Eladó ház 60 millióig (20263 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 263 db
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (54131727)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 797 m2
Szobaszám: 5
Tágas családi fészek a nyugalom szigetén – Ózd kertvárosában! Eladásra kínálunk egy kiváló adottságokkal rendelkező, háromszin...
17 500 000 HUF
109 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (49593829)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó kétgenerációs családi ház Ózdon – Modern otthon, extra lehetőségekkel! Kiválóan karbantartott, kétgenerációs családi ház...
26 500 000 HUF
132 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (48644773)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1070 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Érdeklődni a +3630 8399367-es telefonszámon lehet 9-19 óráig! Panorámás kilátás és két generációs lehetőség Ózd kedvelt részé...
13 900 000 HUF
126 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (43742713)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy jó elrendezésű, két bejáratos családi házat Ózdon, a Pázmány úton. a tágas ingatlan 4 szobával rendelkezi...
15 900 000 HUF
159 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hangonyi családi ház hirdetés (55523423)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Hangony főutcáján! Hangony község főutcáján eladó egy 95 nm-es, 3 szobás családi ház, amely ideális választ...
19 900 000 HUF
209 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (24394239)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1294 m2
Szobaszám: 5
Érdeklődni a +36 30 839 9367-es telefonszámon lehet! Eladó egy felújítandó, 100 m²-es, tégla családi ház, melynek ablakából g...
17 000 000 HUF
154 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátai családi ház hirdetés (59589429)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1217 m2
Szobaszám: 3
Sáta, Borsod-Abaúj-Zemplén megye nyugati részén, a Bükk-hegység varázslatos ölelésében kínálunk eladásra egy két különálló épül...
7 900 000 HUF
141 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bódvaszilasi családi ház hirdetés (22396675)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 825 m2
Szobaszám: 4
Érdeklődni a +3630 8399367-es telefonszámon lehet 9-19 óráig! Különleges birtok a Bódva-vidék szívében – Családi ház és patak...
22 000 000 HUF
188 034 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Szilvásváradi családi ház hirdetés (23259734)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Különleges lehetőség várja Önt a Bükk hegység méltán híres gyöngyszemén, Szilvásváradon! Eladó egy panorámás, felújított család...
57 000 000 HUF
475 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (94818757)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 492 m2
Szobaszám: 4
Érdeklődni a +3630 8399367-es telefonszámon lehet 9-19 óráig! Ózd egyik közkedvelt lakó-pihenő övezetében, csendes utcában, j...
24 000 000 HUF
296 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaörsi családi ház hirdetés (93351791)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 3
Keresel egy ingatlant, ahol szabadon kibontakoztathatod kreativitásodat? Itt a tökéletes „csináld magad” projekt Tiszaörsön, mi...
7 900 000 HUF
71 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi sorház hirdetés (44644873)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs belvárosától 10 percnyire eladó ez a frissen, vezetékig felújított családi ház, egy sorház szélső ingatlana. A lakás telj...
39 900 000 HUF
613 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (32933553)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 551 m2
Szobaszám: 3
Dombóváron, a Radnóti utcában, tehermentes, szigetelt családi ház eladó. Falazata tégla, 110 m2. 3 Tágas szobája közül kettő...
34 990 000 HUF
318 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (75354349)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1142 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pécs nyugati részén, a Kodó dűlőben eladó ez a sok lehetőséget kínáló, lakóingatlan besorolású, 98nm-es családi ház, 1142nm-es ...
58 000 000 HUF
591 836 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monostorapáti családi ház hirdetés (78998232)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 305 m2
Szobaszám: 2
Monostorapátiban, közel a Művészetek Völgyéhez, Kapolcs, Táliándörögd, Hegyesd szomszédságában eladó belterületi, 2018-ban rész...
49 900 000 HUF
831 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (71647313)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2024 m2
Szobaszám: 3
Pécsett, a Szüret utcában eladó ez a sok lehetőséget tartogató, 75 nm-es ház, mely olyan tulajdonosát keresi, aki szereti azt, ...
24 900 000 HUF
332 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mekényesi családi ház hirdetés (43728427)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2225 m2
Szobaszám: 5
Mekényes csöndes falujában eladó ez a klasszikus, 110 nm-es sváb parasztház. A ház felújítandó, de minden részletében eredeti,...
9 900 000 HUF
90 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói családi ház hirdetés (75482337)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Közel a Mecsek egyik legszebb völgyéhez, Komló mellett, Komló-Sikondán eladó ez a vezetékig felújított családi ház! A ház jel...
49 900 000 HUF
623 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi házrész hirdetés (45292758)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 4
Pécs nyugodt, családi házas részén, a Torda utcában eladó ez a 80 nm-es, 4 szobás, saját garázzsal, tárolóval rendelkező házrés...
44 900 000 HUF
561 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai családi ház hirdetés (42424745)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1440 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház nagy telekkel Pápa–Tapolcafőn – ahol az álmod otthont talál! Képzeld el, hogy minden reggel madárcsicsergés...
39 900 000 HUF
420 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal