Eladó ház 60 millióig (20227 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 227 db
Eladó Mezőhegyesi családi ház hirdetés (97332547)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 2090 m2
Szobaszám: 5
Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes város lakóövezetében, egy hatalmas, akár három generáció számára is megfelelő, nagyobb rész...
35 000 000 HUF
194 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunmajsai családi ház hirdetés (66448662)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 630 m2
Szobaszám: 3
*** Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában eladó ***Felújítandó, tégla építésű családi ház eladó Kiskunmajsán! Kiskunmajsa csende...
27 900 000 HUF
320 689 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (32486913)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 701 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
*** Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában eladó Szentesen, közel a városközponthoz egy 701 nm-es telken elfekvő 150 nm-es, ameri...
30 900 000 HUF
251 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Körösladányi családi ház hirdetés (44634539)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1630 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csak az OTP Ingatlanpontnál! ! ! Eladásra kínálunk Körösladány város szélén egy tégla építésű, kiváló adottságokkal rendelkez...
11 000 000 HUF
146 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési családi ház hirdetés (37687439)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1116 m2
Szobaszám: 5
Békés vármegye, Békés városban, csendes kertvárosias környezetben, a Kodály Zoltán utcában egy hőszigetelt, téglából épült, 180...
45 000 000 HUF
264 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kondorosi családi ház hirdetés (73377558)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 887 m2
Szobaszám: 4
Tágas családi otthon és műhely egyben Kondoroson, Falusi CSOK-kal! Békés vármegye, Kondoroson, a Bartók Béla utcában eladó egy ...
25 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (37867359)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 706 m2
Szobaszám: 2
Békés vármegye, Békéscsabán a Szarvasi út közelében, 2 szobás, igény szerint felújítandó állapotú családi ház eladó. a vályog f...
22 000 000 HUF
293 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (33458233)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 2
Békéscsaba belváros közeli részén kínálom megvételre ezt a 65 nm alapterületű, különálló udvari lakást, amely egy háromlakásos,...
16 900 000 HUF
260 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi házrész hirdetés (43375962)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
*** Csak az Otp Ingatlanpont kínálatában *** Eladó családi ház Csongrád-Csanád vármegyében, Szentes városközpontjában! Szentes...
39 900 000 HUF
359 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti sorház hirdetés (39759124)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 214 m2
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Petőfivárosban, 214 m2-es telken, 62 m2-es, 2 szobás sorház eladó! Jellemzők. - Melléképület: 14 m2 - új konyh...
49 900 000 HUF
804 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (24587666)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 626 m2
Szobaszám: 3
Eladó Kiskunfélegyházán a Bikahegyben, 3 szobás, 85 m2-es családi ház! Mi teszi vonzóvá ezt a házat? Műszaki biztonság: a me...
39 900 000 HUF
469 411 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti sorház hirdetés (33362292)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 214 m2
Szobaszám: 2
49 900 000 HUF
804 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti sorház hirdetés (33916324)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 214 m2