Eladó ház 60 millióig (20265 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 265 db
Eladó Csonkahegyháti családi ház hirdetés (59994235)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 6
Zalai dombokon vált eladóvá egy különleges ház. Irányára: 26 900 000 Ft Zalaegerszegtől mindössze 14 km-re, népszerű települ...
26 900 000 HUF
134 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi sorház hirdetés (99546745)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: 527 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Soroksár legcsendesebb kertvárosi részén eladó egy 3 lakásos sorház legbelső lakása bruttó 41 m2 nagy TELEKKEL! Ez egy társas...
47 900 000 HUF
1 842 307 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Farmosi családi ház hirdetés (24423877)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 722 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Farmos csendes részén Eladásra kínálunk egy 117 nm-es családi házat Farmos nyugodt környékén. Az ingatlan ve...
38 900 000 HUF
332 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csákánydoroszlói családi ház hirdetés (77887783)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Árcsökkenés 49 millió helyett most, 46. 99 Millió! Különleges lehetőség! Családi ház vállalkozási lehetőséggel, az Őrség kapuj...
46 990 000 HUF
293 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadbattyáni családi ház hirdetés (53743469)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1073 m2
Szobaszám: 1
Vh-004396 Szabadbattyánban, Emmarózán 40m2 hasznos alapterületű, kétszintes présház+ pince épület 1073 m2-es telken eladó! Az...
14 900 000 HUF
372 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagybaracskai családi ház hirdetés (82179993)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1227 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nagybaracskán, Bajától mindössze 16 km-re! Csendes, nyugodt környezetre vágysz, mégis jó megközelítéssel? A...
20 000 000 HUF
153 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (42833446)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 206 m2
Szobaszám: 3
A 18. kerületben vált eladóvá ez a 96 nm-es, téglaépítésű, családi ház, mely 3 szobával rendelkezik. Jelenleg kettő szoba egymá...
59 990 000 HUF
624 895 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetújfalui családi ház hirdetés (55593745)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1588 m2
Szobaszám: 4
Szigetújfalu Fő útján kínálunk eladásra egy 200 nm alapterületű vendéglátó egységet, mely három egységet foglal magába. A ven...
49 900 000 HUF
249 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (44444769)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 424 m2
Szobaszám: 3
Bomba áron! ! ! , - Új ÉPÍTÉSŰ, - 3 különnyíló SZOBÁS, - 70 NM, - 2 WC, - csendes utcában, jó SZOMSZÉDOKKAL! - 424 Nm-es...
59 000 000 HUF
842 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berhidai családi ház hirdetés (44319336)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1179 m2
Szobaszám: 3
Berhida csendes utcájában eladó 68 m²-es családi ház, amely ideális választás lehet kisebb családok vagy befektetők számára. ...
15 900 000 HUF
233 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sükösdi családi ház hirdetés (84443535)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 1916 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Sükösd központjában, Bajától mindössze 10 km-re! Sükösd központjában, jól megközelíthető helyen kínálunk el...
47 000 000 HUF
299 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (12535313)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 3
Eladó Debrecen Szabadságtelepen, a Lahner utcán egy jó állapotú, sok melléképülettel rendelkező nagy családi ház. Akciós ár: ...
59 900 000 HUF
644 086 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunafalvai családi ház hirdetés (25922795)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1979 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok egy Kádár-kocka jellegű családi házat Dunafalva csendes utcájában. Az ingatlan, 80 négyzetméteres alapterület...
40 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (49334779)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1493 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegye Madaras településen egy jó állapotú családi házat 8. 500. 000. Forint irányáron. Az ing...
8 500 000 HUF
80 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (82636795)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 2695 m2
Szobaszám: 4
Eladó tápiószecsőn egy Bruttó 210m2-es önálló ház, amely 2695 m²-es teleken helyezkedik el. Az ingatlan értékei közé tartozik, ...
57 000 000 HUF
271 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagybaracskai családi ház hirdetés (91184646)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 891 m2
Szobaszám: 2
Eladó Nagybaracska központjában, a Dózsa György utcában, Baja városától mindössze 16 km-re egy 137 m²-es, felújítandó családi h...
5 900 000 HUF
43 065 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemencei családi ház hirdetés (34167427)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől egy órára, a festői Kemencén kínálunk eladásra egy 70 nm-es, 2 szobás, jó elosztású, csendes, téglaépítésű házat. ...
27 900 000 HUF
398 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonkenesei családi ház hirdetés (37933177)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 740 m2
Szobaszám: 5
Balatonkenesén eladásra kínálunk egy csendes, zöldövezeti részen lévő 125 m2-es épületet 740 m2-es telekkel a GDN Ingatlanhálóz...
54 900 000 HUF
439 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Legéndi családi ház hirdetés (51125221)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1612 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Legénd panorámás részén eladó lakóház besorolású, vályog falazatú családi ház, 2 helyrajzi számon található, összesen 1612 nm-e...
35 000 000 HUF
388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Körmendi sorház hirdetés (96472834)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: 74 m2
Szobaszám: 1
Fedezze fel Körmend szívében ezt a bájos, 33 négyzetméteres sorházi lakást, amely a modern életstílus és a hagyományos építésze...
19 900 000 HUF
603 030 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal