Eladó ház 60 millióig (20229 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 229 db
Eladó Polgári családi ház hirdetés (23457873)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 563 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Minőség minden részletben – egyedi, KIVITELEZÉS Eladó egy vályogtéglából épült, teljeskörűen felújított, modern műszaki tartalo...
46 490 000 HUF
464 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Letenyei családi ház hirdetés (87283127)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 1363 m2
Szobaszám: 5
Letenye legkedveltebb utcájában kiváló állapotú, felújított 145 m2 családi házat kínálok megvételre. Letenye az M7-es autópál...
55 900 000 HUF
385 517 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Berettyóújfalui családi ház hirdetés (29784981)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 426 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Berettyóújfalu csendes, zöldövezeti részén egy modern, újépítésű családi házat, amely kiváló lehetőség mindaz...
57 700 000 HUF
577 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszilvási családi ház hirdetés (57457725)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 837 m2
Szobaszám: 3
Ingatlan főbb jellemzői: - 1982-ben épült, beton alapon tégla falazat - nettó alapterület 100 nm, három külön nyíló szoba és eg...
42 900 000 HUF
390 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Peresznyei családi ház hirdetés (42542246)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2712 m2
Szobaszám: 5
Eladó Peresznyén egy 120 nm-es, 5 szobás ingatlan 2712 nm-es telekkel. Az összközműves ingatlan a település központjában fekszi...
38 300 000 HUF
319 166 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (44377375)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 105 m2
Szobaszám: 3
Érd Fenyves-Parkváros részén kínálunk megvételre egy nappali–étkező–konyha + 2 szobás, jelenleg állandó lakhatásra használt, mé...
56 000 000 HUF
1 076 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ádándi családi ház hirdetés (35369832)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 602 m2
Szobaszám: 2
Szeretne egy nyugodt, barátságos környezetben lévő otthont, ahová csak be kell költözni? Akkor ezt az ingatlant érdemes megné...
37 900 000 HUF
631 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai házrész hirdetés (74419444)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 108 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Baján egy 51 nm-es, 2 szobás, teljes körűen felújított, külön bejáratú lakást abszolút belvárosi elhelyezkedé...
39 900 000 HUF
782 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakanyári családi ház hirdetés (43477372)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 2225 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálok Tiszakanyáron, forgalmas mellékutcában egy 1988 -ban vegyes falazatból épült, (a főfalak szilikátból, a vála...
26 900 000 HUF
168 125 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (47969826)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Baján, a belvároshoz közel kínálunk megvételre egy 528 m²-es telken fekvő, egyszintes, 100 m²-es családi házat. a házban tágas ...
50 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Okányi családi ház hirdetés (12544432)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1238 m2
Szobaszám: 3
Okány, Békéscsabától 40 km-re elhelyezkedő kis település. Okány központjában, vízpart mellett elhelyezkedő, jó állapotú, tégla ...
7 900 000 HUF
95 180 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi sorház hirdetés (58469974)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 3
Eladó, kétszintes, szélső sorházi lakás Szigethalom kedvelt Duna-parti városrészén! Szigethalom egyik legnépszerűbb, Duna-par...
48 000 000 HUF
1 066 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszasülyi családi ház hirdetés (14449444)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 912 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínáljuk Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Tiszasüly központi részén ezt a jó állapotú, 80 nm-es, 3 szobás családi ház...
10 900 000 HUF
136 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki házrész hirdetés (47749894)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 1
Tárnok központjában, csendes, privát hátsó házrész eladó, azonnal költözhető Tárnok központi, mégis nyugodt részén eladásra kí...
45 000 000 HUF
849 056 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (42291179)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 1619 m2
Szobaszám: 2
Apró, felújítandó OTTHON! ! ! Megvételre kínálok Tura csendes részén egy 1619 nm-es telken fekvő, felújítandó nettó 47, 83 nm...
21 000 000 HUF
437 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kajárpéci családi ház hirdetés (74483533)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 7300 m2
Szobaszám: 4
A lido home győri irodája eladásra kínálja ezt a Kajárpécen található családi házat hatalmas telekkel. Kajárpéc Győrtől 25 ki...
33 900 000 HUF
329 126 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lébényi családi ház hirdetés (94357227)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 3118 m2
Szobaszám: 2
A Lido Home győri irodája eladásra kínálja ezt a 3118 m²-es telken található, felújítandó családi házat Lébény szívében. Főbb...
25 900 000 HUF
259 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somogyvári sorház hirdetés (63271443)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 548 m2