Eladó ház 60 millióig (20257 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 257 db
Eladó Epöli családi ház hirdetés (57375999)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1345 m2
Szobaszám: 4
Eladó a falu központjában elhelyezkedő, 90 nm-es lakótérrel rendelkező autentikus, gangos parasztház Epölön, 1100 nm-es telke...
27 900 000 HUF
310 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykarácsonyi családi ház hirdetés (39637575)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1979 m2
Szobaszám: 3
Nagykarácsony, átmenő forgalom mentes, csendes utcájában, 112 nm-es hasznos alapterületű családi ház, 1979 nm-es telken eladó! ...
34 900 000 HUF
311 607 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Demecseri családi ház hirdetés (72443934)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Demecserben azonnal költözhető családi ház eladó! Megvételre kinálok Demecserben egy szilikátból épült családi házat. a közel ...
15 600 000 HUF
195 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Segesdi családi ház hirdetés (89393319)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 3141 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179264 hivatkozási számú segesdi családi ház. Költözz be új otthonod...
29 900 000 HUF
398 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Celldömölki családi ház hirdetés (97573427)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 660 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Pápa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178848 hivatkozási számú celldömölki családi ház. Celldömölk központjába...
25 900 000 HUF
301 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Takácsi családi ház hirdetés (43622439)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 873 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Pápa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178513 hivatkozási számú takácsi családi ház. Takácsiban eladó egy remek...
31 900 000 HUF
339 361 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonybéli családi ház hirdetés (49541459)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 977 m2
Szobaszám: 5
Az Openhouse Pápa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179472 hivatkozási számú bakonybéli családi ház. A Bakony szívében, turi...
49 000 000 HUF
340 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai családi ház hirdetés (55363553)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 1086 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Pápa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178760 hivatkozási számú ajkai családi ház. Eladó Ajka egyik csendes utc...
49 000 000 HUF
471 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonyjákói családi ház hirdetés (93249144)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 2220 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Pápa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178738 hivatkozási számú bakonyjákói családi ház. Bakonyjákó egy igazi é...
59 500 000 HUF
396 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgári családi ház hirdetés (32979947)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 2
Polgár egyik legkedveltebb, nyugodt részén, az Újtelep utcán eladó egy 70 m2-es családi ház, hatalmas, 1600 m2-es telekkel. A ...
22 000 000 HUF
314 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (31334676)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1877 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Orosházán eladó egy 65 nm-es, nappali + 2 szobás, kertes családi ház nagy telekkel. a vegyes falazatú egy 1877 nm-es telken, Sz...
8 000 000 HUF
123 076 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Körösladányi családi ház hirdetés (34322437)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1630 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csak az OTP Ingatlanpontnál! ! ! Eladásra kínálunk Körösladány város szélén egy tégla építésű, kiváló adottságokkal rendelkez...
11 000 000 HUF
146 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi családi ház hirdetés (99439488)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1582 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes városában, a román határtól 20 percre, egy vegyes f...
19 400 000 HUF
298 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (26397319)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1433 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Orosházán, a Gyopárosfürdő közvetlen szomszédságában eladó egy téglaépítésű, szépen karbantartott üdülőház. Az ingatlan részben...
45 450 000 HUF
505 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagi családi ház hirdetés (53243319)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 887 m2
Szobaszám: 3
Eladó Bagon, csendes, átmenő forgalomtól mentes utcában egy takaros családi ház. Alapterület: 80 m² + 5, 3 m² terasz Szobák s...
43 000 000 HUF
537 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Töttösi családi ház hirdetés (37763984)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: 4
Eladó felújított családi ház Töttösön napfényes terek, azonnal költözhető állapotTöttösön eladó egy 130 m²-es lakóterű, 1300 m²...
55 900 000 HUF
433 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vattai családi ház hirdetés (79946255)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 993 m2
Szobaszám: 2
Eladó Vattán egy 56 nm-es, 2 szobás, felújított, összközműves családi ház 993 nm-es saroktelken garázzsal, fedett terasszal. a ...
28 300 000 HUF
505 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (33312463)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 663 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladásra kínálunk Sátorajaújhelyen a Budai Nagy Antal utcán egy 143 nm-es, 4 + 1 szobás családi házat 633 nm-es telken. Az inga...
45 900 000 HUF
320 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Döbröközi családi ház hirdetés (57835654)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 5000 m2
Szobaszám: 2
Parasztház Birtok Dombóvár és Gunaras Fürdő Közelében Döbröközön Irányár: 28. 000. 000 Ft Ház mérete: 84 m² Telekméret: Közepes...
28 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunmajsai családi ház hirdetés (74649474)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 1641 m2
Szobaszám: 5
Referenciaszám: #NH1935 Infó: Beke Arleta Polgári elegancia és üzleti lehetőség Kiskunmajsa szívében! Eladóvá vált egy 240 m2...
59 990 000 HUF
249 958 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal