözhető kis ház 726nm-es saroktelken! - Sz...
56 500 000 HUF
1 412 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tari családi ház hirdetés (54879321)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Tar – 2 ház 1 áráért a Mátra lábánál!
20 000 000 HUF
153 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somoskőújfalui családi ház hirdetés (45743657)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy különleges lehetőség Somoskőújfaluban, ahol a kreatív kezeknek és a felújításra vágyóknak kedvező ajánlat várja új la...
14 900 000 HUF
169 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csávolyi családi ház hirdetés (54232284)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 274 m2
Telekterület: 2911 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Csávoly, központjában elhelyezkedő, teljesen felújítandó, 274 nm-es nagypolgári családi ház eladó. a vegyes f...
8 499 000 HUF
31 018 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (45697367)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 433 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, központi részén jó állapotú, azonnal költözhető, 85 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan a '60-as...
25 000 000 HUF
294 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal