Eladó ház 60 millióig (20256 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 256 db
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (35347462)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 2278 m2
Szobaszám: 1
Eladó kis ház nagy telekkel Perecesen! Miskolc Pereces városrészén, központi, mégis csendes helyen, új beruházás közvetlen kö...
23 900 000 HUF
555 813 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gerjeni családi ház hirdetés (88823853)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1440 m2
Szobaszám: 3
ELHELYEZKEDÉS Pakstól 22 kilométerre délre, Szekszárdtól 27 kilométerre északkeletre fekszik, a Duna jobb partján. Vele szembe...
17 900 000 HUF
259 420 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (33884754)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 203 m2
Telekterület: 394 m2
Szobaszám: 4
Bács Kiskun vármegyében Madarason eladásra kínálok egy tégla építésű szerkezet kész, két lakásos családi házat. a két lakás egy...
18 900 000 HUF
93 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (43347113)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1191 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Jánoshalmán 1191 m2-es telken elhelyezkedő 106 m2- es azonnal költözhető családi házat az összes bútorzattal e...
34 500 000 HUF
325 471 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (42499494)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 3968 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Madarason parasztház, gazdasági épületekkel eladó. a 90 nm-es vegyes falazatú ingatlan 3968 nm-es telke...
7 490 000 HUF
83 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsszőlősi családi ház hirdetés (64327492)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 3587 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében Bácsszőlős külterületén családi ház eladó. Az ingatlan tulajdoni lap szerint Bácsszőlős külterületén v...
30 000 000 HUF
238 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Katymári családi ház hirdetés (74749419)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 1259 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegyében Katymár településen egy bútorozott családi házat. Az ingatlan 132 m2. -Es és 1259 m2. ...
9 800 000 HUF
74 242 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Katymári családi ház hirdetés (68914345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében Katymáron felújítandó családi ház eladóA 136 nm-es ingatlan az 1970-es években épült tégla falazattal é...
6 700 000 HUF
49 264 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (49268525)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 1443 m2
Szobaszám: 3
Bács Kiskun vármegyében Madaras központjában eladásra kínálok 148 m2es családi házat. Az ingatlan 1443 m2es telken helyezkedik ...
5 490 000 HUF
37 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Garai családi ház hirdetés (31948845)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Garán 104m2-es családi ház eladó! Az ingatlanban található 3 szoba, konyha, étkező, spájz, fürdő, wc, e...
20 000 000 HUF
192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Garai családi ház hirdetés (59467373)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 1611 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegyében Garán egy családi házat. Az 1960. -As években tégla falazattal épült ingatlan 128nm-es...
19 500 000 HUF
152 343 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borotai családi ház hirdetés (44327323)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1033 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Borotán 115 m2es családi ház eladó! Az ingatlan az 1950-es években épült vegyes falazattal. a főépületb...
8 500 000 HUF
73 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (96434364)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1154 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében Kunbaján családi ház eladó. Az ingatlan 78m2 és az 1950-es években épült vegyes falazattal. Tartozik ho...
8 900 000 HUF
114 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (69194335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2105 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében Bácsbokodon felújítandó családi ház eladóA 130 nm-es ingatlan az 1950. -Es években épült vegyes falazat...
8 500 000 HUF
65 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csávolyi családi ház hirdetés (77983623)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 2160 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Csávolyon 113 m2es családi ház eladóA főút mellett elhelyezkedő ingatlan az 1940-es években épült vegye...
15 800 000 HUF
139 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felcsúti családi ház hirdetés (32966375)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1187 m2
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés Felcsút szívében! 1187 M²-es telek sóskúti kőházzal Leírás: Építkezne, bővítene vagy befektetne? Itt a lehet...
47 000 000 HUF
652 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (12398493)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1433 m2
Szobaszám: 3
Tápiószentmárton központjában 2 szoba+ nappalis 69nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült vegyes falazattal, fa tetőszerk...
33 500 000 HUF
485 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bocskaikerti családi ház hirdetés (69216847)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 1118 m2
Szobaszám: 2
Megújított állapotú lakóingatlan nagy telekkel, csendes zsákutcában Bocskaikert, Pillangó utca közelében Ha olyan ingatlant ke...
48 500 000 HUF
1 102 272 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (71443339)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 1060 m2
Szobaszám: 2
Eladó vályogcsaládi ház tasson 1060 nm telek, 80 méterre a KISKUNSÁGI-FŐCSATORNÁTÓL Tass egyik legkedveltebb részén, a Kiskuns...
22 000 000 HUF
448 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lőkösházai családi ház hirdetés (79641363)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1418 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Lőkösháza csendes utcájában egy 105 nm-es, téglaépítésű, emeletes családi ház, mely rendelkezik 2 szobával és 1 félszobáv...
15 000 000 HUF
142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal