Eladó ház 60 millióig (20230 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 230 db
Eladó Kistótfalui családi ház hirdetés (63358399)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Baranya megyében, Kistótfalu településen csendes zsákutcában! Megvételre kínálunk egy jó állapotú, egyszinte...
38 000 000 HUF
391 752 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bólyi családi ház hirdetés (49357731)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 640 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó családi ház Bólyban – egyedi lehetőségek! Bóly nyugodt, csendes részén eladó egy bájos, vegyes falazatú családi h...
24 800 000 HUF
354 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (18737572)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
Szekszárdon, nem dohányzó tulajdonosoktól eladó egy 1961-62-ben épült, 74m² hasznos alapterületű, felújítási igénylő, háromszob...
60 000 000 HUF
810 810 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (72463485)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Győrszentiván csendes utcájában található, három szobás családi ház. a két nagyobbik szoba mozaik parkettás, a kisebbik műpadló...
58 000 000 HUF
483 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rákóczifalvai családi ház hirdetés (66942353)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 639 m2
Szobaszám: 2
Központi elhelyezkedés- csendes zsákutca-bővítési LEHETŐSÉG Eladó egy 1985-ben épült, 85 nm-es 2 szobás családi ház a város köz...
35 800 000 HUF
421 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisrákosi családi ház hirdetés (94337635)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 231 m2
Telekterület: 1209 m2
Szobaszám: 3
Kisrákos a Denke patak két partján terül el. Nevét is ennek az egykor rákban gazdag pataknak köszönheti. Szép fekvésű falu, ame...
35 000 000 HUF
151 515 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (93564324)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában elérhető egy kivételes adottságú házrész, amely ideális választás lehet befektetőknek, fiatal pároknak va...
44 900 000 HUF
1 044 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (33534394)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 382 m2
Szobaszám: 3
Valósítsa meg azt amit elképzel. Zöld övezetben kiváló lehetőség egy 382nm telken. Besorolásának köszönhetően 35% beépíthető. Amennyiben felkeltettem érdeklődését kérem keressen bizalommal bármikor.
49 800 000 HUF
1 276 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (75573164)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 546 m2
Szobaszám: 3
Egy igazán különleges lehetőség vár rád Salgótarján szívében, a Forgács városrészben! Ez a tehermentes ingatlan nem csupán egy ...
28 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (93949223)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
Ha fiatal felnőttként keresed a következő otthonodat vagy egy remek befektetési lehetőséget, akkor érdemes alaposan megismerked...
32 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (27349834)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2105 m2
Szobaszám: 3
Nádudvar csendes, nyugodt utcájában, mégis a központhoz karnyújtásnyira kínálunk megvételre egy 95, 3 m²-es, praktikus elrendez...
17 500 000 HUF
145 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karcagi családi ház hirdetés (39339929)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 508 m2
Szobaszám: 6
Karcag nyugodt, rendezett részén kínálunk megvételre egy 179, 84 m²-es, több generáció együttélésére is alkalmas családi házat,...
42 900 000 HUF
214 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (37342477)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 439 m2
Szobaszám: 3
Püspökladány csendes, rendezett, mégis központhoz közeli részén kínálunk megvételre egy 80, 02 m²-es, jól élhető elrendezésű cs...
21 990 000 HUF
219 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (42674715)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1056 m2
Szobaszám: 2
Kedves Érdeklődő! Eladó egy 43, 34 nm-es, 1, 5 szobás, igazán barátságos kis ház, 1056 nm-es, teljesen körbekerített, rendeze...
13 900 000 HUF
198 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírturai családi ház hirdetés (75629733)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1067 m2
Szobaszám: 4
Kedves érdeklődő! Nyírtura központjában eladó egy 96 nm-es, tufa falazatú családi ház, amely egy 1067 nm-es telken helyezkedi...
45 000 000 HUF
409 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gávavencsellői családi ház hirdetés (45596553)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2010 m2
Szobaszám: 3
Kedves érdeklődő! Csendes, mégis központi elhelyezkedésű ingatlan keresi új tulajdonosát! Az ingatlan 119 m² hasznos alapterü...
28 700 000 HUF
220 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (63339497)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2700 m2
Szobaszám: 2
Eladó Nyíregyháza-Oroson egy 65 nm-es, 2 szobás, tágas és praktikus elrendezésű családi ház, hatalmas, 2700 nm-es telekkel! T...
34 900 000 HUF
465 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (45225355)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 3
Sóstóhegyi ritkaság: 140 nm-es, 3 bejáratos családi ház hatalmas telekkel – otthon + üzlet egyben! Nyíregyháza-Sóstóhegy elad...
42 990 000 HUF
307 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (79746961)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 472 m2
Szobaszám: 2
Kertkapcsolat, 2 garázs és kész állapot! Ahol a család és a praktikum találkozik! Eladó egy 70, 76 nm-es, azonnal költözhető ...
37 900 000 HUF
379 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Karádi családi ház hirdetés (34864928)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1444 m2
Szobaszám: 3
A Balla Ingatlan siófoki irodája kínálatában: Somogy megyében, Karád település déli részén, nagy telken, 115 m2, 3 szobás csalá...
37 900 000 HUF
329 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal