Eladó ház 60 millióig (20227 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 227 db
Eladó Tiszalúci családi ház hirdetés (96732949)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1254 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Tiszalúc csendes, nyugodt utcájában egy 75 nm-es, 2+1 szobás, jól átgondolt elrendezésű családi ház, 1200 nm-es, rendezet...
13 490 000 HUF
179 866 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (25448446)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 862 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmártonban, csendes utcában egy 96 m2-es, 3 szobás, tágas családi házat...
8 750 000 HUF
91 145 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Győri családi ház hirdetés (34751913)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 5442 m2
Szobaszám: 4
Eladó Győr-Ménfőcsanakon egy 1927-ben épült, felújítandó családi ház. Az ingatlan 110 m2-s, tégla építésű, 5442 m2 telek tartoz...
46 900 000 HUF
426 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csemői családi ház hirdetés (95532425)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 3957 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pest vármegyében, Csemő-Zöldhalomban kínálkozik egy ritka lehetőség: eladóvá vált egy 105 nm-es, masszív téglaépítésű családi h...
44 500 000 HUF
423 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvarékasi családi ház hirdetés (33289648)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 1471 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Zagyvarékason, nagyon csendes, jó utcában lévő 146 nm-es szilikátból épült, 3 ...
37 500 000 HUF
256 849 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Iregszemcsei családi ház hirdetés (31843614)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 605 m2
Szobaszám: 3
Iregszemcsén eladó egy 86 m2 alapterületű, felújított családi ház, amely egy 605 m2-es telken helyezkedik el, mindössze 28 km-r...
28 900 000 HUF
336 046 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti házrész hirdetés (44365758)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Dunaharaszti kedvelt részén, Petőfitelepen, a Bezerédi lakópark közvetlen közelében eladó egy 28 nm-es, kétszintes (tetőtér-beé...
35 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti sorház hirdetés (44853443)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 214 m2
Szobaszám: 2
Otthonok és Megoldások! Kecskemét, Petőfivárosban, 214 nm telken, 2 szobás, 62 nm, téglaépítésű, sorház eladó. A ház 2025 ele...
49 900 000 HUF
804 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bernecebaráti családi ház hirdetés (47414727)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 1045 m2
Szobaszám: 4
Budapesttől egy órára, Pest megye egyik legszebb szegletében, a festői Bernecebarátiban kínálunk eladásra egy 155 m²-es, 4 szob...
42 000 000 HUF
270 967 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (39378486)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 4
A CasaNetWork Ingatlaniroda eladásra kínálja a 174602231 azonosítószámú családi házat Cegléden. Az ingatlan a Cegléd csendes, ...
36 000 000 HUF
360 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egerszóláti családi ház hirdetés (54733323)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1802 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Az Egertől 12 km távolságra, a közkedvelt Egerszalók szomszédságában fekvő Egerszóláton kínálunk eladásra egy 1802 nm-es telken...
29 900 000 HUF
373 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (82334797)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 5
Két ingatlan egy áráért vízpart közelében, DÖMSÖDÖN! ! ! Eladó két ingatlan egy telken, Dömsöd központi, vízpart közeli részé...
24 700 000 HUF
177 697 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Emődi családi ház hirdetés (54254175)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1009 m2
Szobaszám: 4
Emőd központi részén, kiváló állapotban, bővítési potenciállal – ez az az ingatlan, amelyre érdemes lecsapni. Emőd város közp...
51 000 000 HUF
510 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (98579836)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 639 m2
Szobaszám: 3
Jó elosztású téglaház keres? Ezt nézze meg! Sarkadon 80nm-es, felújított családi ház eladó A 3 szobás ház minden szobája kül...
19 000 000 HUF
237 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Geresdlaki családi ház hirdetés (43555438)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 681 m2
Szobaszám: 5
Két külön lakrész, jó állapot – ideális többgenerációs otthon Geresdlakon Geresdlak csendes, rendezett településén eladó egy j...
48 000 000 HUF
360 902 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törteli családi ház hirdetés (43143746)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 676 m2
Szobaszám: 3
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Törtel központi helyén ezt a 676 nm. -Es összközműves körbe kerített ingatlant, ...
45 000 000 HUF
562 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alattyáni családi ház hirdetés (34849778)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 954 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Alattyánon egy tégla falazatú családi házat 954 nm-es telken! a 97, 8 nm-es h...
22 000 000 HUF
226 804 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászladányi családi ház hirdetés (25773759)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 1713 m2
Szobaszám: 4
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászladány egyik csendes utcájában eladó egy 114 nm-es családi ház. Az 1713 nm-es, tágas tele...
26 990 000 HUF
236 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (65798437)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Jászfényszaru, csendes kertvárosias környezetben, mégis a központhoz közel eladó egy 700 nm-es t...
49 900 000 HUF
712 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (44647486)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó ház a XX. kerületben remek lehetőség saját otthon vagy befektetés CÉLJÁRA! Budapest XX. kerületében, a **Ma...
53 800 000 HUF
1 345 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal