Eladó ház 60 millióig (20228 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 228 db
Eladó Pankaszi családi ház hirdetés (44672775)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 599 m2
Szobaszám: 3
Kivételes lehetőséget kínálok Vas vármegye szívében, Pankaszon, ahol egy felújítandó ház várja új tulajdonosát! a település az ...
11 900 000 HUF
163 013 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szeremlei családi ház hirdetés (77894299)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ár: 31. 500. 000. Ft. Eladó Bács-Kiskun megye Szeremle községében egy 1200 m2-es telken téglából épült 128 m2 hasznos alapter...
31 500 000 HUF
246 093 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Zalakomári családi ház hirdetés (74377776)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 2850 m2
Szobaszám: 4
Az ajánlatunkban lévő ingatlan főbb jellemzői: •Alapterület: 124 nm (4 szoba). •Elosztás: * Földszint: tágas nappali, konyha-é...
38 900 000 HUF
313 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai családi ház hirdetés (52473539)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 927 m2
Szobaszám: 3
Kazincbarcika nyugodt, családi házas övezetében kínálunk megvásárlásra egy 90 m²-es, háromszobás családi házat, 927 m²-es, lépc...
51 990 000 HUF
577 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőlaki családi ház hirdetés (53714524)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1723 m2
Szobaszám: 3
Mezőlakon eladó egy 120 m2-es, 3 szoba + nappalis, felújítandó családi ház nagy telekkel és jó alapokkal. Az ingatlan 1968-ban ...
37 500 000 HUF
312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kislippói családi ház hirdetés (72376548)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1323 m2
Szobaszám: 2
Felújított családi ház eladó Kislippón Eladó Kislippón egy 80 nm-es, vegyes falazatú családi ház, amely 2023-ban teljes körű f...
30 000 000 HUF
375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Devecseri családi ház hirdetés (44549364)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 459 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Veszprém Vármegye Devecser Ház Devecser központjában eladó egy 59 nm-es családi ház. Az ingatlan szerkezete vegyes, kő ...
18 500 000 HUF
313 559 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (46743715)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1972 m2
Szobaszám: 1+ 5 fél
Nyíregyháza - Oros városrészen eladó egy 120 nm-es családi ház garázzsal és medencével! Amit tudni kell: - vegyes falazat, f...
57 500 000 HUF
479 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraszelei családi ház hirdetés (53339222)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 172 m2
Telekterület: 671 m2
Szobaszám: 4
Mátraszele csendes, barátságos településén kínálunk megvételre egy 172 nm-es, kőből és téglából épült, folyamatosan felújított ...
39 900 000 HUF
231 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai házrész hirdetés (77473784)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Bács-Kiskun megye, Baja belvárosában eladó egy gyönyörűen felújított lakás, mely egy csendes kis belső udvarban található. Az i...
39 900 000 HUF
886 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Várpalotai ikerház hirdetés (56597933)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 845 m2
Szobaszám: 5
Befektetők, figyelem! A lido home székesfehérvári irodája eladásra kínálja Várpalota közelében, Inota városrészen, csendes ny...
25 000 000 HUF
181 159 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (34397423)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1870 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk egy feújított téglaházat JÁSZFÉNYSZARUN! Ez a teljes körűen korszerűsített, téglaépítésű családi ház ideá...
51 800 000 HUF
616 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csengődi családi ház hirdetés (76517555)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 910 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye, Csengőd településén eladó egy felújított, 2 szobás családi ház, amely kényelmes otthont nyújt mindazoknak...
23 000 000 HUF
370 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (72853376)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1343 m2