Eladó ház 60 millióig (20256 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 256 db
Eladó Kislángi családi ház hirdetés (44236432)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: + 2 fél
Kislángon eladó ingatlan nagy telekkel! Kislángon kínálunk eladásra egy 50 m²-es, belül nagyon jó állapotú lakóingatlant, amely...
31 000 000 HUF
620 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szakályi családi ház hirdetés (37724435)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1275 m2
Szobaszám: 4
Szakály nyugodt, csendes utcájában kínálunk megvételre egy felújítandó állapotú, vegyes falazatú családi házat, amely 1275 m²-e...
7 900 000 HUF
79 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Türjei családi ház hirdetés (93391444)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 3507 m2
Szobaszám: 2
Ha olyan Otthont keresel, ami nem sablon, hanem karakteres, átgondolt és valóban élhető, akkor ez az ingatlan biztosan megállít...
34 990 000 HUF
499 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bogácsi családi ház hirdetés (77374567)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 757 m2
Szobaszám: 3
Bogácson eladó, bevezetett vendégházként működő, teljesen felújított nyaraló – erdő közelében, a termálfürdőtől 5 percre! Bog...
59 000 000 HUF
595 959 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunfehértói családi ház hirdetés (93993427)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1456 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun megye Kunfehértó, Jókai utcában, felújítandó, 57 nm-es ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található egy szoba...
13 990 000 HUF
245 438 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dávodi egyéb ház hirdetés (42768343)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 1142 m2
Szobaszám: 5
Bács-Kiskun megye Dávod községben, központi helyen, vállalkozásra kialakított, 3 apartmanból és társalgóból álló, jelenleg szál...
50 000 000 HUF
208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyomaendrődi családi ház hirdetés (37349338)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 1417 m2
Szobaszám: 2
A Szarvasi CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Gyomaendrődön, a horgászatot kedvelők számára kitűnően alkalmas: Fűzfászu...
21 000 000 HUF
328 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi egyéb ház hirdetés (48778126)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 939 m2
Szobaszám: 3
A Szolnoki  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy kiváló adottságú társasházi lakást Törökszentmiklóson. A földszinti...
42 000 000 HUF
512 195 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szászbereki ikerház hirdetés (94279274)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
A Szolnoki CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál Szászbereken könnyűszerkezetes lakóparki két lakásos ikerházi lakásokat! ...
45 600 000 HUF
506 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Annavölgyi sorház hirdetés (89797394)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 1
A Lux Ingatlaniroda Annavölgy kínálatából az ingatlantárban 182501692 számon eladó lakás Annavölgy jellemzői: Annavölgy központ...
25 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Látrányi családi ház hirdetés (72546467)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 3006 m2
Szobaszám: 5
Látrány nyugodt, rendezett részén, a Balatontól néhány perces autóútra eladó egy 120 m²-es iker családi ház, közös 3006 m²-es t...
48 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (38444521)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1250 m2
Szobaszám: 2
Tiszavasváriban családiház, garázzsal, kertel eladó! Az ingatlan főbb tulajdonságai: - Tégla és vályog falazat - Cseréptetős...
21 900 000 HUF
243 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (64447331)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Délegyházán tavaktól nem messze 45nm-es nyaraló eladó vízpart kilátással. Az ingatlan összközműves. Extra:-kamera, riasztó, sü...
43 900 000 HUF
975 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (72325882)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 846 m2
Szobaszám: 2
Császárszálláson 90 nm-es, nappali + 2 szobás, téglaépítésű, szigetelt szintes családi ház, 846 nm-es térkövezett telekterülett...
60 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi családi ház hirdetés (62253324)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 6
Edelény városközpontjában kínál irodánk megvásárlásra egy kétszintes családi házat, amely kényelmes otthont biztosít két generá...
38 500 000 HUF
213 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (22427421)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Páratlan lehetőség Ercsi Déli városrészében! Esztétikailag és műszakilag felújított, önálló, 2 hálószobás kertes ház nagy gar...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (77972366)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 216 m2
Szobaszám: 3
Eladó Kiskunlacháza Központ közeli részén egy Önálló Családi ház. Az Otthon teljes közművel rendelkezik és körbekerített 216 m2...
49 990 000 HUF
476 095 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (45445523)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 362 m2
Szobaszám: 5+ 3 fél
Eladó Szigethalom 5 szobás, dupla komfortos családi ház. . . Akár több generáció, vállalkozás számára. Telek mérete 362 m2, az...
46 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónémedi családi ház hirdetés (63753976)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma