Eladó ház 60 millióig (20228 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 228 db
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (28828649)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1360 m2
Szobaszám: 2
Eladó ház nagy telekkel! A XXII kerületben eladó az Óhegyen Kétszobás hétvégiház. Nagy telek tartozik hozzá/1360 nm/ két utc...
45 000 000 HUF
1 285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (59939835)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 2
Debrecen, Jánosi utcán kiváló lehetőség saját otthon vagy befektetés céljára! Debrecenben, a Jánosi utcán eladó egy kétszobás...
45 990 000 HUF
1 095 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (99399456)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 3641 m2
Szobaszám: 2
Kecskeméten Vacsihegyben, de mégis a városhoz közel eladó egy külterületi telken lévő folyamatosan karbantartott családi ház, h...
52 900 000 HUF
637 349 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tószegi családi ház hirdetés (92748846)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
Tószeg központhoz közeli részén 90 nm-es, tégla építésű, kádárkocka típusú ház ELADÓ! Az ingatlan főbb jellemzői:-3 hálószoba-g...
25 990 000 HUF
288 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sorkifaludi családi ház hirdetés (39434389)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 952 m2
Szobaszám: 2
Sorkifalud -Szentléránt-on eladó egy 65 nm-es ház! a ~1950-es években épült vegyesfalazatú ház a falu szélén helyezkedik el. Az...
10 000 000 HUF
153 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (52938713)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 1352 m2
Szobaszám: 4
Tiszakécskén a központ közelében kínálok megvételre egy rendezett, sok lehetőséget rejtő családi házat nagy telekkel. Jellemzők...
48 900 000 HUF
421 551 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siroki családi ház hirdetés (72727347)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 508 m2
Szobaszám: 3
Heves vármegyében, Egertől 20 km távolságra, a Salvus gyógyvizéről és fürdőjéről világhírű Bükkszéktől 5 km-re, a Mátra és a Bü...
37 900 000 HUF
403 191 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsámboki családi ház hirdetés (44344819)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1019 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó ház Pest Vármegye Zsámbokon! Kedvelt, csendes utcában, kiváló környéken található. A ház 55 m2, kényelmesen kialakított...
30 000 000 HUF
545 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Villányi családi ház hirdetés (25934355)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1080 m2
Szobaszám: 5
Baranya vármegyében, a Villányi borvidék szívében eladóvá vált egy különleges adottságokkal rendelkező családi ház. Az ingatlan...
22 000 000 HUF
137 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sásdi családi ház hirdetés (44643539)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1418 m2
Szobaszám: 2
Baranya vármegye, Sásd Településen 67 nm családi ház eladó. a lakóház szerkezete tégla. Az épület 2 szoba, konyha, étkező, kamr...
17 000 000 HUF
253 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi sorház hirdetés (27733424)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 82 m2
Szobaszám: 1
Mohácson, a közkedvelt Kossuth Lajos utcában eladó egy felújítandó, utcafronti, 1 szobás lakás saját zárható tárolóval! Kivál...
15 000 000 HUF
357 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Villányi családi ház hirdetés (42964265)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 1700 m2
Szobaszám: 7
Baranya vármegyében, a Villányi borvidék szívében eladóvá vált egy különleges adottságokkal rendelkező tégla falazatú családi h...
27 000 000 HUF
206 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (94918551)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 322 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Mezőkövesden kínálok megvételre egy 76 négyzetméteres családi házat, amely a méretéhez képest kifejezetten tágas belső terekkel...
27 000 000 HUF
355 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tibolddaróci családi ház hirdetés (59423993)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 827 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A település fő utcáján, mégis nyugodt környezetben található ez a 2+1 szobás, 93 nm-es családi ház, 827 nm-es telken. Két napfé...
19 990 000 HUF
214 946 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tibolddaróci családi ház hirdetés (95132358)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 827 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
19 990 000 HUF
214 946 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mályi családi ház hirdetés (37244547)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 899 m2
Szobaszám: 4
Eladó Mályi egyik nyugodt, örökpanorámás részén egy 2023-ban épült de be nem fejezett családi ház, amely egy 899 nm-es telken h...
28 990 000 HUF
223 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bogácsi családi ház hirdetés (32794327)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 757 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújított apartmanház Bogácson, egy csendes, természetközeli, kifejezetten igényes utcában! Bogácson, a Bükki Nemzeti ...
59 000 000 HUF
893 939 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkeresztesi családi ház hirdetés (64339344)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 2096 m2
Szobaszám: 3
Eladóvá vált Borsod - Abaúj - Zemplén Vármegye egyik barátságos kisvárosában, Mezőkeresztesen egy belterületi ingatlan, mely a ...
32 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőzsolcai családi ház hirdetés (77982474)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Eladó Felsőzsolcán, kertvárosi környezetben egy 108 nm-es hasznos alapterületű kétszintes családi ház, melyhez tartozik egy gar...
56 900 000 HUF
526 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (37467372)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 893 m2
Szobaszám: 3
Befektetők figyelem! Monoron 893 nm telek, 117 nm-es HÁZZAL! Monoron kínálok megvételre egy 893 nm-es, amelyen egy 2012-ben épü...
50 000 000 HUF
427 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal