Eladó ház 60 millióig (20256 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 256 db
Eladó Akasztói családi ház hirdetés (28344853)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 2
Családi ház AKASZTÓ Eladásra kínálok egy 58nm-es családi házat Akasztó központi rèszèn, egy csendes kis utcában. Az ingatlanho...
11 900 000 HUF
205 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soltvadkerti családi ház hirdetés (33751673)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: 622 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok Soltvadkert csendes utcájában egy 622 nm-es telken lévő kiemelkedően szép családi házat. Ide már csak költözn...
52 000 000 HUF
337 662 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Csátaljai családi ház hirdetés (53469993)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 752 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok egy 110nm-es, 4 szobás, sváb építésű családi házat Csátalján, mely 752nm- es telken található. A lakótérben 4...
8 500 000 HUF
77 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (43679652)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 665 m2
Szobaszám: 2
Nagykáta Vasútállomástól 10 percre 2 szobás 69nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült bauxit-beton falazattal fa tetősz...
28 900 000 HUF
418 840 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gombai családi ház hirdetés (23734378)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 1136 m2
Szobaszám: 1
Gombán, központhoz közeli nyugodt utcában kínálok megvételre egy vályogból épült családi házat 1136 m2-es körbekerített telken....
25 000 000 HUF
390 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (79558995)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1012 m2
Szobaszám: 3
Vidéki álom elérhető áron! Hívjon most és tegye meg az első lépést a nyugalom szigete felé! Tápióbicskén kínálok megvételre e...
30 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (91964754)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 4
Pilisen eladó egy 88 nm-es belső kétszintes három hálószobás családi ház. Az otthon 1992-ben épült egy 780 nm-es összközműves...
57 900 000 HUF
657 954 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (74723467)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 755 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicskén kínálok megvételre 2 szobás, 70m2-es családi házat, frekventált, központhoz közeli környéken. Az 1960-ban vályog...
37 500 000 HUF
535 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (55494949)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 991 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Albertirsa teljes központjában kettő utcára nyíló TELKEN. BEFEKTETÉSRE, CSOK plusz kedvezményes hitelre is ...
60 000 000 HUF
612 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (44445557)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1012 m2
Szobaszám: 1
Üllőn eladó 1012 m2 telekkel rendelkező 55 m2 alapterületű családi ház. Az épület jelenlegi lakótere 35 m2, mely a meglévő he...
39 900 000 HUF
1 140 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Úri családi ház hirdetés (57427778)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 806 m2
Szobaszám: 3
Eladó - Új Élet Kezdete Úrin, Pest Megyében! Műszaki: Az épület vegyes falazatú szerkezete egy stabil beton alapra épült, ami...
49 000 000 HUF
569 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Kishartyáni családi ház hirdetés (35531429)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1577 m2
Szobaszám: 2
Jó helyen, telekáron eladó! ! Nógrád megyében, Kishartyán egyik csendes, hangulatos utcájában eladásra kínálok egy felújítand...
4 800 000 HUF
85 714 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (13365928)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 873 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza Sóstógyógyfürdőn felújítandó állapotú családi ház eladó Rejtett érték Sóstógyógyfürdőn – egy jövőbeli ékszerdoboz a...
38 000 000 HUF
380 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törteli családi ház hirdetés (54433447)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 715 m2
Szobaszám: 4
Felújított családi ház eladó Törtel központjában azonnal költözhető! Ha egy csendes, mégis központi elhelyezkedésű otthont ker...
40 900 000 HUF
601 470 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemenespálfai családi ház hirdetés (99728832)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1525 m2
Szobaszám: 2
**Kemenespálfa a természet közelében**Kemenespálfa csodálatos lehetőséget kínál azok számára, akik a város zajától távol, de mé...
7 500 000 HUF
78 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (43443283)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 60 m2
Szobaszám: 2
A XX. kerületben, kis forgalmú utcában, új építésű épület közvetlen szomszédságában, 2025-ben teljes körűen felújított, saját k...
50 000 000 HUF
1 086 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (68273747)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 2
Eladó önálló családi ház ócsán! Kiváló befektetési LEHETŐSÉG! Eladásra kínálok Ócsán egy 64 m2 hasznos alapterületű önálló csa...
36 900 000 HUF
585 714 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Újlétai családi ház hirdetés (29564932)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1446 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Újléta csendes, rendezett utcájában egy 63 nm-es két szoba-étkezős, felújításra, modernizálsára váró családi ...
20 000 000 HUF
317 460 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (13735997)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1256 m2
Szobaszám: 2
Debrecen Monostorpályi út végén a Biczó kertben teljesen felújított 60 nm-es családi ház eladó, 1256 nm-es telken! Zártkerti ...
39 900 000 HUF
665 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (69958954)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 60 m2
Szobaszám: 2
50 000 000 HUF
1 086 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal